Yılbaşı Çekilişi Yapıyoruz,Katılmak İsteyenler!

1. ceyo16
2. ekim29
3. rosemarry
4. urla
5. ssengun
6. jeandark
7. didem1981
8.gulshenidil
9.denizela
10.s_ebru
11.asyacenk
12.şirvan
13 aliye83
14 sevdaazra
15.sev_rey
16.roseberry

SON KATILIM TARıHı 18 ARALIK SAAT 18 OLUP ÇEKıLıŞ 18 ARALIK 21.00 DE OLACAKTIR.....

Burada hata da biraz bende olmuş sanırım,topiğin başlığına 2009 yazmamışım,sonradan da düzeltemedim,özür.
Ama millet de hiç tanımadığı birine ne hediye alacaksa,ilginçççç!!!

ya nasıl 18 aylık giyoyolar yaaww bnm çocuğummu çok küçük anlamadım demir 9 aylık olanları giyiyo

1. ceyo16
2. ekim29
3. rosemarry
4. urla
5. ssengun
6. jeandark
7. didem1981
8.gulshenidil
9.denizela
10.s_ebru
11.asyacenk
12.şirvan
13 aliye83
14 sevdaazra
15.sev_rey
16.roseberry
17. demirim

eee peki çekiliş nasıl yapılcak
birdeeeeee sizin bebişler maşalaah
18 aylık fln giyiyomuş bnm bebeem mi küçük yaa

Müge senin beben 9 aylık olduğuna göre 9 aylık kıyafetler giymesi gayet normal canım.
Biz de bazen 12 aylık giyebiliyoruz,bazı 9 lar küçük olabiliyor.Markaya göre de değişiyor.

ne bilim sehercim
ela 18 aylık giyiyomuş
hadi kilo olarak anladımda boyu nasıl oluyo
kestiriyolarmı

ayyyyyyy bana kız bebek çıksın yaa
çok güzel şeyler var ve ben almak için
ÇILDIRIYORUUMMMM :)))

Beden durumunu herkes özelden sorabilir,sorun olmaz.
Bu arada cuma çekiliş için çok iyi birgün olmuş,haftasonu alır,Pzt de yollayabiliriz.
Bir de geçen bazı arkadaşların hediyeleri çok geç ulaşmıştı,yılbaşından önce gitsin hediyeler bence.

üzülme müge bizde de aynı 9 aylık giyiyoruz napalım onlar önden önden gidiyor..... daha yılbaşına 1,5 hft var zaten kargoyla şehir içine 1 şehir dışına 2 günde gidiyor eminim herkes yollar yılbaşına kadar....

tabi en uzak yer bile 2 gün gider gider.....elif çekilişi cuma sen yapacaksın dimi....

mügecim kıvırıyorum içe dışa uzun oluyo tabi ama öbür türlüde sıkıyo girmiyo çocuk içine napiim :KK43: ki siz normalsiniz biz anormaliz panik yapacak bişii yok cnm :)) ama markadan markaya değişsede genelde 1 yaş civarı giyiyoo
ben sadece para ve emek verilerek alınan şeyler bi köşeye kalkmasın çekmece beklemesin diye söylemiştim :KK43:

X