Uzun süreli ilişkisinde ilk adımı atanlar ve atmaya hazırlananların topiği :))

Kizlar bizimde nisanlimla 10. Yilimiz o son sinifta askerede gitmedi. Askere gidnce birsey olsa ne farkede her turlude ici ynar ayni derece... is olayinda birsey diyemem ama isi olmasi sart evlenmek icin... askerlik falan bahe geliyor bana ama.

Kizlar bizimde nisanlimla 10. Yilimiz o son sinifta askerede gitmedi. Askere gidnce birsey olsa ne farkede her turlude ici ynar ayni derece... is olayinda birsey diyemem ama isi olmasi sart evlenmek icin... askerlik falan bahe geliyor bana ama.

bana da öyle geliyor aslında ama doğruluk payı da var
sevgili de gitse nişanlıda eş de hatta ayrılsak da askere gitse acı hasret aynı
ama ailesini bana beni onlara bırakıp gitmiş olucak bi yerde..görüntü bu..
annesi normaldede çok konuşup karışan bi tip zaten..gerçi ben beni biliyorum kaldıki sahisiz de değilim
yine de her ne kadar baş ederim desem de çekincem de var bu konuda ne yalan söyleyim
ama bu konudan başka dediğim gibi mesleği de işi de var tek derdimiz askerlik değil
onada diğer herşey gibi çözüm bulduk gerçi..
ama farklı sebepler arıyor ve göryorum ben artık
hayırlısı ne diyeyim

Selam kızlarrrr :)
Uzun süredir topik aktif değildi aklıma ilk gelen ise shanna sizin aranızda bi problemin oluşunu düşünmemdi az önce okudum ayrılmışsınız canım ama üzülme en iyisi bu...
Yine barışırmısınız bilmem ama senin için hayırlı kişinin o olmadığını düşünüyorum bunu her fırsatta söyledim zaten...
Neyse nasılsınız bakalım onun haricinde hayat nasıl gidiyor ?

Maşallah 10 yıllık ilişki allah tamamına erdirsin:nazar:
Sanırım küçük yaşta başladınız ilişkiye ve 10 senede baya uzun bi süre bu süre sizi hiç yıpratmadımı ?

halimden memnunum aslında ama nedense diyorum ya artık ayrı gayrılar saklanmalar sıktı beni
bunu sadece ben değil Allahtan karşımdaki insanda düşünüyor..
neyse sizleri tanıdığım için çok memnun oldum seve seve gelirim
artık geceleri burdayız :KK1:
iyi geceler..

5 yıllık bi süre az bi zaman değil peki senin ailen bilmiyor mu hiç sevgilin olduğunu ? saklanmalar falan demişsin ondan sorayım dedim.
Ailen bilince daha farklı olur yani bi rahatlarsın ve askere gidip gelmeden iş bulmadan yüzük takmayı bu kadar sorun etmezsin.
Ben kendimden örnek vereyim benimde 3 senelik bi ilişkim var.
Sevgilim geçen yıl gitti askere kısa dönem bu sene kışın döndü şu an iş arama sürecindeyiz pat deyince iş bulunmuyor maalesef.
Biz çok istiyoruz bi an önce evlenmeyi her fırsatta bunu dile getiriyoruz yalnız iş güç olmadan yürümeyeceğini de biliyoruz bu yüzden bekliyoruz. Nişan yapmadık istesek yapardık sonuçta benim ailemde tanışıyor sevgilimle. Fakat uzun süre nişanlılık dönemi fazla sorumluluk ve sorun getirir.
O yüzden işe girelim hemen nişan yapıp ardından 4-5 ay içinde de nikah diye planlıyoruz.
Hayat şartları maalesef zor bu devirde pat diye evlenmek için paranın bol olması lazım.. :KK14:

Uzun süredir topik aktif değildi aklıma ilk gelen ise shanna sizin aranızda bi problemin oluşunu düşünmemdi az önce okudum ayrılmışsınız canım ama üzülme en iyisi bu...
Yine barışırmısınız bilmem ama senin için hayırlı kişinin o olmadığını düşünüyorum bunu her fırsatta söyledim zaten...

Selam ferooo :KK3::KK3::KK3:
Spor nasıl gidiyor

Nerdesiniz siz bakayım he :KK4: :KK1:
Spor iyi gidiyor canım meyvesini yavaş yavaş topluyorum :)
Kiloda verdim :)
Sen neler yapıyorsun bakayım neden uğramıyorsunuz buraya :)

:KK1::KK1: iyi hadi karşılığını almak güzel
yaza hazırlık :KK1:
Bende spora ağırlık vermeye başladım biraz göbek kaslarım şekillenmeye başladı :KK1: ben göbek kasnı çok seviyorum ama abartı olmayacak şekilde işte onun için günde 50 mekik çekiyordum 75e çıkardım hoş bi görüntü oldu :KK23:
Benim sınavlar vardı son 2 hafta biraz derslere ağırlık verdim ondan burada geceleri falan fazla vakit geçiremedim.
Dün konserdeydik işte sınavların üstüne kafayı dağıttım :KK53:

:KK1::KK1: iyi hadi karşılığını almak güzel
yaza hazırlık :KK1:
Bende spora ağırlık vermeye başladım biraz göbek kaslarım şekillenmeye başladı :KK1: ben göbek kasnı çok seviyorum ama abartı olmayacak şekilde işte onun için günde 50 mekik çekiyordum 75e çıkardım hoş bi görüntü oldu :KK23:
Benim sınavlar vardı son 2 hafta biraz derslere ağırlık verdim ondan burada geceleri falan fazla vakit geçiremedim.
Dün konserdeydik işte sınavların üstüne kafayı dağıttım :KK53:

Sınavlar nasıl geçti :)
Bende girdim biraz çalışmıştım ama çoğunu salladım tutsa bari :KK4:
Spor olarak başka ne yapıyorsun :)
Benimki mayısta bi kaç günlüğüne denize kaçalım diyor ama gobiş daha sıkılaşmadı:26:
Bende spora daha ağırlık vereyim diyorum ama çok yoruluyorum yarım yamalak spor yapıyorum :KK4:

Sınavlar nasıl geçti :)
Bende girdim biraz çalışmıştım ama çoğunu salladım tutsa bari :KK4:
Spor olarak başka ne yapıyorsun :)
Benimki mayısta bi kaç günlüğüne denize kaçalım diyor ama gobiş daha sıkılaşmadı:26:
Bende spora daha ağırlık vereyim diyorum ama çok yoruluyorum yarım yamalak spor yapıyorum :KK4:

Benimde bol sallamalı oldu ya çalıştığım yerden sormamışlar :KK60:
yürüyüş yapıyorum arada bir ama o düzenli değil en çok mekik işte squat yapıyorum günde 75-80 arası bu ikisi biraz şekillendiriyor ısınmak içinde 15 dakika kadar twister aletiyle sağa sola dönüp duruyorum belimi inceltti o da kum saati vücut şekline doğru ilerliyorum :KK1:

Benimde bol sallamalı oldu ya çalıştığım yerden sormamışlar :KK60:
yürüyüş yapıyorum arada bir ama o düzenli değil en çok mekik işte squat yapıyorum günde 75-80 arası bu ikisi biraz şekillendiriyor ısınmak içinde 15 dakika kadar twister aletiyle sağa sola dönüp duruyorum belimi inceltti o da kum saati vücut şekline doğru ilerliyorum :KK1:

Bende squat yapıyorum popo çizgim daha belirgin ama fazla bi sertleşme yok :)
Birde ben squatı bazen sallama yapıyorum tam olarak yapamadığımı hissediyorum malum sayı olarak 100 un üstüne çıkınca bacaklar çok kötü oluyor :KK43:
Ama kendimi zorlayıp her gün aksatmadan bi saat spor yapıcam karar verdim :)

Bende squat yapıyorum popo çizgim daha belirgin ama fazla bi sertleşme yok :)
Birde ben squatı bazen sallama yapıyorum tam olarak yapamadığımı hissediyorum malum sayı olarak 100 un üstüne çıkınca bacaklar çok kötü oluyor :KK43:
Ama kendimi zorlayıp her gün aksatmadan bi saat spor yapıcam karar verdim :)

Bence her gün yarım saat bile etkili olur.
Ben yürüyüş yapmazsam spor sürem yarım saati geçmez ama o bile şekillenmeye yetti bende
Fazla zorlamamak gerek squat ilk yaptığımda bacaklarım çok acıyordu ama artık o kadar değil ben mola vererek yapıyorum 25-25-25 şeklinde o zaman daha iyi oluyor bi seferde 100 tane yapmak feci yorar.
Bende çizgi zaten belirgindi biraz daha kaldırayım dedim hafif sertleşmeye başladı 2 haftadır yapıyorum daha bakalım bir aya nasıl olacak :KK1:

Bence her gün yarım saat bile etkili olur.
Ben yürüyüş yapmazsam spor sürem yarım saati geçmez ama o bile şekillenmeye yetti bende
Fazla zorlamamak gerek squat ilk yaptığımda bacaklarım çok acıyordu ama artık o kadar değil ben mola vererek yapıyorum 25-25-25 şeklinde o zaman daha iyi oluyor bi seferde 100 tane yapmak feci yorar.
Bende çizgi zaten belirgindi biraz daha kaldırayım dedim hafif sertleşmeye başladı 2 haftadır yapıyorum daha bakalım bir aya nasıl olacak :KK1:

100 u bikerede yaparsam tık diye kalbim duruverir:)bende en fazla 25 e kadar yapabiliyorum sonra biraz duruyorum yine devam :)
Ben spor yaptığım günleri yazdım ve yaptıklarımıda yazdım :)
Saydımda 14 gündür spor yapıyorum :)Tabi arada tembelliğime gelen günlerde çok fazla var :)
Buna rağmen kilo verdim ama göbeğimde çok belli olmuyor çünkü yağ yakamadım sanırım :)
Ama nasıl yakayım ki yeme konusunda sınır koymuyorum kendime :)

100 u bikerede yaparsam tık diye kalbim duruverir:)bende en fazla 25 e kadar yapabiliyorum sonra biraz duruyorum yine devam :)
Ben spor yaptığım günleri yazdım ve yaptıklarımıda yazdım :)
Saydımda 14 gündür spor yapıyorum :)Tabi arada tembelliğime gelen günlerde çok fazla var :)
Buna rağmen kilo verdim ama göbeğimde çok belli olmuyor çünkü yağ yakamadım sanırım :)
Ama nasıl yakayım ki yeme konusunda sınır koymuyorum kendime :)

Aynen bi kere de olmaz öyle
Göbek yağı mekik çekerek falan da gider ama yeme konusunda bişi diyemicem bende pek kısmadım çünkü yemekten
Beyaz ekmek yemiyorum bi tek onu değiştirdim.
Göbeğin için bir de şunu dene
Yere uzan ellerini de poponun hafif altına koy sonra bacaklarını dimdik yukarı kaldır ama belin popon elin yerden kalkmayacak.
yani yerde L harfi oluşturuyorsun.
Bu alt göbeği acayip yakıyor. Kaslar fena kasılıyor ilk başta 10 tane yaparsın. ben 10 taneyi anca yapmıştım :KK1::KK1: hiç dizlerini falan bükme
Sonra sonra 25 tane yap faydasını görürsün

Aynen bi kere de olmaz öyle
Göbek yağı mekik çekerek falan da gider ama yeme konusunda bişi diyemicem bende pek kısmadım çünkü yemekten
Beyaz ekmek yemiyorum bi tek onu değiştirdim.
Göbeğin için bir de şunu dene
Yere uzan ellerini de poponun hafif altına koy sonra bacaklarını dimdik yukarı kaldır ama belin popon elin yerden kalkmayacak.
yani yerde L harfi oluşturuyorsun.
Bu alt göbeği acayip yakıyor. Kaslar fena kasılıyor ilk başta 10 tane yaparsın. ben 10 taneyi anca yapmıştım :KK1::KK1: hiç dizlerini falan bükme
Sonra sonra 25 tane yap faydasını görürsün

Denicem canım sağol :)

Bende öyle düşünüyorum artık canım Allah bundan sonra hayırlı insanlarla karşılaştırsın.Ben iyiyim valla anca geziyorum :KK70:

Hoşbulduk kanka :KK3:
Sıla konserine gittik ayrılık şarkıları vardı hep ama olsun arada bir coştuk geldik :KK1:

Ben son zamanlarda pek şarkı dinlemiyorum duygusala bağlamamak için :KK70: ama Sılayı çok severim :)

X