Fikirlerinize ihtiyacım var

Yaşınız kemale ermemişki daha 30 lu yaşlar. Size kendi keyfinize göre birşeyler yapmanıza imkan tanımıyorsa ve her seferinde ayrılmak dillendiriliyorsa sorun büyük. Bide çok garip devamlı baban alsın fln. Sanki kapıdan eşya uzatıyor.
Okurken canım sıkıldı 🙄😞
Gerçekten sanki baba evimden aldı beni alsa bile yani o tabir beni çileden cıkarıyor ve sinirlendıgını bildiğim icin inadına söylüyorum diyor
Öfke kontrolü yok sınırlenınce agzına gelenı soyluyor sonra 2 gun toparlamaya ugrasıyor öyle zamanlarda ıste melek kafamı karıstıran o zamanlar özünde iyi biri diyorum kendimi kandırıyorum :)

Gerçekten sanki baba evimden aldı beni alsa bile yani o tabir beni çileden cıkarıyor ve sinirlendıgını bildiğim icin inadına söylüyorum diyor
Öfke kontrolü yok sınırlenınce agzına gelenı soyluyor sonra 2 gun toparlamaya ugrasıyor öyle zamanlarda ıste melek kafamı karıstıran o zamanlar özünde iyi biri diyorum kendimi kandırıyorum :)
Öfke kontrolü İçin tedavi alabilir eşiniz size değer veriyorsa
Ama önce siz kendinize değer verin 🌺

Öfke kontrolü İçin tedavi alabilir eşiniz size değer veriyorsa
Ama önce siz kendinize değer verin 🌺
Kendimi hep cok sevdıgımı dusunuyordum ama evlenınce huyumu suyumu gülen yüzümü değiştirdi gerçekten kadınları erkekler solduruyormuş tek basımayken ısıl ısıldım enerjı doluydum :)

Kendimi hep cok sevdıgımı dusunuyordum ama evlenınce huyumu suyumu gülen yüzümü değiştirdi gerçekten kadınları erkekler solduruyormuş tek basımayken ısıl ısıldım enerjı doluydum :)
Ben de öyle. Çocuk olunca daha etraflı düşünüp tolere edebiliyorsun ama çocuk varken bana eşim çık git diyemez yada baban alsın gibi şeyler. İsterse çantasını toplayıp kendi çıkabilir☺️
Çocuk yokken daha kolay evliliği bitirmek. Eğer umudunuz yoksa, bence kendinizi yıpratmayın

Ben de öyle. Çocuk olunca daha etraflı düşünüp tolere edebiliyorsun ama çocuk varken bana eşim çık git diyemez yada baban alsın gibi şeyler. İsterse çantasını toplayıp kendi çıkabilir☺️
Çocuk yokken daha kolay evliliği bitirmek. Eğer umudunuz yoksa, bence kendinizi yıpratmayın
Kaçmak kolayıma geliyor aslında ama sevgi taneleri mi acaba dedirtiyor :)
Çok zor işlermiş,çocukla cok cok daha zor olur hakkımızda hayırlısı olsun :)

Öğretmenliği neden bıraktınız ben onu anlamadım
Özel sektördeyim ben 9.senem bu sene
Aslında devam ediyorum online olarak özel derslerime vs ama şehir değişikliği yaptım tam anlasma döneminde düğün,balayı işleri ile ilgilendim biraz şehre,evliliğe alışma sürecim olsun dedim ama hata etmişim calısmamakta beni kötü etkiledi.

X