Yılbaşı Çekilişi Yapıyoruz,Katılmak İsteyenler!

isim ekleyerek gidelim.....leyli arkadaş sanırım eski nisan annesisin çünkü paylaşımlarda görmedim...2009 nisan anneleri için çekilişimiz...diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum ama biz diğer arkadaşlarla birbirimizi tanıdığımız için hediye alışverişlerinde daha rahat olur gibi geliyor....tabi herkesin fikrini almak lazım

bende sana katılıyorum ...

sadece 2009 nisan anneleri mi cekilise katılıyor 2008 nisan anneleri ?
canım isterseniz sizde kendi aranızda yapabilirsiniz...
kusura bakmayın ...

baya katılım var kızlar bi son gün koysak nisan annelri topigindede devmlı duyursak ii olur bencee

Herkes burdan fikir söylesin ona göre yapalım çekilişi,annelere mi bebelere mi diye.Hatte bence herkes adının yanına yazsın nasıl istiyorsa.

1. ceyo16
2. ekim29
3. rosemarry
4. urla
5. ssengun
6. jeandark
7. didem1981
8.gulshenidil
9.denizela
10.s_ebru
11.asyacenk
12.şirvan
13 aliye83
14 sevdaazra
15.sev_rey

SON KATILIM TARıHı 18 ARALIK SAAT 18 OLUP ÇEKıLıŞ 18 ARALIK 21.00 DE OLACAKTIR.....

bencede bebeklere alalım insan iyi tanısa bile tutturamıyo,beğendiremiyo arkadaşına bebeklere daha kolay ya oyuncak ya kıyafet ki kıyafetleride atıyorum 1 yaş ve üzeri alırsak en azından şimdi giymese bile ilerde giyer boşa gitmez..ki ela 18 aylık giyiyooo :)))

bende denize katılıyorum eger kıyafet almayı düşünen arkadalar olursa 1 yaş ve üzeri alsınlar :ecrin_bebek:
zeynebin kıyafetleride 1 ve 2 yaş aralığıı :eek:

X