yumurtlama dönemi....

merhaba arkadaşlar ben bişeyi merak ettim de sizlerin fikirlerini almak istedim

yumurlama döneminde bel ağrısı olurmu ve bi tane sivilcem çıktı adetim 13 kasımda acaba yumurtlama dönemindemiyim diye soruyorum kendi kendime

kendi kendime hesaplar yapıyorum gün aşırı ilişki vs.. inşallah rabbim benim ve tüm bebek isteyenlerin yüzünü güldürür..
yorumlarınızı bekliyorum...

tiwiti aynen canım benımde dıkkatımı cektı sivilce cıkıyo baya ayın ortasına gelınce bende 12 13 gıbı hastalandım o şeffaf yumurta akı gıbı akıntı gelıyo 4-5gun sonra catlıyo benımkı ama bu ay akıntı gelmedı galba bu nedemek acaba catlamıcak demekmı bılmıyorum neyse hepımızı allah kurtarsın

selam herkese ben yeni üyeyim sizleri zevkle takip ediyorum umarım benimlede güzel paylaşımlarınız olur 6 aylık evliyim ve bebek sahibi olmanın benim için bu kadar önemli olacağını hiç tahmin etmezdim 4 aydır istiyorum şu ana kadar hep negatif inşallah herkese nesip olur

merhaba zeliha adaşız,hoşgeldin aramıza bizde hamile kalmayı isteyenlerdeniz umarım sende en yakın zamanda hamile kalırsınız...

ozellikle yumurtası catlamayan arkadaslara bir sorum olacaktı. ben 3 aydır cocuk istiyorum 2 aydır da duzenli sıcaklık olcuyorum. gecen ay sıcaklık 36.1 civarı seyrederken 25. gun 37 oldu. 24. gun yumurtladıgım dusunuyorum. ancak 24. gun yumurtladı isem 25 + 14= 39 yani 40 gun adet olmam gerekmez miydi yani yumurtlamaan 14 u sonra. ama ben 34. gun adet oldum. bu ay da iliskiye girmek icin yumurtlamayı bekliyorum. 20. gun oldu tık yok.
33 gunluk bir dongude 19. gun yumurtlamam lazım ama sıcaklık ykselmedi ve ovulasyon testlerinden de pozitif bir sonuc cıkmadı. yumurtlamadıgımı dusunuyorum. arkadaslar aynı sey basına gelen ve doktorla gorusen bir arkadas var mı? yumurta catlamaz ise ne oluyor? atılmıyorsa nereye gidiyor?

bir de ben yazın yurtdısına cıkmada once doktora muayene olmustum. bebek dusunuyorum bir problem var mı diye. ultrasonda dedi ki yumurta tam olgunlasmıs su anda dedi. isin ilginc yanı o gun adetimin 27. gunuydu ve 36. gun adet oldum. yani adetten 9 gun oncesi yumurtanın coktan catlamıs hatta olmus olması gerekmez mi? yurtdısındayım soracak kimsem yok. doktorlar ise yaramaz ve cok pahalı. lutfen yardım edin.

ahh manolyacım ahhbenim derdimde bir ayrı.. salı günü dr. gittim yumurtan 16 mm olmuş dedi yüzde 90 cum yada cumartesi çatlayacak o yüzden sen cuma gel dedi.bugün bir gittimki yumurtam dün çatlamış :KK43:(( demekki sende erken çatlama oluyormuş dedi dr. 20 mm de çatlamış.ama 1 gün öncesi ilişkiye girmiştim etki edermi bilmem bilgi olan varsada bilgi verirse sevinirim.dr. 1 gün önce olduysan tutabilir dedi hemde yumurtlamadan önce olursa ilişki erkek bebeğin olur dedi.yani dün çatlamış ama ben bildim dün bir sancı sağ tararfımda ama dr. a güvendim ..yinede bugün şansımı deneyeceğim

slm canım tabiki tutar spermler 48 saat canlı kalıyor inşallah bu ay bende deniyorum inşallah allah herkesin gönlüne göre versin

selam herkese ben yeni üyeyim sizleri zevkle takip ediyorum umarım benimlede güzel paylaşımlarınız olur 6 aylık evliyim ve bebek sahibi olmanın benim için bu kadar önemli olacağını hiç tahmin etmezdim 4 aydır istiyorum şu ana kadar hep negatif inşallah herkese nesip olur

merhaba zeli,ha bende senin gibi yeni üye oldum ve bende senin gibi sonucun pozitif olmasını isteyenlerdenim

KIZLAR BUNUN İÇİN SİZE TAVSİYEM OVULASYON TESTİ KULLANAMANIZ. BEN 2 DEFA BU TESTLER SAYESİNDE HAMİLE KALDIM. SONUNDA DÜŞÜK YAPTIM AYRI MESELE. İŞİNİZİ GARANTİYE ALMAK İSTİYORSANIZ OVULASYON TAKİBİ YAPTIRIN YADA BU BASİT TESTLERDEN ALIN. BU TESTLERDEN EDİNMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR ÖZELDEN MESAJ YOLLARLARSA ALDIĞIM SİTENİN ADRESİNİ ÖZELDEN VEREBİLİRİM. UMARIM HEPİMİZ GÜNÜN BİRİNDE BEBEKLERİMİZE SAĞLIKLA KAVUŞURUZŞeniz

kızlar benim bu konularda pek bilgim yok, yumurtlama dönemleriyle ilgili bilgi verirseniz çok memnun olurum

tiwiti nerelerdesin sen bakıyım
unuttun valla bizi

cnm yumurtlama belirtileri adet belirtilerine yakındır
ama takip etmek istiyorsan ısı yöntemini dene

ısı yöntemi nedir kızlar, çok cahilim bu konularda nolur yardım edin

kızlar 18 gündeyim ama yumurtamaya ait hiç bir belirti yok,ne akıntı ne bişey..senağlamasenağlama göğüslerim hala küçük ve ağrısız...bu ne demek oluyor? açıklayabilecek varmı? ben pek anlamıyrumdasenağlamasenağlama

canım belkide geç yumurtluyorsundur.. sıkma canını.. kaç günde bir regli oluyorsunki??

canım çok geçmiş olsun... önce kendi sağlığın. o zaman önce sen iyi ol. bebek nasılsa gelri.. en azından hamile kalabiliyorsun..hayırlsı olsun canım.. bence dr a görün.. eğer şüphen varsa..

benim durum sanırım sıkıntılı..br düşük ve kürtaj..kürtaj esnasında parça kalması, ve kendi kendine atılması.30. gün ilk adet. sonrası berbat işte...rahimde tıkanma olmuş,rahim ağzı nefeksiyonu nedeniyle..18 gün önce açıldı ve şu an tekrar tıkancakmı belli değil..18. gün olmasına rağmen yumurtlama emaresi yok..

normalde adetlerim çok düzenliydi..ah ahhhhh
hhhhhhhhsenağlamasenağlamasenağlama

geçmiş olsun canım inşallah tekrar tıkanmazda bebişin sana gülümser. drun kim çok merak ettim iyi bir dra görünmen daha iyi olur bu durumda. zamanla yumurtlamanda düzene girer umarım.

13 ekim diyecektın sanırım adet tarıhın ıcın eger oyleyse ve adetın duzenlıyse su an yumurtlama donemındesın bel agrıları ben de de oluyo ama bu psikolojik de olabılır dedı doktor guzel dıleklerın ıcın de aminnn diyorum canım

meraba kızlar bende yeni üyeyim 5 buçuk yaşında bir oğlum var 2 yıldır bebek istiyoruz ama olmuyor yumurta çatlatıcı ilaçlar kullandım eşimde test yaptırdı hatta ben hsg bile çektirdim hiç bir sorun yok diyorlar ama olmuyor işte bu konuda yorumlarınıza ihtiyacım var

olurmuş sancı kasıklarda iyiye işaret yani inşaallah hamilesindir rabbim herkese nasip etsin banada ben de 16 aylık evliyim 2defa düşük yaptım ondan sonra olmadı olanlar varsa yardımcı olmalarını isterim kib

merhaba arkadaşlar bende bir senedir hamile kalamıyorum napıcam bilemiyorum

X