Uzaklık ilişkiyi ne kadar etkiler?

Valla bırde soyle bır ornek var bende

benım abım bundan 3 yıl once netten bır kız ıle tanıstı kızla ıkı sne enette gorustuler hemde hergun neyse bu ıkı sen ıcerısınde abım askere gıttı kızda turkıyeye geldı cunku kız avusturalyadaydı dunyanın bır ucu bızde ank neyse kız geldı bız anneler fılan tanıstık ama abım askerde o goremedı neyse kız tekrar donus yaptı abım askerden geldı daha bu sene tekrar geldıler ve ılk dafa gorustuler canlı canlı ve yuzukler takıldı

bu zaman tam uc senelerı alıyor bu arada sımdıde hergun netten tlf gorusuyorlar aılecek bızde yanı bazende olabılıyor ha kavga etmıyorlarmı sıkıntı olmuyormu oluyor ama devamde edıyor

ıkı sene daha beklıyecekler ve dugun olcak

Uzaklığın geçici olup olmamasına bağlı cnm :)

uzaklık ilişkiyi mahvediyomuş...
anladım:gitme:

hiç de öyle değil

her insan aynı olmadığı gibi her ilişkininde aynı olacağını beklemek hata olur

burada ayrıldıklarını söyleyenlerin neden dolayı ayrıldıklarını bilmiyorsunzemuszemus

belki küfür duydular, belki aldatıltılar, belki kendiler aldattılar

birbirlerine uygun olmadıklarını anladılar...:umursamaz:

sadece uzaklık bitirmez ilişkiyi,sevgiyi...sadece uzaklık bahane edilerek bitiriliyorsa maddi bi sevgi var demektir..yani sadece yanyana olmayı ve dokunabilmeyi sevgi sanan zihniyettir..bu düşüncedekiler bana göre gerçek sevgi değildir:1ninca:

uzaktan yürütülen birliktelik elbette zor ,bunu her bünye kaldıramaz zaten

güven olmalı, saygı olmalı , anlayış olmalı ki yürüsün

hiç de öyle değil

her insan aynı olmadığı gibi her ilişkininde aynı olacağını beklemek hata olur.................................................

sadece uzaklık bitirmez ilişkiyi,sevgiyi...sadece uzaklık bahane edilerek bitiriliyorsa maddi bi sevgi var demektir..yani sadece yanyana olmayı ve dokunabilmeyi sevgi sanan zihniyettir..bu düşüncedekiler bana göre gerçek sevgi değildir:1ninca:

güven olmalı, saygı olmalı , anlayış olmalı ki yürüsün

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

uzaklık sevgiyi etkilemez bence.Ben kendimden yola çıkarak yazıyorum. Nişanlımla aramızda mesafeler var ama sağolsun uzakta olduğunu hiç hissettirmez.Hergün arar.Bence sevgi ve bağlılık kişileri birbirine bağlar ve sarar.:1hug: gözden uzak olan gönuldende uzak olur sözüne katılmıyorum ben.opuyorumnanaktan

çok yakın 2 arkadaşım war.... yaklaşık 1 yıldır birlikteler.... 1 kere bile görüşmediler ama ben onlarınki gbi bi aşk bilmiyorum cocuk kızı okadar seviyorki gözünden bile sakınıyor yaaa heran her dakika konuşuyorlar hiç birşey aşkın önüne geçemez !! eğer çok seviyorsanız en önemlisi karşınızdakide sizi seviyorsa bi süre sonra unutuluyor herşey ben kesinlikle inanmazdım ama oluyormus ha tabi herkez aynı olamaz o farklı olumsuz örnekleride cok biliyorum ama olumlu örnekleride yok değil !! sevginiz saygınız varsa birbirinize AŞKA ! hiç bişey geçemiyomuş önüne :-) önemli olan yeterli güveni verebilmek her iki taraf içinde... ve aşka sahip çıkmak !!

biz de uzaktayız
yaklaşık 4 aydır görmedim yüzünü o kadar çok özledim ki
uzakta ilişki yürütmek gerçekten zor ama seven insan katlanıyo bi şekilde
kavuşacağın anı düşlemek de başka bi duygu :asigim:
Allah yardımcımız olsun biz daha çok uzaklık çekicez malesef..

gerçek aşk mesafeyi yener yani hiç etkilemez biz eşimle ilk tanıştığımızda iki yıl uzaktaydık ama ondan hiç şüphelenmedim bile şimdi daha çok şüpheleniyorum :)))

bence çok etkiler gözden uzak gönülden ırakopuyorumnanaktanistisnalar hariç

uzaklığın ilişkiyi etkileyip etkilememesi kişilere bağlı
etkiler veya etkilemez diyemiyeceğim

Canım ben kendi hikayemi anlatayım sana
Biz şu anki sevgilimle ilk tanıştığımızda çok uzaktık
aylarca görüşemiyorduk
ama sonra aynı şehre gittik, hergün beraberiz 3 senedir
ocakta ben ingiltereye gidiyorum 6 aylığına
ve inşallah bizim ilişkimizi hiç etkilemeyecek bu mesafeler

ama şu da bir gerçek ki uzak olunca hemen her konuda kavga ediliyor
yok telefonunu neden açmadın, neden haber vermedin gibi şeyler özellikle
ama siz zaten ilk başta yakınmışsınız
bir süre sonra aşarsınız bence
yani her şey size bağlı...

biz de uzaktayız
yaklaşık 4 aydır görmedim yüzünü o kadar çok özledim ki
uzakta ilişki yürütmek gerçekten zor ama seven insan katlanıyo bi şekilde
kavuşacağın anı düşlemek de başka bi duygu :asigim:
Allah yardımcımız olsun biz daha çok uzaklık çekicez malesef..

galiba insani sadece ayakta tutan da bu oluyor.. kavusacagin gunu duslemek. acaba bi hediye mi alsam ne giysem makyajim nasil olsa. hemen gorunce sarilsam mi yoksa once bi doya doya baksam mi.. yok yok en iyisi icime cekmek kokusunu... bi bakiyorum zaman geciyor gidiyor:))
hayat suprizlerle dolu.. cok buyuk bir yamuk yapmadikca, eger gercekten seviyorsaniz uzaktan iliski bazen daha bile tatli gelir.. ozlemek de cok guzeldir cunku... hele yillarca dib dibe iseniz sevgilinizle bence bambaska olur..
gittiginden beri yapacak o kadar seyim var ki,, cogu zaman telefona bile bakmayi unutuyorum.
onemli olan boslukta kalmamak bana kalirsa.. boslukta kaldikca acaba birine bakiyormudur aldatiyormudur beni dusunuyormudur egleniyormdur ozluyor mudur diye kurdukca kuruyor insan kafasinda.
o yuzden kendinizi olabildigince mesgul tutmalisiniz bence..hem mesgul oldukca anlatacaginiz konusacaginiz seyler de birikir.. sklmazsiniz :))

4. senemize gireceğiz martta allahın izniyle aramızda 900 km e sen aklına sokmadığın sürece o mesafeyi kmleri aşk yakında yaknında hep sadece biz özlem işte ah ah seviyorum ulennnnnnnn

bence etkilemiyor eğer bağlar kuvvetliyse uzaklık insanları dahada yakınlaştırıyor.

Tabi ki etkiler..
Ama ne derece etkileyeceği sizin ilişkinizin nasıl devam ettiğine ve davranışlarınıza bağlı...

X