Yaptığınız veya yapmak istediğiniz hobiler

Savsancik

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2021
390
273
25
Değişik fikirler çıkacağına inandığım bir başlık oldu bu ☺️ Belki bilmediğimiz hobiler ediniriz 😊 Kendi hobilerim başlıca hobim yağlı boya yapmak kursuna gidip kendimi geliştirmeyi çok istiyorum . Sonra kasnakda resim yapmayı ipliklerle sanat olarak bunlar var 😊

basit gelecek ama tam bir puzzle aşığıyım... 1000lik, 1500lük ayy nasıl özledim. 3 aylık bebekle hayal oldu artık 🥺
Puzzle mıı 😍 çocukken yaptığım hariç yapmamışımdır ve merak ediyorum güzel olurdu eşimle birlikte bide masası var görünce çok imrenmiştim

Şu sıralar kalimba çalıyorum. Imm öğreniyorum da diyebiliriz acemiyim daha🤭

Yapmayı istediğim ata binmek, tango öğrenmek, piyano çalmak var.

Şu sıralar kalimba çalıyorum. Imm öğreniyorum da diyebiliriz acemiyim daha🤭
Yapmayı istediğim ata binmek, tango öğrenmek, piyano çalmak var.
Kalimbayı bilmiyorum hemen bakacam 😊 piyano evet diğerleri de istediklerim arasında . Piyano için parmaklarımın ince uzun olması gerekiyor sanıyordum sonra 4 yaşında piyanist bir çocuk vardı harika çalıyordu dedim ne alakası var yetişir parmaklarım 😅🥰

Mandala çizmek istiyorum bir ara çiziyordum çok güzel sakinleştiriyor. Bu aralar vakit ayıramıyorum. Mandala boyamak değil çizmek. Önce pergel ve cetvelle şablon hazırlıyorsun sonra onun üzerine çizim yapıyorsun

Puzzle mıı 😍 çocukken yaptığım hariç yapmamışımdır ve merak ediyorum güzel olurdu eşimle birlikte bide masası var görünce çok imrenmiştim
1500lük puzzle’lar çok zevkli oluyor, bitirmek için başından ayrılamıyorsun. bitirip tablo yapıp satmak da mantıklı pandemide.

Mandala çizmek istiyorum bir ara çiziyordum çok güzel sakinleştiriyor. Bu aralar vakit ayıramıyorum. Mandala boyamak değil çizmek. Önce pergel ve cetvelle şablon hazırlıyorsun sonra onun üzerine çizim yapıyorsun
[/QUOTE
Elim çabuk titriyor düzgün çuzemezsem sinir olurum diye yapamam 😅

Öya biraz öyle ben yıldönümümüzde dans edelim dedim 2 3 şarkı geçer sandım 😅 şarkı bitmeden tamam yeter mi bu kadar hadi oturalım diyor benimki😅 ama umutluyum bilmiyorum😅
Ben tangoya gidelim dedim ikna edemedim harika oynar çiftetelli falan düğünlerde zorla kaldırıyorum ben oturmam çok oynarım o masada oturur dışarı çıkar Allahtan romantik olsun diye bazen dans ediyor teselli işte napalım 😂

Ben tangoya gidelim dedim ikna edemedim harika oynar çiftetelli falan düğünlerde zorla kaldırıyorum ben oturmam çok oynarım o masada oturur dışarı çıkar Allahtan romantik olsun diye bazen dans ediyor teselli işte napalım 😂
Ayy aklıma ne geldi dans etmek diyince küçükken babam yiğeniyle annemde yiğeniyle sanırım görmediğim yabancılar düğünde dans etmişti bende ağlamıştım başkalarına mı gittiler birbirlerini sevmiyorlar diye 😅🙄

basit gelecek ama tam bir puzzle aşığıyım... 1000lik, 1500lük ayy nasıl özledim. 3 aylık bebekle hayal oldu artık 🥺
Ben de cok özledim.
Yeni taşınacağım ev icin 1000'lik bi tane yapıp salona asmayı istiyorum olursa bakayim.
Ama satma fikri de ilgimi çekti, alıcı oluyor mu demek ki. Nerde ve ne kadara satılır bilgi verir misiniz?

Etamin işlemeyi de cok seviyorum ama biri tam sablon vs. cikarirsa bana, öyle saymakla, örnekteki büyüklükte yapmayacaksam eksiltmekle, arttirmakla uğraşırken kafam dönüyor :confused: stres atacagim yerde daha sinir oluyorum:) Savsancik Savsancik

X