Yaptığınız veya yapmak istediğiniz hobiler

Ben de cok özledim.
Yeni taşınacağım ev icin 1000'lik bi tane yapıp salona asmayı istiyorum olursa bakayim.
Ama satma fikri de ilgimi çekti, alıcı oluyor mu demek ki. Nerde ve ne kadara satılır bilgi verir misiniz?
Az önce baktım 1000-1500 parçalık yapılmış puzzle 100-150 lira , 3000 parçalık yapılmış puzzle 1000 TL idi

basit ikinci el sitelerinde bile satılsa kardır ya 😂 siteler yaptırıyor olabilir bir de

Hoşuma gitti ya 🥰 bende tablolarımı satmak istiyorum ama sitelerde baya profesyonel çalışmışlar cesaret edemedim belki kendim amatör satarım ya da geliştirirsem kendimi o zaman

Ben boş zamanlarımın çoğunda yan flüt çalıyorum, suluboya yapıyorum, örgü örüyorum (basit atkı, patchwork hırka gibi çabuk biten şeyler), spor yapıyorum, yeni tarifler deniyorum... Bu ara punch işine merak saldım youtubedan videolarını izliyorum hep ama daha malzemelerini alamadım. Yakın zamanda punch işlemeye başlayacağım umarım. Hobiler bizi biz yapıyor gerçekten, deşarj oluyorum bunlarla uğraşırken...

Ben boş zamanlarımın çoğunda yan flüt çalıyorum, suluboya yapıyorum, örgü örüyorum (basit atkı, patchwork hırka gibi çabuk biten şeyler), spor yapıyorum, yeni tarifler deniyorum... Bu ara punch işine merak saldım youtubedan videolarını izliyorum hep ama daha malzemelerini alamadım. Yakın zamanda punch işlemeye başlayacağım umarım. Hobiler bizi biz yapıyor gerçekten, deşarj oluyorum bunlarla uğraşırken...
Yan flüte benim de ilgim var öğrenmek için kursa gittiniz mi yoksa YouTube dan mı öğrendiniz . Bende punch a bakıyordum bir ara sonra iğne iplikle yapılan panolar zor diyordum deneyim dedim yaptım çok hoşuma gitti . Atkı örmeyi denemiştim ama hemen bitiremedim ben yapana kadar kış bitti 😂 yeni tarifler için aileme bağımlıyım malzemeler çok pahalı o yüzden isteyemiyorum evlendiğimde deneyecem🥰

Yan flüte benim de ilgim var öğrenmek için kursa gittiniz mi yoksa YouTube dan mı öğrendiniz . Bende punch a bakıyordum bir ara sonra iğne iplikle yapılan panolar zor diyordum deneyim dedim yaptım çok hoşuma gitti . Atkı örmeyi denemiştim ama hemen bitiremedim ben yapana kadar kış bitti 😂 yeni tarifler için aileme bağımlıyım malzemeler çok pahalı o yüzden isteyemiyorum evlendiğimde deneyecem🥰

Yan flüt için lisede müzik hocam kurs açmıştı iki sene onunla çalıştım çeşitli sunumlarda parçalar çaldık onunla beraber :) şimdi de kendim internetten şarkılar bulup onları çalıyorum...

Şu sıralar kalimba çalıyorum. Imm öğreniyorum da diyebiliriz acemiyim daha🤭

Yapmayı istediğim ata binmek, tango öğrenmek, piyano çalmak var.
Merhabalar ben de düşünüyorum ama hangisini alacağım konusunda kararsızım.Siz hangi kalimbayı aldınız sesler net olarak çıkıyor mu ve kısa olan tuşların sesleri net mi ?Eşim bi tane aldı ama iade etmek zorunda kaldım kısa olan tuşlar net ses çıkarmıyordu

Ben bu aralar punch a merak saldım. Yeğenimin odasına 3 lü pano yaptım. Şimdide kızımın 1 yaş çekimindeki portresini punch la yapmak istiyorum. Resmî hazırladım ipini alip marangozdan kasnağını yaptırmam lazim 🤩 sonra vakit buldukça yapacagim insallah. Bir de kalimba ilgimi çekiyor. Fırsat kalacağını bilsem alip çalmak öğrenmek istiyorum

Değişik fikirler çıkacağına inandığım bir başlık oldu bu ☺️ Belki bilmediğimiz hobiler ediniriz 😊 Kendi hobilerim başlıca hobim yağlı boya yapmak kursuna gidip kendimi geliştirmeyi çok istiyorum . Sonra kasnakda resim yapmayı ipliklerle sanat olarak bunlar var 😊
Ben dikiş dikiyorum. Hobi olmaktan da cıktı aslında benimki ihtiyaç gibi hissediyorum. En sevdiğim şey de lüks markaların ürünlerini pazardan 5-10 tl aldığım kumaşlarla dikmek 🙈 bazıları birebir aynısı oluyor

Ben dikiş dikiyorum. Hobi olmaktan da cıktı aslında benimki ihtiyaç gibi hissediyorum. En sevdiğim şey de lüks markaların ürünlerini pazardan 5-10 tl aldığım kumaşlarla dikmek 🙈 bazıları birebir aynısı oluyor
Bende bazı markaları alıp terziye diktirsem mi diyorum . Sonra dedim kendim diksem ama hep yamuk kesiyorum ölçülerini bilmiyorum kitap alıp öğrensem mi dedim üşendim en son ama oyuncak kıyafetleri bebek kıyafetleri dikebilirim şimdilik 😅

Bende bazı markaları alıp terziye diktirsem mi diyorum . Sonra dedim kendim diksem ama hep yamuk kesiyorum ölçülerini bilmiyorum kitap alıp öğrensem mi dedim üşendim en son ama oyuncak kıyafetleri bebek kıyafetleri dikebilirim şimdilik 😅
En rahatı pratik kesim. Evdeki kıyafetleri kalıp olarak kullanıp onlara göre kesiyorum ben o zaman düzgün oluyor 🤗

Ben polisanın boyalarıyla evdeki objeleri ve eşyaları boyamaya başladım. Çok iyi geldi yaratıcılığımı da geliştirdi.

Ben polisanın boyalarıyla evdeki objeleri ve eşyaları boyamaya başladım. Çok iyi geldi yaratıcılığımı da geliştirdi.
Ben sprey boyalarla boyuyorum ama çok kalıcı olmuyor tabi dediğiniz boyadan yaparsam fırça izi kalır diye denemedim nasıl uyguluyorsunuz peki

Ben sprey boyalarla boyuyorum ama çok kalıcı olmuyor tabi dediğiniz boyadan yaparsam fırça izi kalır diye denemedim nasıl uyguluyorsunuz peki
Sprey boyalar ile sadece obje gibi şeyleri boyayabilirsin. Mobilya, ahşap, dolap, raf gibi işlemlerde sprey boya yeterli olmaz onun için polisan X1 ürününü kullanmalısın fırça izi olmuyor kapatıcılık ve kalıcılık açısından da çok memnunum

Resim yapıyorum.
Karakalem genelde.
Sulu boya için malzemelerimi hazırladım çalışmalar beni bekliyor ama şu ara yapamıyorum.
Kanaviçe işliyorum arada.
Şuan elimde hediye olarak yaptığım, salon için konsol örtüsü ve runner var.
Biri bitti biri beni bekliyor.
Ama en büyük hayalim kösele çanta yapımı kursuna gidip o yönde birşeyler yapmak.
Yabancı sitelerden yapılan çanta ve cüzdan modellerini izliyorum şuan bol bol.
İzlemek bile çok zevkli.
Kafamda bazı şablonları da oluşturuyorum böylece.
Şu pandemi bitse de gidebilsem.
Bir de çini boyacılık kursuna girmeyi çok istiyorum.
Bakalım sırayla inşaallah nasip olur.

Sprey boyalar ile sadece obje gibi şeyleri boyayabilirsin. Mobilya, ahşap, dolap, raf gibi işlemlerde sprey boya yeterli olmaz onun için polisan X1 ürününü kullanmalısın fırça izi olmuyor kapatıcılık ve kalıcılık açısından da çok memnunum
Teşekkür ederim deneyeceğim

X