Popüler Konu Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

hayırlı kandiller allah bu güzel gecede haoimizin duaların kabul eder insallah amin

selam kızlar benimde fsh 12 KADEMİ SENİN GİBİ YARIM KALAN BİR TÜP BEBEK DENEMEM VAR ŞU AN BENDE DHEA KULLANIYORUM RABBİMDEN HİÇ ÜMİDİMİ KESMEDİM İNŞALLAH MELEKLERİMİZ GELECEK HAYIRLISIYLA RABBİM ŞU MÜBAREK GÜNÜN HÜRMETİNE DUALARIMIZI KABUL ETSİN İNŞALLAH BENDE MERSİNE TAŞINIYORUM KADEMİ SEN TEDEVİYE NEREDE DEVAM EDECEKSİN İNŞALLAH KENDİLİĞİNDEN GELİRDE SÜPRİZ YAPAR BEBEKLERİMİZ ALLAHIM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN

Selam kelebek33.Ben 1 aydır antioksidan ve dhea kullandım.Tayfun bey başkentten gitmiş Esra Hanımla birlikte değerlendirmeye alıyorlardı.Allah izin verirse Ağustos adetimde tekrar Esra Hanımla Adana başkentte devam etmeye kararlıyım.Sen kaç aydır dhea kullanıyorsun ?Ben bu ay sağ yumurtamda hareketlilik hissettim umarım yumurta oluşuyordur.Sende böyle hisler oldu mu?Adet durumunda erken yada geç olma oldu mu?
Allahın izniyle bu mübarek gecenin hürmetine hepimizin duaları kabul olur.Hayırlı kandiller.

selam kelebek33.ben 1 aydır antioksidan ve dhea kullandım.tayfun bey başkentten gitmiş esra hanımla birlikte değerlendirmeye alıyorlardı.allah izin verirse ağustos adetimde tekrar esra hanımla adana başkentte devam etmeye kararlıyım.sen kaç aydır dhea kullanıyorsun ?ben bu ay sağ yumurtamda hareketlilik hissettim umarım yumurta oluşuyordur.sende böyle hisler oldu mu?adet durumunda erken yada geç olma oldu mu?
Allahın izniyle bu mübarek gecenin hürmetine hepimizin duaları kabul olur.hayırlı kandiller.

canım ben daha önce 2 ay kullandım 3 ay ara verdim şimdi yine aldım çünkü mersine gelince hemen tedaviye başlamak istiyorum sen öğretmensin galiba bende öğretmenim izin işleride zor oluyo ama bebiş için herşeyi yapacagız canım hapın bir etkisi hissetmiyorum sanki ama senin dediğin gibi ara ara yumurtalıklarım ağrı oluyo inşallah rabbimin izniyle şifa olur benim adetim zaten hep düzensizdi 15 gün ara ile hasta oluyorum ben ne zormuallahım sabrımızı arttırsın ve tez zamanda meleklerimizi göndersin amin
canım antioksidan ne işe yarıyo doktor mu yazmıştı birbirimizi haberdar edelim bizi ancak biz anlarız allahımdan ümit kesilmez

imoje umarım arkadaşın mutlu sona ulaşır ve bebegine kavuşur bizede umut olur...

bende bu ay tedaviye başlayacak gruptaydım geçen ay folikül az dhea kullanmaya yeni başlamıştım buayda ertelendi...buarada dhea+elevit+b12 .....+divina
Rabbimden ümit kesilmez tabi (fsh 10 )ama ultrasounda gözüken folikül 2 -3 o yüzden tüp bebek tedavisine bile başlayamadım...negatif görmeyi bırakın tedaviye başlayamadım:KK43:((
çok mutsuzum ama savaşı bırakmayacagım.

Canım merhaba biliyorsun dehayı bende kullanıyorum.Ayrıca gnc den antioksidan formula adlı bitkisel vitamin ve folık asit kullanıyorum.Sen elevit ile divina kullanıyorsun.Bunlar ne ilacı bitkisel mi;?Hastanen? dr.?kim?

canım ben daha önce 2 ay kullandım 3 ay ara verdim şimdi yine aldım çünkü mersine gelince hemen tedaviye başlamak istiyorum sen öğretmensin galiba bende öğretmenim izin işleride zor oluyo ama bebiş için herşeyi yapacagız canım hapın bir etkisi hissetmiyorum sanki ama senin dediğin gibi ara ara yumurtalıklarım ağrı oluyo inşallah rabbimin izniyle şifa olur benim adetim zaten hep düzensizdi 15 gün ara ile hasta oluyorum ben ne zormuallahım sabrımızı arttırsın ve tez zamanda meleklerimizi göndersin amin
canım antioksidan ne işe yarıyo doktor mu yazmıştı birbirimizi haberdar edelim bizi ancak biz anlarız allahımdan ümit kesilmez

Canım ben 5 aydır başkılayıcı kullandım Dheaya başlayınca baskılayıcıyı bıraktık yumurtalarımda haraketlenmeyi adetimin 13. gününde itibaren hissetim adetim de tam zamanında oldu?Adette geçikme,erken olma,kanamada azalma olmadı ama yüzümde özellikle anımda isilik tarzı sivilcelenmeler oldu.Antioksidanı dr verdi bitkisel vitamin aklına gelebilecek her vitamini içeriyor.Mersin de forum mağzasının kapalı bölümünün zemin katı yani cafelerin en alt katında GNC MAĞZASINDA bulabilirsin.Senin hastanen?dr?görüşelim Allah cümlemize kolaylık versim.Selamlar.

Merhaba Arkadaşlar,

Bende cumartesi günü tekrar doktora gittim ben bu fsh ı anlamıyorum cidden. ya bende ters çalışıyor yada psikolojik yükseliyor :))) ultrasonda 2-3 tane folikül gözüküyordu doktor fshı istedi baktırın dedi normalde 15 den aşağı olanları alıyorum tedaviye ama 20 bile olsa alacam seni dedi tedaviye. bir baktırdık 38 çıktı çok üzüldüm. istersen tedaviye başlarız dedi iğnelerini olursun eğer yumurtalar büyürse devam ederiz ama büyümezse bırakırız dedi. ama tabi büyüse bile her safhada kalma durumu var tedavinin. belki büyüyen yumurtalar kalitesiz olacak yada kaliteli olsada embriyo oluşumu gözükmüyecek bunlardan emin değiliz tabi. istersen başlıyalım ama tavsiyem git bi 5-6 ay dinlen normal hamilelik olursa iyi olmazsa görüşelim dedi. o zaman tekrar konuşalım olmadı donör isterseniz tabi yada bu sayfayı kapatın derim dedi. Ama belki bu geçici bir dönemde olabilir belli dönemlerde ağır tramvalarda böyle fsh yüksekliğide olabiliyor dedi. asıl benim ilgincime giden benim fsh 6 larda 8 lerde oldumu tek yumurtam oluyor, ultrasondan bakıpta 2-3 tane folikül var dediklerindede hep fsh yüksek çıkıyor iki kere başıma geldi. bu fsh a inanmakmı lazım inanmamakmi anlamadım...

kızlar merhaba bende de aynı sorun var 2 ay öncesine kadar fsh problemim yoktu haziranda 3. tüp bebek yaptırmak için gittik moralim çok bozuktu ama genetik pıhtılaşma problemim olduğunu öğrenmiştim mayıs ayında neyse test yaptık fsh ım 24 çıktı ama ultrasonda foliküllerim vardı tedaviye başlamadık düşerse başlayalım dedik temmuz başında tekrar test yaptık fsh 6.5 çıktı moralimde düzeldi tabi tedaviye başladık 7 yumurta toplandı 3 tane 1. kalite embriyom vardı 2 tanesi transfer oldu herşey güzel giyordu kan sulandırıcı iğnelerde kullanıyordum ama 4 gün önce negatif sonucu aldım kahroldum çok üzüldüm tabi herşey bu sefer önceki tedavilerimden bile iyi gitmişti ama olmadı işte hemen adet oldum zaten dün adetin 2. günü test yaptırdım diğerleri iyi ama fsh 15 çıktı anlamadım gitti stres bu kadar etkilermi bu kadar acaba şimdi yeni bir tedavi zamanını düşünemiyorum ama bu fsh ı bende anlamadım gitti
inşallah sizler olumlu sonuçlar alırsınız

Canım starsuze merhaba kamp hayatına devam ediyorum ,15 gündür tatildeydim bomba gibi döndüm Allahın izniyle adet dönemi dr gideceğim hayırlısıyla inşallah tüpe başlarız.İncir ,yaş incir,badem ,fındık vs. devam .Senden ne haber kampa devam mı ?Moralini ii tut emi.Selamlar.

Canım starsuze merhaba kamp hayatına devam ediyorum ,15 gündür tatildeydim bomba gibi döndüm Allahın izniyle adet dönemi dr gideceğim hayırlısıyla inşallah tüpe başlarız.İncir ,yaş incir,badem ,fındık vs. devam .Senden ne haber kampa devam mı ?Moralini ii tut emi.Selamlar.

oh tatil iyi gelmiştir,çok sevindim moralin zirve yapmıştır.
kamp hayatımda zaman zaman aksama var.tatil moduna geçtim.şimdi evdeyim vee yemek saatlerim degişti.aklıma ne gelirse canım ne isterse onu yapıyorum..çayları ilaçları içiyorum ama çok istikrarı degil.
ilaçlarımı alıyorum tabiki:)
adetinle beraber başlarısın umarım...moralim saati saatini tutmuyo:)))
şuan iyiyim ama bazen agla nöbetlerim de oluyo:KK70:
bakalımbende eylülde dönüşte tedaviye başlayacagım(inşallah bi aksilik olmazsa)nisandan beri her ay başlayacagız ama olmadı işte...

kamp hayatımda zaman zaman aksama var.tatil moduna geçtim.şimdi evdeyim vee yemek saatlerim degişti.aklıma ne gelirse canım ne isterse onu yapıyorum..çayları ilaçları içiyorum ama çok istikrarı degil.
bakalımbende eylülde dönüşte tedaviye başlayacagım(inşallah bi aksilik olmazsa)nisandan beri her ay başlayacagız ama olmadı işte...

Canım öyle tatil ii geldi elimden geldiği kadar kamp hayatını sürdürdüm Allahın izniyle bu ay inşallah başlarız.Bende Mart ayından beri başlayamadım.1 tane yarım kalan tedavim oldu.Sana da kolay gelsin hayırlı haberlerini bekliyorum.Yanlış hatırlamıyorsam dhea kullanıyordun başka ilaç kullanıyor musun?Moralini ii tut?Selamlar

slm ben de fsh dan muzdaribim hemde 94 cikti ilk tüp bebekte 1 yumurta döllendi ama tutmadi 2 tüp bebekte yumurta bulunamadi hic biraktim tedaviyi ama drlar ugrasmayin dediler bende aktardan cajrisuyu aldim bakalim bir sise ictim okudum netde hatayda yetisiyormus ve orada otlayan keciler falan 2iz ucuz oluyormus hep,.bilemiyorum tadi cok igrenc ama buna ragmen hala bir umudum var:)))Allah ol derse :))) Ne den olmasin

slm ben de fsh dan muzdaribim hemde 94 cikti ilk tüp bebekte 1 yumurta döllendi ama tutmadi 2 tüp bebekte yumurta bulunamadi hic biraktim tedaviyi ama drlar ugrasmayin dediler bende aktardan cajrisuyu aldim bakalim bir sise ictim okudum netde hatayda yetisiyormus ve orada otlayan keciler falan 2iz ucuz oluyormus hep,.bilemiyorum tadi cok igrenc ama buna ragmen hala bir umudum var:)))Allah ol derse :))) Ne den olmasin

canım merhabalar hayıt suyu icsene indiriyomus fsh yi burda ne mucizele tanık olduk

ah canim bi bilsen bu gavur memleketini burasi türkiye degilki hemen kalkip alayim..izindeyken bi aktardan direk cakrisuyu aldim ve ari sütü poleni aldim bilemiyorum onlarda bitmis durumda siparis vermem gerek birine.ve burada iyi fikirlerle karsilastim cok gec gelmisim buraya tedavi öncesi bircok ön hazirlik yapabilirdim diye dusunuyorum..ama akapunktur un ve dogal bitkilerin yarari olacaginna kanaat ettim insallah olacak biseyler tesekkürler buarada tavsiyen icin allah gönlünene göre versin hepimize:)))

HUUU HUU
kamp hayatı nasıl gidiyor?
kademi ne durumdasın?
imoje nerelerdesin???[/QUO

merhaba starsuzie ve arkadaslarim bende tatilden dondum.. yorucuydu.. ama elimden geldigince vitaminlerimi hayit suyumu eksik etmemeye calistim.. tabi atladigimda oldu :)) bende regl imi bekliyorum. ama eger anormal bisi olursa diger ayada kaydirabiliriz tedaviyi.. bisileri icmekten okadar yoruldum ki... aylardir... neyse bakalim neler olacak..
bir kac arkadasimiz fsh den yakiniyordu okudugum kadariyla.. benim tavsiyem moral yuksek olsun ve tabiki hayit hapi, suyu yada cayini mutlaka tuketsin. yan etkisi yok diye yaziyor her yerde yani en azindan bende olmadi sukur... ari sutu, polen, bal, hayit tohumu macunu yaptirdim rglm in iinci gunu ona basliyacagim Allahimin izniyle... incir kuru tekrar yapmalimiyim bilemiyorum bir ay once 42 gunluk kurumu tamamlamistim? bilen var mi? tekrar mi baslaniyor?

merhaba hcy fsh ın bayağı yüksek herzaman yüksek mi yoksa ilk defa bu kadar yüksek mi çıktı inşallah düşer canım ve pozitif sonuçlar alırsın bende fsh dan çekenlerdenim ama benim 25 çıkmıştı 3 kere tüp bebek yaptırdım ama önceden yüksek değildi 3. tüp bebek öncesi ay 25 çıktı sonra 6.5 çıktı sonra yumurtalarım çok iyi oldu çok iyi döllendi yine olmadı negatif sonuç sonrası bu ay baktırdım 15 çıktı
farklı zamanlarda değerler değişebiliyor stres üzüntü de çok etkiliyor buna inanıyorum hayıt suyuda düşürüyor kaç yaşındasın canım sen inşallah fsh ın düşer ve herşey yolunda gider de bebeğine kavuşursun

merhaba canım fsh durumun nasıl düştümü değerler ben negatif sonuçtan sonra arada takılıyorum kk ya aslında biraz uzaklaşmakistiyorum ama hepinizi ne yaptınız diğede merak ediyorum şimdilik beklemedeyim ama daha iyiyim tabiki
inşallah eylülde tedavine başlayabilirsin canım oral gerçekten çok önemli ben bunu kendi üzerimde gördüm heşey senin için de yolunda gider inşallah da bebeğine kavuşursun

HUUU HUU
kamp hayatı nasıl gidiyor?
kademi ne durumdasın?
imoje nerelerdesin???[/QUO

merhaba starsuzie ve arkadaslarim bende tatilden dondum.. yorucuydu.. ama elimden geldigince vitaminlerimi hayit suyumu eksik etmemeye calistim.. tabi atladigimda oldu :)) bende regl imi bekliyorum. ama eger anormal bisi olursa diger ayada kaydirabiliriz tedaviyi.. bisileri icmekten okadar yoruldum ki... aylardir... neyse bakalim neler olacak..
bir kac arkadasimiz fsh den yakiniyordu okudugum kadariyla.. benim tavsiyem moral yuksek olsun ve tabiki hayit hapi, suyu yada cayini mutlaka tuketsin. yan etkisi yok diye yaziyor her yerde yani en azindan bende olmadi sukur... ari sutu, polen, bal, hayit tohumu macunu yaptirdim rglm in iinci gunu ona basliyacagim Allahimin izniyle... incir kuru tekrar yapmalimiyim bilemiyorum bir ay once 42 gunluk kurumu tamamlamistim? bilen var mi? tekrar mi baslaniyor?

merhaba imoje hoşgeldin fsh dan yakınanlardan biride benim ama 3 aydır yükseldi benim moral gerçekten önemli moralinin iyi olmasına sevindim ilaçlarında kürlerinde çok iyi gelir inşallah soğan kürünü hiç kullanmadım ben bilmiyorum o yüzden birkaç kez bal çörekotu tarçın karışımı kullanmıştım her seferinde kist yapmıştı hayıt suyuda kist yaptı bana yaramıyor yani inşallah sana yararda bebişlerin gelirler canım

fsh yüksekliği için soğan kürü deneyen varmı....eylül tüp bebek için ne kadar ara vermek lazım...

X