Yüksek FSH ve cyclo prognova kullananlar bakabilir mi

mericeyn42

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
201
61
30
Kızlar adet olmadığım için doktora gittim FSH im 40 olmuş o yüzden adet olamadın dedi tüp bebek yapacaz adet olunca gel dedi cyclo prognova diye ilaç yazdı 21 gün kullandım pazar bitti ilacım adet olmadım hala kasiklarim ağrıyor ama olamadım bu ilacı kullanan varmı psikolojim bozuldu artık neden gelmiyor diye yardımcı olacak varmı

Kızlar adet olmadığım için doktora gittim FSH im 40 olmuş o yüzden adet olamadın dedi tüp bebek yapacaz adet olunca gel dedi cyclo prognova diye ilaç yazdı 21 gün kullandım pazar bitti ilacım adet olmadım hala kasiklarim ağrıyor ama olamadım bu ilacı kullanan varmı psikolojim bozuldu artık neden gelmiyor diye yardımcı olacak varmı
Merhaba, benim Fsh değerim 14.66 ydı. Doktorum banada cyclo prognova verdi. Bir kutu kullandım biraz düşürdü. İştahımı çok açtığı için sonrasında hayıt macunu denedim ve 4 ay boyunca kullandım.
8.51 e kadar düştü

Merhaba fsh 40 amh değeriniz kaç acaba ? Ultrasonda kaç yumurta görünüyor?

Benim fsh 34 dü fakat yüksele yüksele yaptığım yanlış uygulamar yüzünden 74 e cıktı

Amh 0,03 çıktı 32 yaşındayım

Ultrasonda 1 tane kistlesmek üzere olan haricinde 3 yumurta daha göründü yani toplam 4 çok az dedi doktor. Yumurtaların düzensiz 3 ay kontrol edeceğim dedi vitamin vs kullanıyorum tüp bebek surecindeyiz benim ikinci çocuk

X