Yillardir yaşadığım sorundan kurtulmak istiyorumm !

aha, bha asitlerini arastir.. arastir oku..
retinolu arastir..

bilgilendikten sonra kullan

Kore ürün lerini kulan 10 adim kore cilt bakimi var you tube dan bakabilirsiniz Watsons da kore marka cilt bakimlari var tabi bazi ürünler biraz pahalı olabiliyor .ama sürekli cildi temiz tutmak önemli cleanser .tonik .esscence . nemlendirici ve dahasi araştirin sürekli kulanin ilerde cildinizin parladini görüceksiniz tabi cildine uygun ürünleri bul

Cilt analizi yaptirmadan sakin ama sakin peeling yaptirmayin. En az etkilisini bile yaptirsaniz cildiniz benimki gibi hassas ise daha kalici lekeler ile oyle kalakalirsiniz. Ben yaptirdim, gul hastaligim var. Cildimdeki kirmizi noktalar, sivilceler daha da cogaldi. Kadin normal dedi cilt ilk etapta kusarmis bunlari. 1 aya yeni deri cikacak dedi. 1.5 ay oldu 2 a y oldu cildim daha da kizardi berbat oldu. Aradan 4 ay gecti baska dermatologa gittim. Ancak yeni yeni sakinlesiyor. Bir daha hayatta yaptirmam. Dikkat edin lutfen. Profesyonel fikir alin.

Cilt analizi yaptirmadan sakin ama sakin peeling yaptirmayin. En az etkilisini bile yaptirsaniz cildiniz benimki gibi hassas ise daha kalici lekeler ile oyle kalakalirsiniz. Ben yaptirdim, gul hastaligim var. Cildimdeki kirmizi noktalar, sivilceler daha da cogaldi. Kadin normal dedi cilt ilk etapta kusarmis bunlari. 1 aya yeni deri cikacak dedi. 1.5 ay oldu 2 a y oldu cildim daha da kizardi berbat oldu. Aradan 4 ay gecti baska dermatologa gittim. Ancak yeni yeni sakinlesiyor. Bir daha hayatta yaptirmam. Dikkat edin lutfen. Profesyonel fikir alin.

Kış mevsimindeyiz tam leke tedavisi zamanı, dermaroller alın ilk önce 0.50 ile başlayın Bi bölgeye 8 defa geçip yıldız çizin üstüne c vitamini serumu sonra Bi kat daha geçin. Sıkıntı olmazsa 1mm ile devam edersiniz. Youtube da Pervin Dinçer in dermaroller videosunu izleyin çok iyi Bi dermatolog

Bence iki noktadan bişey olmaz. Zamanla geçer. Benim çillerim var o dediğiniz kırmızı noktalardan da var iki tane. Zamanla kayboluyor. Bu kadar dert etme

Yıllar önce sivilce sorunu yaşamıştım .
Cilt altı peeling diye bir şey yapılmıştı bana. Ya da kimyasal peeling mi ne öyle bir şeydi .
Cildin tertemiz yıllardır. Sıfır leke sıfır sivilce.

ben de bu dertten bıktım ve thulium lazer yaptırıyorum şimdi. 2. Seansini daha yeni yaptırdım. 1 seans daha yapilacak ve uzerine kolajen dolgu seansi yapılacak. Bakalim ise yarayacak mi.. yararsa haber veririm.

Elimasyon diyetiyle sana alerji yapan şeyleri bulabilirsin. Çoğunlukla gluten, şeker, alkol ve süt-süt ürünleri çıkar. Sorun bağırsaklarında olabilir. Bunu da fonksiyonel tıp hekimiyle bulabilirsin. Onun dışında istediğin kadar bakım yap. Tekrarlar dedi bir doktor :)

İzmirçocukdoktoru adıyla instagramda bulabilirsin kendisini. Eski gönderilerine bakarsan cilt hastalıklarının tedavisine nereden başlanmalı diye bir paylaşımı var. 20-30 gönderi kadar geride. Hayat tarzını değiştirmen lazım büyük ihtimalle. Geçmiş olsun.

X