Yardım eder misiniz lütfen akıntıda kırmızı ip gibi kan

kendimeinanamiyorum

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2022
559
472
27
Merhaba arkadaşlar şöyle ki ben geçen ay kimyasal gebelik yaşadım bu ay da doktorla yumurra takini yapıyorduk perş günü 13.5 mm dedi rahim de 8.5 mm dedi çarşamba tekrar kontrole çağırdı. Bugün döngümün 18. Günü akşam akıntımda kırmızı ip gibi kan vardı daha önce böyle bi şey yaşayan oldu mu bi anlamı var mıdır?

Merhaba arkadaşlar şöyle ki ben geçen ay kimyasal gebelik yaşadım bu ay da doktorla yumurra takini yapıyorduk perş günü 13.5 mm dedi rahim de 8.5 mm dedi çarşamba tekrar kontrole çağırdı. Bugün döngümün 18. Günü akşam akıntımda kırmızı ip gibi kan vardı daha önce böyle bi şey yaşayan oldu mu bi anlamı var mıdır?
Perşembe 13 se tamam işte belki çatlamıştır sen değerlendir hemen
Çatlarken böyle olur

Dün sabah değerlendirmiştij canım bilmeden önce ama sabah kalkınca gördüm ki kanamam artmış doktora dün adet olabilir mi diye sormuştum bence değil demişti. Kafam çok karıştı bu şekildeyken değerlendirmek de olur mu ki :/

Dün sabah değerlendirmiştij canım bilmeden önce ama sabah kalkınca gördüm ki kanamam artmış doktora dün adet olabilir mi diye sormuştum bence değil demişti. Kafam çok karıştı bu şekildeyken değerlendirmek de olur mu ki :/
Kimyasaldan sonra adet gördünüz mü bende geçen ay kimyasal geçirdim adetime yakın o şekil leke bende de oldu bir kaç gün sonra da adet oldum

Regl zamanıma da daha vardı yumurta daha atılmamıştı bile bilmiyorum ben de kafam karoştı baya yarın kontrole gideceğim kadın olmanın en zor yanlarından biri bu belirsizlikler, hele çocuk sahibi olmak isterken insanı daha da yoruyor :KK43:
Emin olun yumurtlama olmadığı için böylesiniz defalarca aynısını yaşadım
Yumurtlama beklerken adet oldum 17.günde bazen 20.günde

Emin olun yumurtlama olmadığı için böylesiniz defalarca aynısını yaşadım
Yumurtlama beklerken adet oldum 17.günde bazen 20.günde
Doğrudur benim de daha önce böyle adet olduğum zamanlar olmuştur ama perş muayenede doktor gelişen yumurta var demişti ya o yüzden kfam karıştı :KK43:
Çok sinir bozucu bi şey anlıyorum ovülasyon ile takip yapıyorum yumurtlama bekliyorum günler geçiyor yok sonra kanama insanın sinirlerini yıpratıyor:KK43:

X