Saç Uzatma Yöntemleri Withoutyou Saçını Uzatıyor! (Fotoğraflı)

Eklentiler

• IMG_0504.JPG
    IMG_0504.JPG
    42,6 KB · Görüntüleme: 54
Buydu son aldığım 20 tl
Ben bi kere shiffa home almıştım aksu vitalin 150 ml 15 tl ye almıştım sonra watsons indiriminden 300 ml 29 a aldım aslında fiyatı 40 küsürdü.İkisinin de kokusu güzel bence.
330 ya da 350 ml gratiste 29 tl ye var ben elimdeki bitince ona bakacağım yeni gelen bir ürün.Bir bakın isterseniz fiyatına göre gramajı iyi çünkü.

Ben bütün yağları aktardan alıyorum. Hindistan cevizi yağını 37 tl'ye, kabak çekirdeği yağını 15'e, nane yağını da 7 tl galiba o civara aldım
mecitefendiyi buyuk boymu aldiniz nette o boyuttakiler 25 lira cunku bitince netten alin bence

Ben bi kere shiffa home almıştım aksu vitalin 150 ml 15 tl ye almıştım sonra watsons indiriminden 300 ml 29 a aldım aslında fiyatı 40 küsürdü.İkisinin de kokusu güzel bence.
330 ya da 350 ml gratiste 29 tl ye var ben elimdeki bitince ona bakacağım yeni gelen bir ürün.Bir bakın isterseniz fiyatına göre gramajı iyi çünkü.
ben aldim gratistekini cok cok memnunum oncesindede lifeco kullaniyordum ayni kalitede kokusu cok hafif hic dusunmeyin alin derim gratistekini.

X