Erkek İnfertilitesi Varikosel Ameliyatından Sonra Hamile Kalanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Meraba dogal yollarla esinize ve kendinize ne kullaniyorsunuz?bnm esimde varikosel vardi ameliyat oldu 3 gundur doktor bir bilgi vrmedi devlete ameliyaat olduk anlamadim acikcasi
canim pek bilgi vermiyorlar genellikle ama bence kesinlikle burada paylaşılan kürleri kullanın sağlık durumunuza göre , hatta takviye ilaç bile alın derim.

Varkoselden sonra e vitamini desteği çok önemli eşim kullandı bize dr e vitamini hapı ve toz bir ilaç daha vermişti

Mrb ben eşim ameliyat olduktan sonra hamile kaldım. Evlendikten 2 buçuk yıl sonra. Ameliyattan 5 ay sonra. 2 yaşında bir bebeğim var ikinciye gebeyim. Ameliyat olduktan sonra eşim spermleri güçlendiren vitamin kullandı. İkinci de aynı şekilde vitamin kullandıktan sonra oldu.

varikoselin derecelerini bilen var mı kızlar ?
bizim raporumuzda grade III ve grade V diyor .
3ü duydum ama 5i duymamıştım nette araştırdım 1,2,3 var derecelerde.

Mrb ben eşim ameliyat olduktan sonra hamile kaldım. Evlendikten 2 buçuk yıl sonra. Ameliyattan 5 ay sonra. 2 yaşında bir bebeğim var ikinciye gebeyim. Ameliyat olduktan sonra eşim spermleri güçlendiren vitamin kullandı. İkinci de aynı şekilde vitamin kullandıktan sonra oldu.
Sperm değerleriniz nasıldı

Benim eşimde özel hastahanede ameliyat oldu grade 4 varikosel ama dün öğrendik ki nüks etmiş doktor tekrar ameliyat diyor ne yapacağız hiç bilmiyorum sperm parametreleri çok düşük

bende bilmiyorum canım bizimkide 3 tü

Bizim hız takviyelerle arttı ama morfoloji hep sıfır kaldı. Ameliyat bize çözüm olur mu bilemyrm sayı sıkıntısı olanlarda genelde ameliyat işe yarıyor. Bizim en çözümsüz en kötü yerinde problemimiz sanrm
Merhaba hız sorununu hangi takviyelerle çözdünüz acaba bizde de ileri hareketlilik sorunu varda takviyelerle ilgili pek bilgim yok

maşallah sağ salim kucağınıza alın inşallah. hangi vitaminleri kullandınız lütfen yazar mısınız?

maşallah sağ salim kucağınıza alın inşallah. hangi vitaminleri kullandınız lütfen yazar mısınız?
Çok teşekkür ederim canım tabi yazarım. Bir tanesi yurt dışındayken kullandığımız. İsmini hatırlamıyorum ama içerik olarak aynı. Buradaki ise promotil m forte saşe.

Toplam sperm 56 milyon ml sperm 22milyon morfoloji 7 hareketli sperm yüzde 50 ileri hareket 22
Bu değerler çok çok iyi bizimkine göre canım 😊 bizim değerlerimiz en son 39 milyondu toplam morf 2, ileri hızlı hiç yoktu düşün ve oldu elhamdülillah, Allah size de en kısa zamanda Nasib etsin inşallah beklemek biraz insanı yoruyor ama olur inşallah 🌸

X