Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Nasıl Bir Tiptir ?

bende bir yengecim ve yengeç olmaktan çoook memnunum inş bir gün çocuğum olursa oda yengeç olur.

bende yengecin tüm özelliklerini taşıyanlardanım.ara ara aşırı duygusallıktan sıkılsamda burcumu seviyorumhihoyyyt

eşimde yengeç

iyi hoşta allah biraz daha hareket,azıcık daha adrenalin verseydi çok daha iyi olurdu ya.birazda gezme özürlüler.varsa yoksa ev ev ev.e bende akrebim.yukarda saydıklarıma sahibim.
yinede yengeç gerçekten iyi eş,iyi baba.

Evet yengeç ev kuşudur...
Ama sinirleri bozuk oldumu yada yalnız kaldımı kendini anca o zaman dışarı atar.
Ve şöyle bir şeyde var o kadar inattır ki acayip nazlıdır kaprislidir ve bazende vurdumduymaz olabilir.Ha birde dengesizdir.Uyşuktur. birde tembeldir.Çok içine kapanıktır.
Nasıl gözlemlerim doğrumu?

Son düzenleme:
Ama sinirleri bozuk oldumu yada yalnız kaldımı kendini anca o zaman dışarı atar.
Ve şöyle bir şeyde var o kadar inattır ki acayip nazlıdır kaprislidir ve bazende vurdumduymaz olabilir.Ha birde dengesizdir.Uyşuktur. birde tembeldir.Çok içine kapanıktır.

gözlemlerin çok doğru yerimseniben birde bu burcun çok mantıksız davranışları var bunuda ekleyelim...

aynen böyledir:nazar:

bende allah nasip ederse 25 haziranda dogum yapcam beebegim yenge. dogucak gerçekten güzel özellikleri varmış ama yinede inanamam burçlara murçlara ama fala inanma falsızda kalma demişler yinede merak ediyom işte ama yengeç bebegi dogurdugum için şaslıyım ve mutluyum :))

bende yengeç burcuyum ve şu sayılan tüm özellikler bendede mevcutdelikafadulden
bende çok hassas,duyarlı,kibar,gururlu ve de DENGESİZİM!:sm_cool:
ve galiba bu dengesizlik ay dan dolayıymış.çünkü yengeçin yöneticisi ay..
neolursaolsun yengeç burcu olmak cidden ayrıcalık ya..:lepi:

söylenenlerın pek cogu bende de var..asırı derecede takıntılı ve hassaslık da cabası..ama ev kusu kısmı bana uymuyor..bıraksalar evın yolunu bulamayacak kadar gezme tutkunuyum..daha dogrusu tutkunuydum saolsun evlılık bana bende olmayan o evcımenlık huyunu da kazandırdı tabi zorla o baska..kötükedihüso
yengec olmak guzel ve bır o kadar özel ama acıkcası bir o kadar da zor..bazen kendim bile kendime fazla geliyor..cok rahat ve umursamaz olmayı isterdim bazen de duygularıma yenilmemeyi öğrenmeyi..çünkü günümzde pek esamasi okunmuyor duygu denen illetin ne çekiyosa ondan çekiyo yengecler de malesef..senağlama
gene de memnunum burcumdan:asigim:

bir yengec olarak genel olarak bendeki özellikler var zaten insan karakternin %28 i burclardan..
gercekten yengec olmak cok zor o kadar hassas ve evcimen bazen insanlar bu hassasliktan vuruyor...birde dünyada akil hastanelerinde genelde yengec burclu olanlar[ varmis sanirim buda cok düsünceli insan olmalarindn kaynaklaniyor/COLOR]

bende yengeç burcuyum erkek arkadaşımda kova anlaşamayan iki burç amaa benim sayemde kigeçekten öyle ilişkii 6 yıldır devam ediyoo iyiki yengeç burcuyum.....

bende yengecim çok hassas duygusal sezileri çok güçlü bir burç ayrıca sanatada meyilli oluyolar benim gibi:)resimle ilgileniyorum bende

bende yengeç burcuyum ama burcumu hiç sevmiyorum olur olmaz yerlerde gözlerimden süzülen yaşlar nedeniyle nekadar zor durumlarda kalıyorum yengeç olmayan anlamaz:çok üzgünüm:

YengeÇ burcu olmakla gurur duyuyorum. ılerde anne olacaĞım zaman hesaplayıp Öyle hamıŞ kalmayı dÜŞÜnÜyorum :)

Bende %100 den fazla bir yengeç olarak bu burçtan olmak istemezdim.Beni yoruyorrrrrrrrrrrr???????????????????

bende yengeç burçluyum.ve kendimi ayrıcalıklı hissediyorum.güzel bi burç bence duygusal,romantik.tek aslında kötü yanı alıngan olmasıııı.hepsi mevcut bu bedende....kaydirigubbakcemile3

su takıntılı ve hassas olmak beni bazen cok yoruyorrrr.. ama yinede cok seviyorum burcumu.sezgilerimede cok guvenirim....

Bende yengec burcuyum bütün özelliklerini tasiyorum :tembellik: disinda, iyiki yengec burcuyum hihoyyyt

X