Sivilceli Ciltler Yosun Ya kullananlar vazgeemiyecek...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
yosun yagı hiç duymadım.her duydugumuz yapıyoruz acaba bı zararı olurmu

bu yazdan sonra bende baslıcam bu tedaviye bakalım sonucları nasıl olacak..tek derdim kurtulmak

merhaba ben yeni üye oldum bu yosun yağı sivilce izlerine gercekten etkili mi bunu neden soruyorum çünkü gerçekten kullanmadığım sey kalmadı benım karaciğerden dolayıydı.karaciğerim normal derğerlerde su anda fakat hala izlerim geçmedi kırmızı kırmızı lekeler 21 yaşındayım dısarı çıktığım da insanların tuhaf tuhaf bakmasından sıkıldım.bu aralar çay ağacı yağını ve akşamları madecassol kullanıyorum yardım edin lütfen

birde beyaz tenliyim su çiçeği geçirmiş gibi duruyorum özel günlerim dısında aktif sivilcem yok çıkan sivilcede dokunmadığım halde yerini kırmızı izlere bırakıyor. zoratenin kullandım fakat karaciğer enzimlerimi yükseltince bırakmak zorunda kaldım. çok özeniyorum makyajsız dolaşanlara.benım kırmızılıkları fondöten bile kapatmıyor düşünün artık

2 gün önce aldm ben yosun yağını
Önce kükürtlü sabunu sürüp yüzüme masajla uyguluyorum sadece geceleri sürüyorum
Bakalım sonuç ne olacak aklinialirimsmile

kizlar bsy dicem.. dogal urunleri kullanarak cozum ariyorz. bnde boyle yapyorm tmm ama her cilt tipi farkli.. cildinze yonelik urunler kullanmalsnz bnce. knuyu acan arkdasmz icin yosun yagi super etki etms cok sevndm cnm sorunundan kurtulmssun yerimseniben ama bana hic uymadi..

normalde dove sabun kullanrm. 2 gundur bi yosun sabununu deniim ddm.aktif svilcem pek yoktu bnm. izlerimde gecyodu yaptgm yontemlerle.bugun bi uyandm hayal kirikliina ugradm resmen :1shok: yuzum sivilcelenmiss!!!

yosun bnde ters tepki.. anlatabildimmi cnlarim.. umarm hepmz bebek gbi ciltlere kavusurzz olumunekankayizsmile

ya bşey dcem seclusion abla dyim bari =) hrksle böyle ilglenmen çk güsel tşk ediorum sna snn syende çk blgilendm bnde lvanta yğı almya gdicektm aktra gözenkleri skılaştrıomuş die duydm sğuk syun içne 2 3 dmla atıp sbah akşm ykayınca gtmişken bşka şylerde alıym ddim fkat o kdar çk yrarlı yağ vr ki hngni nye göre düzenli bi şkilde kullncğmı şaşırdm yrdım edrsen sevnirm.

Ben kullanıyorum bir süredir ama çok büyük faydalarını görmedim..Ama yine de akşamları yüzümü yıkadıktan sonra kimyasal nemlendiricileri sürmektense bu yağı sürüyorum ve yatıyorum..Başlarda biraz faydasını görmüş gibiydim ama şuaralar çok belirgin bir değişikilk yok..

Ama yine de teşekkür ederiz bu konuyu açıp bize yardımcı oolmuş arkadaşımıza:)

nekadar zamndır kullanıyorsun?arkadasımız en az 3 ay demiş.okadr kullandın mı

yosun yağı sabunuda varmışş..
Onuda mı denesem.. ya denemediğim bişi kalmadı gibiboshayallersmile

Arkadaşlar, bu yosun yağını kullananlar ambalajının üzerinden kaç aylık raf ömrünün olduğunu bakıp söyleyebilir mi bana? Üretim tarihi ve son kullanma tarihini söylerseniz ya da arada kaç ay olduğunu söylerseniz işimi görür sanırım.

Bende önce şimdi alsam dedim sonra yazın kullanamayacağım aklıma geldi de ondan soruyorum, yaz bittikten sonra açıp kullanmaya başlasam bozulur mu diye...

Arkadaşlar ben de bir süredir yosun yağı kullaniyorum ayrica göz çevremdeki kırışıklık ve çizgileri doldurmak için bir ürün aldim, kimyasal içermeyen tamamen doğal ürün dediler. Çok memnun kaldim. Fiyatlari da çok pahali değil, bariz farkı görebiliyorum:)

X