Saç Uzatma Yöntemleri Withoutyou Saçını Uzatıyor! (Fotoğraflı)

Eklentiler

• IMG_0273.JPG
    IMG_0273.JPG
    40,3 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_0390.JPG
    IMG_0390.JPG
    40,8 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_0709.JPG
    IMG_0709.JPG
    53,2 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_0273.JPG
    IMG_0273.JPG
    40,3 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_0390.JPG
    IMG_0390.JPG
    40,8 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_0709.JPG
    IMG_0709.JPG
    53,2 KB · Görüntüleme: 70
slm kızlar tüm sayfaları okudum benimde sizlere sorum olacaktı saçlarım ince telli ve yağlı hiç uzatamıyorum saç düzleştirici de kullandığım için cok cansız benim saçlarım gürleşmesi için ve yağlanmasını azaltmam için ne yapmalıyım

Kızlar saç uzatma nasıl gidiyor başladınız mı tekrar ??? withoutyou withoutyou Sevilla3434 Sevilla3434

Pazar günü kestirdiğimden beri ilk kez düzleştirdim saçlarımı. İlk haliyle inanılmaz bir fark vardı kendim bile şaşırdım. Hatta teyzemler görünce saçlarına ne yaptın diye sordular direkt :KK70: birazdan üşenmezsem hindistan cevizi yağı sürücem saçlarıma yıkayınca fotoğraf atarım :)

Pazar günü kestirdiğimden beri ilk kez düzleştirdim saçlarımı. İlk haliyle inanılmaz bir fark vardı kendim bile şaşırdım. Hatta teyzemler görünce saçlarına ne yaptın diye sordular direkt :KK70: birazdan üşenmezsem hindistan cevizi yağı sürücem saçlarıma yıkayınca fotoğraf atarım :)
Maşallah maşallah :nazar::nazar::nazar:
Fotoğraf bekliyorum o zaman :) Molada mısın şimdi ?

Maşallah maşallah :nazar::nazar::nazar:
Fotoğraf bekliyorum o zaman :) Molada mısın şimdi ?

Evet bir süredir hiçbir şey yapmıyordum. Ben bir süre sürekli bakım yapıp bir süre mola verdiğinde daha hızlı uzadığını gözlemledim saçımın. O mola da çok hızlı gidiyor o yüzden böyle gidiyorum. Yarın kabak çekirdeği yağı ve nane yağına başlayabilirim:)

Evet bir süredir hiçbir şey yapmıyordum. Ben bir süre sürekli bakım yapıp bir süre mola verdiğinde daha hızlı uzadığını gözlemledim saçımın. O mola da çok hızlı gidiyor o yüzden böyle gidiyorum. Yarın kabak çekirdeği yağı ve nane yağına başlayabilirim:)
Ne kadar süre yapıp ne kadar mola veriyorsun mesela?

Ben mesela 1 hafta kabak çekirdeği yağı tarifini yapıyorum sonra 1 hafta bir şey yapmıyorum. Öyle gidiyor :)
Ben kabak çekirdeği ve nane yağını karıştırıp dax çam terentin esansı ve karkşjk bakım yapıyla birlikte yapıyorum aynı şekilde etkili olur mu

Ben kabak çekirdeği ve nane yağını karıştırıp dax çam terentin esansı ve karkşjk bakım yapıyla birlikte yapıyorum aynı şekilde etkili olur mu

Bence öyle olmaz. 1 hafta boyunca sadece kabak çekirdeği yağı ve nane yağı yapılması gerek diye biliyorum. Diğer yağlar etkisini azaltabilir bence

X