Ya şu adet belirtileri ile hamişlik belirtisi nasıl ayrılıyo :(

Mrb herkeze günaydın ben Ağustos 29 adet oldum 2. Bitti 3 gün Gecti 2 gün önce test yaptım çıkmadı tek belirtim göğüslerim biraz da uykulu olmam bazen kendimi yorgun hissediyorum bugün biraz sol kasığımda Ağrı var o kadar sizce hamilemiyim ?

Mrb herkeze günaydın ben Ağustos 29 adet oldum 2. Bitti 3 gün Gecti 2 gün önce test yaptım çıkmadı tek belirtim göğüslerim biraz da uykulu olmam bazen kendimi yorgun hissediyorum bugün biraz sol kasığımda Ağrı var o kadar sizce hamilemiyim ?
Bi kan testi yaptır istersen suphelerin varsa derim okutucu çok pahalı değil birde 1 saate çıkıyor sonucu ben bir hafta önce yaptım test negatif ti bu hafta pozitif çıktı düşün ama en erken ve güvenilir yöntem kan testi

Bi kan testi yaptır istersen suphelerin varsa derim okutucu çok pahalı değil birde 1 saate çıkıyor sonucu ben bir hafta önce yaptım test negatif ti bu hafta pozitif çıktı düşün ama en erken ve güvenilir yöntem kan testi
Çıkmaz ve üzülürüm diye yaptırmaya korkuyorum açıkcası ama yaptırsam daha iyi harelde sağol ilk defa olucak o yüzden napılır ne olur nasıl anlaşılır hiç bi fikrim yok

Benimde adete 3 günüm kaldı göğüs hassasiyeti hiç yok bu ay da olmadı dicem ama ne bileyim Karnım ağrıyor hiç ağrımazdı bundan 2 gün önceye kadar 5 gün kasıklarım zonkladı ara ara bugün kendimi dinleyince çok az sızı hissediyorum bilmiyorum yine vücudum oyun oynuyor bana off

Çıkmaz ve üzülürüm diye yaptırmaya korkuyorum açıkcası ama yaptırsam daha iyi harelde sağol ilk defa olucak o yüzden napılır ne olur nasıl anlaşılır hiç bi fikrim yok
İnan okutucu testlere verdiğim parayla bi yerli araba alırdım heralde 1 yılda umudunu kaybetme inan bende kaybettiğim anda kavuştum inan bana umudunu kaybetme inan bende testi yaptığımda yüzüne bile bakmadım hamile olduğumu inan sabah uyanıp baktığımda öğrendim allah sana da en kisa zaman da nasip etsin

Bu sab

bu sabah Sıvı su gibi bı akıntı geldi uyuyordum hissettim geldiğini uyandım sence kötü birşeymi bu sağol inşlh bende senin gibi hamileyimdşr
valla canım bende de gelıyodu akıntı ve hala da gelıyor kötü bişey oldugunu zannetmıyorum sanırım adet yerıne onun pıslıgını akıntı olarak akıtıyor sen hala test yapmadın mı canım ?

Hayır yapmadım
valla canım bende de gelıyodu akıntı ve hala da gelıyor kötü bişey oldugunu zannetmıyorum sanırım adet yerıne onun pıslıgını akıntı olarak akıtıyor sen hala test yapmadın mı canım ?
yar hayır yarın yapıcam net. Olsun diye bekliyorum. Valla

eğer adet olacaksan vajina kuru olur ama hamileysen ıslaklık devam eder diye duymuştum

Bugün
Olur canım net sen canını sıkma yani kan en erken tâhlildir herseyi sap diye gösterir sıkıntı yapma bence biran önce yaptır testini ki ona göre hareket edersin
bugün tam 5 gün oldu yaptım ama idrar testinde negatif çıktı değilmiyim ki değilsem hala niye olmadım

bebek cok kucukse ancak kanda cıkar canımben sana kan tahlılı yapmanı tafsıye ederım bende de akıntı var hatta baya var ınan kı bırde kasıklarda kramp var asırı sende baska ne tur belırtıler yasıyosun canım ?

bebek cok kucukse ancak kanda cıkar canımben sana kan tahlılı yapmanı tafsıye ederım bende de akıntı var hatta baya var ınan kı bırde kasıklarda kramp var asırı sende baska ne tur belırtıler yasıyosun canım ?
Göğüslerde şişlik var üztüne yatamıyorum arada benimde kasıklarıma Sancı giriyo karnımda şişlik var su içme isteği cok oluyo ağız kuruluğu falan bilmiyorum ki

X