Sivilceli Ciltler Yosun Ya kullananlar vazgeemiyecek...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Her aktarda yok sanrım ben sordum bulamadım. Bana içerisinde yosu yağı da bulunan meciatana markalı bir krem önerdi tabi ki size danışmadan almadım.Fikri olan var mı bu krem hakkında?

Ben de bugün 3 yere sordum yok ya hep başka yağlar kakalamaya çalışıyorlar.:eek:
Çilek yağı aldım maden suyuyla karıştırıp dondurcam işe yarar umarım.
Yosun yağı arayışına devam...kaydirigubbakcemile

bu topik acılalı 4-5 ay olmus ılk basta kullananlar sonucları yazabılırmı acaba
gozeneklerı kucultıyormu
daha püruzsuz bır cılt yapıyormu
sıvılce yapıyormu

ben kullanmaya başlayalı 1 ay oldu düzenli olarak kullanıyorum
bir aydır sivilce sayısında azalma oldu
ama hiç soyulma yok
ayrıca gözeneklerim çok açıldı ve cildim çok kurudu
şişe bitene kadar kullanmayı düşünüyorum

benmde 1 ay 2hafta oldu hala devam 2 hafta daha gider bu ilk şişem 3 aya kadar yolm var bakalm kesin çözm dedi seclusion ona güveniyorm :) ilk zamanlara göre biras iyileşim var tabi ama daha erken kullnmaya devam :nazar:

kullananlar aradan baya gecmis ama iyi yada kötü etkilerini yazarmisiniz

ya kizlar bu yag bende ters etki yapti bende daha cok sivilce cikmaya basladi ve sanki cildim yaglandi gibi neden acaba :uhm::uhm: ama cildimde soyulma var

bazı kullananların yorumlarını okuyunca arada kaldım.. bilmiyorumkismile offf offf..

bende baya bi kullanmıştım izlerim için sonra baktım yeniden sivilceler çıkmaya başlıyor hemen bıraktım birde bende hiç soyulma falan olmadı

seclusion merhaba
bende denemeye karar verdim yosun yagini
bir sorum olcak ciltim kuru ve gözenekler icin kullanacagim
Siz yagi sürerken sadece gözeneklere masaj yaparak mi sürüyosunuz yoksa tüm yüze m mi uyguluyosunuz
Benim gözeneklerim sadece elmacik kemiklerimin oldugu kisimda
Cevap verirsen cok sevinirim

Merhaba arkadaşlar,
Ben de anneme yosun yağı aldırdım ama markası "karden" değil "blue ocean" ve yoğunluğu su gibi değil bildiğimiz yağ yoğunluğunda, kolay kolay emilmiyor.. Bunu sürmek cildi yağlandırıp sivilceye sebep olur mu acaba? Bu markayı kullanan oldu mu merak ettim. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Merhaba.
Benim Gözaltlarımda Şişlikler Ve Morluklar Var .Bundan Çok Rahatsızım.Acaba Yosun Yağı Gözaltı Şişliklerinede ıyi Geliyor mu ?

X