Yillardir yaşadığım sorundan kurtulmak istiyorumm !

ozlemsss381

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2019
93
36
27
Selam arkadaslar. Kafama artik cok taktigim bir sorunum var. Yuzumde olan lekeler. Kirmizi sivilce lekesi. Ayni sivilce gibi yuvarlak yuvarlak kirmizi ama başı yok bildiginiz sivilce lekesi. Fondoten surmeden hayatima devam etmek istiyorum. Bu durum artik cok canimi sıkıyor . Cildiyeciye de gorundum ama cok pahali bir fiyat cikardi. Icinizde leke sorunu yasayip krem vs herhangi birseyle gecen varsa bana yardimci olabilir mi lutfen 😔😔😔

Bir tanecik lekeyi bu kadar kafanıza takmasanız mı acaba?
Profesyonel olarak cilt soyucu kimyasal peelingler yaptırabilirsiniz. Kendiniz yapmayın lütfen daha beter edersiniz, şakası yok.
Dermaroller kullanabilirsiniz. İşe yarıyor diyorlar.
Ama bence leke için en kolay çözüm zeytinyağı. Uzun sürer ama işe yarar. Dışarı çıkmayın sürünce kapalı havada bile güneş lekesi yapar. En iyisi gece uygulamak.

Merhaba,ben trenin krem ,bepanthol ve madeccasso üçlüsünü öneriyorum. Eczaneden alacaksınız.topamfa 90 tl civarı tutar.tretin cildi hafifçe soyarak yeniliyor. İki ay boyunca cildinizi temizleyip akşam bepanthol ve madeccasol kremi karıştırıp sürün,cilt emince tretini sürüp yatıyorsunuz.sabah yine nemlendirmeyin ihmal etmeyin.benim gözenek ve lekeme çok iyi gelmişti.toplamda 90 tl civarı tutar hepsi.

Benim de vardı çok rahatsız hissediyordum ama zamanla geçti. Eskisi kadar olmasa da hafif pembeli var ama farkedilmiyor

Cam terebentin yagi, cay agaci yagi, limon yagi iyi geliyor cinko kullanmakta faydali olabilir

Merhaba,ben trenin krem ,bepanthol ve madeccasso üçlüsünü öneriyorum. Eczaneden alacaksınız.topamfa 90 tl civarı tutar.tretin cildi hafifçe soyarak yeniliyor. İki ay boyunca cildinizi temizleyip akşam bepanthol ve madeccasol kremi karıştırıp sürün,cilt emince tretini sürüp yatıyorsunuz.sabah yine nemlendirmeyin ihmal etmeyin.benim gözenek ve lekeme çok iyi gelmişti.toplamda 90 tl civarı tutar hepsi.
Alerji yada daha kotu bir sonuc elde edermiyim diye tedirgin oldum 3 krem birden olunca

madecasssol ve bepanthen biliyorum bende kullanıyorum ama tretini ne için nemlendiricmi soyulmasın diye. Madecassol çok iyi diyolar ben çok araştırdım fakat devamlı kullanamadıgım için pek faydasını görmedim. Tekrar başlıcam

Ayni dertten muzdaribim.Kimyasal peeling duydunuz mu hic?glikolik ve laktik asit iceren kozmetikler kullanin.Ikisi de cildi asindirmadan olur deliyi atarak,cildi yeniler.eger cukurlu skarlariniz yoksa kirmiziliklar deri yenilendikce zamanla gecicek.ben the ordinary nin glikolik asit tonigini ve laktik asit serumunu kullanmaya basladim,o kirmiziliklar normalde bir senede anca giderken yeni sonen sivilcemin izi daha on gun olmadan gitmek uzere.Ayrica glikolik asit yagli cilde cok iyi gelir,yag dengesini ayarlar,gozenek sikilastirir ,antibakteriyeldir bakteri ve mikrobu oldurur.Turkiye de hangi urunlerde glikolik asit var bilmiyorum ama.mutlaka arastirin

Selam arkadaslar. Kafama artik cok taktigim bir sorunum var. Yuzumde olan lekeler. Kirmizi sivilce lekesi. Ayni sivilce gibi yuvarlak yuvarlak kirmizi ama başı yok bildiginiz sivilce lekesi. Fondoten surmeden hayatima devam etmek istiyorum. Bu durum artik cok canimi sıkıyor . Cildiyeciye de gorundum ama cok pahali bir fiyat cikardi. Icinizde leke sorunu yasayip krem vs herhangi birseyle gecen varsa bana yardimci olabilir mi lutfen 😔😔😔
Öyle ucuz yada bedavaya kurtulunmuyor. Araştır Biriktir güzel bir işlem yaptır. Lazerle silinebilir yada bakimlarla kurtulunabilir diye biliyorum. Bu arada bende düşünüyorum daha yaptirmadim

Bence bu kadar da abartma bende çilliyim hele yazın dudaklarımın üstüne kadar çil oluyor ama umursamıyorum begenen böyle begensin

X