Vajinal Siğil rahatsızlığı olan var mı? (Genital Siğiller,HPV, Human Papilloma virus)

Canim benim hpv sigillerine ozel hastanedeki doktor kil koku dedi dusun artik..devletteki hpv dedi..tek doktorla kalma yani
Devletten aldim bakalim ozel iyidir diye birsuru para bayiliyoruz ama bildiği bisey yok sonradan olan biseye yapisi o dedim benimkini benden iyi biliyo galiba :)))

Arkadaşlar benim siğil dedikleri et bene benziyor kahve renkte.var mı böyle siğili olan?

Arkadaslar benim merak ettigim su..simdi bu hastalik yuzunden kimse olmicak mi hayatimizda...yada cinsellik konusunu nasil yapicaz..karsimizdakine bunu soylemek zorunda miyiz..artik oral sex vs olmicak mi..yada evlenip cocuk yapamicaz mi bunlari dusunmekten kafayi yicem..
hayatında biri olan söyleyecek ve beraber tedavi olacaksınız. biri olmayanların ilk işi negatif olmaya çalışmak. çok eşli ilişkiler artık yok, bunun 200 çeşidi var. erkekler de biz kadınlar gibi doktora gitmeye sıcak bakmıyorlar gitseler de testten korkuyorlar(çocuk gibi). bu yüzden kişisel görüşüm ciddi olmadığınız kimseyle ilişkiye girmeyin. illa girecekseniz görünür siğil var mı bakın. mutlaka kondom kullanın. "ben kondom istemiyorum kemküm" yapana kapıyı gösterin. hiçbir ilişki hpvyle uğraşmaya değmiyor.

Yok bu ice dogru orrda kil cikmiyornyani:)))beyaz puturlu bi goruntu ama acimiyo da kasinmiyo da
Tamam işte orası öyle benim de. Kıl çıkmıyor ama beyaz beyaz pütürcükler var. Oranın doğal yapısı o yabancı kaynaklardan araştırırsan görürsün. Örneğin çenemizin altını da gerdirince öyle bryaz beyaz noktacıklar var onlara benziyor.

Tamam işte orası öyle benim de. Kıl çıkmıyor ama beyaz beyaz pütürcükler var. Oranın doğal yapısı o yabancı kaynaklardan araştırırsan görürsün. Örneğin çenemizin altını da gerdirince öyle bryaz beyaz noktacıklar var onlara benziyor.
Msjina bakarmisin bi atayim sana

Evet kuzum ismi de vestibular papillomatosis. Onlar siğil değil vajina yapısı sunrise dediği gibi yabancı kaynaklardan bakın türkçe kaynak yok onun hakkında:)

hayatında biri olan söyleyecek ve beraber tedavi olacaksınız. biri olmayanların ilk işi negatif olmaya çalışmak. çok eşli ilişkiler artık yok, bunun 200 çeşidi var. erkekler de biz kadınlar gibi doktora gitmeye sıcak bakmıyorlar gitseler de testten korkuyorlar(çocuk gibi). bu yüzden kişisel görüşüm ciddi olmadığınız kimseyle ilişkiye girmeyin. illa girecekseniz görünür siğil var mı bakın. mutlaka kondom kullanın. "ben kondom istemiyorum kemküm" yapana kapıyı gösterin. hiçbir ilişki hpvyle uğraşmaya değmiyor.
Canim peki ben karsimdakine oral sex yapabilir miyim yada karsimdaki bana yapabilir mi ..evlenip cocuk sahibi olabilir miyim

Canim peki ben karsimdakine oral sex yapabilir miyim yada karsimdaki bana yapabilir mi ..evlenip cocuk sahibi olabilir miyim
ikiniz de nagetifseniz yaparsınız. çocuk sahibi olunabilir niye olunmasın. sadece gebelikte hpv pozitif iseniz normal doğum önermiyorlar, bebeğe bulaşma riskinden dolayı. konizasyon leep yapılsa da hamile kalınabilir doktor gerekli gördüğünde rahim ağzını diker doktor kontrolü şart

ikiniz de nagetifseniz yaparsınız. çocuk sahibi olunabilir niye olunmasın. sadece gebelikte hpv pozitif iseniz normal doğum önermiyorlar, bebeğe bulaşma riskinden dolayı. konizasyon leep yapılsa da hamile kalınabilir doktor gerekli gördüğünde rahim ağzını diker doktor kontrolü şart
Rahatlattin beni allah razi olsun

Canım çok geçmiş olsun. Seninkilerin görüntüsü nasıldı? Ya bende belki hpv değildir diye umut
Canım çok geçmiş olsun. Seninkilerin görüntüsü nasıldı? Ya bende belki hpv değildir diye umut etmek istiyorum pazartesi doktora gidicem ama kafayı yemek üzereyim..

canım öncelikle kusura bakma yazamadım bende kendim gördüm hani elinde bir nokta kabarıklok olur ya öyleydi Dr ma dedim bende böyle böyle diye muayene etti sende hpv yok dedi ama dedi vajina enfeksiyon çok fazla dedi bunu tedavi etmeliyiz dedi muayene bitti ve acil sezaryen doğum çıktı tam konuşamadık maalesef ben yinede test yaptıracağım ama oda çok pahalı :KK43: yinede yaptırcam

Hmm benimkiler et beni gibi maalesef. Sanırim ciddi ciddi kaptım bu virüsü.. Nerden geldiğini bir anlasam.

internette farkli bir sayfada doktora sordum hpv hakkin da bende hpv 16 cin1 var erkek arkadasimla boyle bir seyi paylasmadim bilmiyor henuz kondomla kullnairyoz gorunen bir lezyon yok bende rahim icinde lezyon oldugumu soyledim oda bana hiv soylemesneiz bile olyr kondomla korunursaniz zaten sorun olmaz oral iliskide senin yapmanda bir sakinca yok ama o sana yaparsa ona bulasma riski var dedi

X