Yardımmmm! Kilo alamıyorum

Evet bende boyle rahat davranip ben kilo verip alamayinca takmayinca kanser oldugumu ogrendim bagirsak. Cok sukurki erken teshisti. Daha fazla rahat davranmadigim icin Allaha hergun sukrediyorum bana ikinci sansi verdigi icin hamd olsun
Cok gecmiş olsun nasıldı belurtılerınız

Başlığı görünce ay yardımmm kilo veremiyorum diyesim geldi. Gelin birlikte gezelim yiyelim içelim bana hemen yarıyor mübarek

Merhaba 19 yaşındayım 55 kilo iken 6 ayda 35 ile 38 kiloya düştüm boyumda uzun zaten hiçbir şekilde kilo alamıyorum 2-3 lokma yiyorum sonra doyuyorum daha fazla yiyemiyorum mide almıyor..
yerken zorluyorum sonrası istifra oluyor yapamıyorum ailemden bu konuda çok azar işitiyorum
lütfen yardım
acilen bir doktora ya da diyetisyene görünmeniz gerekiyor. mümkünse her ikisine birden.

Merhaba 19 yaşındayım 55 kilo iken 6 ayda 35 ile 38 kiloya düştüm boyumda uzun zaten hiçbir şekilde kilo alamıyorum 2-3 lokma yiyorum sonra doyuyorum daha fazla yiyemiyorum mide almıyor..
yerken zorluyorum sonrası istifra oluyor yapamıyorum ailemden bu konuda çok azar işitiyorum
lütfen yardım
Bu kadar kilo kaybının altında yatan rahatsızlık olmalı lütfen doktora görünün

lütfen yardım
Kötü bir şey çıkmaz demişsiniz ama büyük ihtimalle tiroid hormonlarinizda sorun var ve çok önemli bir konu bu. Tiroidleriniz hızlı çalışmaya başlamış olabilir ilaç kullanmanız gerekir bu durumda.

acilen bir doktora ya da diyetisyene görünmeniz gerekiyor. mümkünse her ikisine birden.
Bir kaç gün kaldı zaten doktorasını görünmeye normalde 4 Aralık'ta muane olmam lazımdı sgk da sorun çıktı olamadım inşallah bu sefer olabilirim yoksa diğer türlü muane ücreti vermek zorunda kalıcam zaten kadınsal olarak sorunum var her bölüm ayrı ücret ödeniyor bakıcaz işte muane olur muyum olmaz mıyım belirsiz

inşallah bir an önce muayene olursunuz ve sorunlarınız çözüme ulaşır
Bir kaç gün kaldı zaten doktorasını görünmeye normalde 4 Aralık'ta muane olmam lazımdı sgk da sorun çıktı olamadım inşallah bu sefer olabilirim yoksa diğer türlü muane ücreti vermek zorunda kalıcam zaten kadınsal olarak sorunum var her bölüm ayrı ücret ödeniyor bakıcaz işte muane olur muyum olmaz mıyım belirsiz

X