Uzun süreli ilişkisinde ilk adımı atanlar ve atmaya hazırlananların topiği :))

Değerini bilen, seni hakeden iyi biriyle karşılaşmayı Rabbim nasip eylesin sana. :KK54:
İnşallah canım çok tşkler tek dileğim bu :)
Anladım canım en iyisini yapmışsın.
Mutlu olmayı hakkediyorsun mutsuz olmayı değil.
Ve çocuğun tavırları çizgiyi aştı.Bahane olarak maddiyat demiş ama hayır maddiyat değil o sadece bahanesi.
Senin böyle daha mutlu olacağına inanıyorum o aklından kalbinden çıktıktan sonra hayatına girecek kişinin seni daha çok mutlu edeceğini düşünüyorum.Dönüp arkana baktığında keşke daha önce bitseydi diyeceğini duyar gibiyim..
Maddiyat mevzusu gerçek ama ayrılmak, soğuk davranmak için asla bahane olamaz dediğin gibi.İlla zenginlik gerekmez iki tatlı söz için parayla alınan bişey değil zaten.Ben gayet iyiyim zaten dahada iyi olucam Allahın izniyle :)
shanna canım tesadüf eseri gördüm üzüldüm ya :KK43: inş hkkında hayırlısı olur. son zamanlarda deişmişti yazdıklarından anladığım sen hastalığa yormuştun hep demekki ilişki bitiyormuş:KK43:
Evet hep hastalığa yordum, hep sabrettim ama bi yere kadar tabi bende insanım :)
ne var onda şimdi ki hakaretler ediyor bilmem neler söylüyor bir de gitmediğin halde uzatıyor
ne gibi hakaretler etti ağır hakaretler mi
çocuk gibi davranmış gerçekten kaç yaşında adam ama mantıklı düşünemiyor heralde
mantıklı davransa 40 yaşında dayının arakdaşını kıskanmaz heralde hiç olgun değil sanırım
boşver canım ALLAH dha iyileerini çıkarsın karşına

Gerçek yüzümü görmüş benim bazı hakaretler küfür falan etmedi ama bazı laflar etti işte canım..25 yaşında onada söyledim bu harektlerin 25 yaşında bi erkeğe yakışmıyor diye uyardım onu ama ben kendime yakıştırıyorum yazmış böyle devam etsin o zaman :KK70: Amin inşallah kuzum :)

sorma..
bnmde bıldıgın gb canm yaa yurtdısından ablam gelıo yarın ona sewınıyorum da içimde bi sıkıntı var yaaa:/

Ooooo ne güzel kız alamanyadan geliyorsa bol bol milka çukulatası getirir :KK53:
Hayırdır senin içinde ne sıkıntısı var evlilik stresi mi yoksa

Ooooo ne güzel kız alamanyadan geliyorsa bol bol milka çukulatası getirir :KK53:
Hayırdır senin içinde ne sıkıntısı var evlilik stresi mi yoksa

ay ewet çukulatalar gelıyoda benım ıcın dezavantaj yahu kılo alıyorum:/ dıyete gırdım pzt gunu:KK1:
ay ne bılıyım sedulucum yaa ewlılık stresı de deıl aslında bılemıyorum gerçi belkı de.. cipralex kullanmaya basladım acaba yenı basladıgım ıcın o mu yan etkı yapıo bılemıyorum

ay ewet çukulatalar gelıyoda benım ıcın dezavantaj yahu kılo alıyorum:/ dıyete gırdım pzt gunu:KK1:
ay ne bılıyım sedulucum yaa ewlılık stresı de deıl aslında bılemıyorum gerçi belkı de.. cipralex kullanmaya basladım acaba yenı basladıgım ıcın o mu yan etkı yapıo bılemıyorum

Bilindik meşhur bi diyet mi yoksa kafana göre diyeti mi :KK1:
Kız nerende fazlalık var da diyet yapıyorsun.
Cipralex ne kuzu depresyon ilacı falan mı :44:
Ay eğer öyleyse kullanma canım ya depresyon ilaçları daha da beter yapıyor

Bilindik meşhur bi diyet mi yoksa kafana göre diyeti mi :KK1:
Kız nerende fazlalık var da diyet yapıyorsun.
Cipralex ne kuzu depresyon ilacı falan mı :44:
Ay eğer öyleyse kullanma canım ya depresyon ilaçları daha da beter yapıyor

aynen dıyet bana aıt yawrum ıste az yeme gece yememe tatlıdan uzak durma felan durumu :KK1:
he ya depresyon ılacı yok yawrum artık ılaca ıhtıyacım var aşamıyorum çalısmıyorumda evde hep kotu bır ruh halı ıcındeyım sureklı eskıden yasadıgım olumsuzluklar gelıo aklıma aglama nobetlerı felan oluyo cunkıu bende basladım sonunda:/

aynen dıyet bana aıt yawrum ıste az yeme gece yememe tatlıdan uzak durma felan durumu :KK1:
he ya depresyon ılacı yok yawrum artık ılaca ıhtıyacım var aşamıyorum çalısmıyorumda evde hep kotu bır ruh halı ıcındeyım sureklı eskıden yasadıgım olumsuzluklar gelıo aklıma aglama nobetlerı felan oluyo cunkıu bende basladım sonunda:/

Eskiden yaşadığın olumsuzlukları ilaçla atamazsın ki kuzum ya onlar daha da sersem ediyor insanı
Onun yerine kitap oku, bol bol film izle her gün yürüyüş yap, arkadaşlarınla görüş bol bol tek başına sinemaya git kendine bol bol aktivite yarat canım ya bunlar daha iyi gelir bak.
Çalışmıyorum diye eve tıkılı kalma bak düğüne az kaldı işte evin için aksesuarlar seç vs...
Şu an inan bende depresyon modundayım işsizlik yüzünden ama kendimi meşgul etmeye çalışıyorum ki aklıma gelip sinirimi bozmasın

Eskiden yaşadığın olumsuzlukları ilaçla atamazsın ki kuzum ya onlar daha da sersem ediyor insanı
Onun yerine kitap oku, bol bol film izle her gün yürüyüş yap, arkadaşlarınla görüş bol bol tek başına sinemaya git kendine bol bol aktivite yarat canım ya bunlar daha iyi gelir bak.
Çalışmıyorum diye eve tıkılı kalma bak düğüne az kaldı işte evin için aksesuarlar seç vs...
Şu an inan bende depresyon modundayım işsizlik yüzünden ama kendimi meşgul etmeye çalışıyorum ki aklıma gelip sinirimi bozmasın

aslında haklısın canım ılaca bende karsıydım cunku ınsan kendı kendını tedavı etmelı bı yerde ılaclarda alıskanlık yapıyor ve uyusturuyor sankı ama baş edemedım vallahı bende ılaca basvurdum..kıtap cok okurdum eskıden smdı elıme aldıgım yok ıcımden hiçbir şey yapmakta gelmıyor yuruyuse gıdıyordum bıraktım hayattan kopmus durumdayım ınan kı belkı evlenınce bırkac sorumluluk gelınce ustume duzelırım bıraz daha

aslında haklısın canım ılaca bende karsıydım cunku ınsan kendı kendını tedavı etmelı bı yerde ılaclarda alıskanlık yapıyor ve uyusturuyor sankı ama baş edemedım vallahı bende ılaca basvurdum..kıtap cok okurdum eskıden smdı elıme aldıgım yok ıcımden hiçbir şey yapmakta gelmıyor yuruyuse gıdıyordum bıraktım hayattan kopmus durumdayım ınan kı belkı evlenınce bırkac sorumluluk gelınce ustume duzelırım bıraz daha

Ya kuzum durumun çok ağırsa ilaç kullan ama bence hazır yeni başlamışken bırak ve hayatın akışına kapıl derim.
İlaçta bi süre sonra seni daha uyuşturup hayattan koparacak. İyice eve kapanacaksın.
Bak ne güzel yürüyüş yapıyorken niye bıraktın.
Biraz çıkıp dolaşsan kendine geleceksin

Ya kuzum durumun çok ağırsa ilaç kullan ama bence hazır yeni başlamışken bırak ve hayatın akışına kapıl derim.
İlaçta bi süre sonra seni daha uyuşturup hayattan koparacak. İyice eve kapanacaksın.
Bak ne güzel yürüyüş yapıyorken niye bıraktın.
Biraz çıkıp dolaşsan kendine geleceksin

şimdi ablam gelıyor ya onla cıkarız yuruyuse felan hamama gıderız hayatıma bıraz olsun deısıklık gelır:)

şimdi ablam gelıyor ya onla cıkarız yuruyuse felan hamama gıderız hayatıma bıraz olsun deısıklık gelır:)

Evet ya bak ne güzel olur o ara ilaç almayı da kes bak nasıl iyi gelecek sana ablan tam zamanında geliyor desene

X