Yoruldum Ya da direkt bezdim canımdan

yazarhanim35

Yazar Hanım
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
29.072
42.878
Günaydın kızlar.

İzmirde ailemle yaşıyorum. Ailemden kastım babam erkek kardeşim ve ben. Geçtiğimiz günlerde babam kalp krizi geçirdi. 3. Oldu bu. Anjiyo oldu vesaire çok şükür iyi şu an. Ama gel gelelim her şeye nazlanıyor babam. İzmirde yaşadığımı belirtme sebebim malum sıcak İzmir özellikle temmuzda nem sıcak bir yandan klimasız durulmayacak noktaya getirir ki doktor klima ve vantilatör gibi şeylerle direkt temasın yasak göğsüne gelmemesi gerekli araç içinde bile klima çalıştırma demiş. Ki çok sıcak diye iki gün ben bile klima ile yatınca şu an her yanım ağrımaya başladı.

Hava sıcak diye yazlığa gitsin bari orada dinlenir dedik. Dün akşam üstü gibi. Arkadaşı yok orada sadece kahveye vesaire gidiyor ama en azından buradan iyi ki tek de olmayacak halamlar orada. Bu akşam da ben gideceğim pazar döneceğiz zaten birlikte derken dün akşam beni aradı yarın gelirken şunu şunu getir bana dedi . Tamam dedim aradan 20-25 dk geçti kardeşim aradı abla babam beni aradı dönecekmiş sıcak diyor bunalmış sıkılmış orada. Kardeşim kapattı babam aradı. Ben sabah döneceğim işte burası sıcak sıkılıyorum falan. Baba dedim burası da sıcak yani . Ee işte orada klima var falan. Klima bir kere sana yasak ki ben bile sağlam olmama rağmen her yanım ağrıyor 2 gün klima altında yattım diye.

Asıl mesele sıcak vesaire de değil aslında babam ne zaman hasta olsa bu şekilde nazlanıyor. Ee tamam hastasın ama ilaçlarını içip düzeleceksin. Daha önce de yaşadığın bir şey bu. Ama olan bana oluyor. Bu memnuniyetsizlik hali habire söylenme beni yoruyor. En son avazım çıktığı kadar bağıracağım yeter artık psikolojikmen beni de yıpratıyorsun farkında değilsin diye. Çünkü gerçekten öyle bütün nazı niyazı bana ve ben iş ile ev arasında bölünmek zorunda kalıyorum. Bir de üstelik daha yeni işe başladım sayılır deneme süresindeyim. Kardeşim bu konuda daha çok kendi istediklerine bakabiliyor mesele hafta sonu için evde kalacak arkadaşı gelecek başka şehirden onunla zaman geçirecek. Ha burada ben de yazlığa gitmek istiyorum bugün çünkü gerçekten bu hafta öyle yoruldum ki hem psikolojik hem de fiziken dinlenmek istiyorum.

Direkt söylesem böyle böyle diye işte öleyim de kurtulun benden size fazlalık geliyorum vesaire diye bu sefer de manipüle ediyor insanı. Ama az kaldı ben çıldırma noktasına geleceğim.. O kadar stresli bir hafta geçirdim ki bütün diş etlerim şişti stresten ağzımın içi yara oldu. Ama nasılsa yazarhanım alışmış her şeyi sırtlamaya. Dönüp nasılsın diye soran yok. Artık böyle gece kalkıp evin içinde dolaşmaya başlamışım.

Son düzenleme:
"Baba ben yazliga geliyorum beraber zaman geciririz denize falan gireriz iyi gelir serinletir hem, pazar gunu de doneriz beraber. Azcik kafa tatili yapalim" gibi motive edici seyler soyleseniz mesela 🙄
Bence nazlaniyor mu bilmiyorum ama bi aktivitesi yoksa sıkılıyor olmasi cok normal
Oturup okey oynayacagi arkadas grubu bile iyi gelebilirdi ona
telefonla ilgiliyse oradan oyunlar yukleseniz kendini oyalamasi icin? Baba kiz haftasonu kafa dinleyelim tarzinda cumleler ona iyi gelecektir diye dusunuyorum

Benimde dinlenmeye ihtiyacım var işe yeni girdim ve yoruluyorum deyip kesip atın, manipüle etmesin diye alttan aldıkça bencillesmiş. Üstelik haliniz da varmış.

"Baba ben yazliga geliyorum beraber zaman geciririz denize falan gireriz iyi gelir serinletir hem, pazar gunu de doneriz beraber. Azcik kafa tatili yapalim" gibi motive edici seyler soyleseniz mesela 🙄
Bence nazlaniyor mu bilmiyorum ama bi aktivitesi yoksa sıkılıyor olmasi cok normal
Oturup okey oynayacagi arkadas grubu bile iyi gelebilirdi ona
telefonla ilgiliyse oradan oyunlar yukleseniz kendini oyalamasi icin? Baba kiz haftasonu kafa dinleyelim tarzinda cumleler ona iyi gelecektir diye dusunuyorum
Denize girmez canım. Alerji tutuyor denize girince de burada da okey oynamaz. Gazete okur bulmaca çözer falan ancak. O kadar stresli bir hafta geçirdim ki bütün diş etlerim şişti stresten ağzımın içi yara oldu.

Benimde dinlenmeye ihtiyacım var işe yeni girdim ve yoruluyorum deyip kesip atın, manipüle etmesin diye alttan aldıkça bencillesmiş. Üstelik haliniz da varmış.
Çünkü cidden yoruldum bende açıkçası. Her şey üst üste gelince fiziken ayrı psikolojikmen ayrı. Hadi vücut dinleniyor ama maalesef beyin için öyle değil. . O kadar stresli bir hafta geçirdim ki bütün diş etlerim şişti stresten ağzımın içi yara oldu.

X