yumurtlama dönemi....

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar aranıza yeni katıldım,ilk bebeğim düştü::KK43: kürtaj oldum.
yumurtlama dönemimdeyim bugün adetimin 15.günü normalde 28-29 günde bir adet oluyorum son ilişkim 2 gün önceydi acaba hamile kalmışmıyımdır

28-29 günde bir adet görüyorsan 14. ya da 15. gün yumurtlama günün demektir. hatta yumurtanın canlı kaldığı süreyi de sayarsan bugün ve 3 gün sonraya kadar hala hamile kalma ihtimalin devam ediyor.umarım hamilesindir.:emir_bebek:

her ihtimale karşı ay sonuna kadar çalışmalara devam etsem mi acabaa:s
çok teşekkür ederimmm cevap veerdiğin için ela

valla adetine son 1 hafta kalana kadar devam et bence. hatta adet bitiminde başlayıp bi sonrakii adete kadar hergün ilişkiye girenleri bile okudum ama bana çok abartılı geliyor ne yalan söyleyeyim. Allah hayırlısını versin herkese inşallah.

meraba kızlar bende yeni üyeyim 5 buçuk yaşında bir oğlum var 2 yıldır bebek istiyoruz ama olmuyor yumurta çatlatıcı ilaçlar kullandım eşimde test yaptırdı hatta ben hsg bile çektirdim hiç bir sorun yok diyorlar ama olmuyor işte bu konuda yorumlarınıza ihtiyacım var

canım bende aynen senin gibiyim 5 buçuk yaşında kızım var.bende tedavi hsg esimede de bakıldı ama olmuyor birbuçuk senedir.

kasıklarda agrı bide akındı oluyor bende bende 2.5 senelık evlılıyım 10 aydır korunmuyoz hamile deglım doktorada gttm herşeyım normal çıktı hala beklıyorum bana bu konu hakkında bilgi verırmsnz

beni bilgilendirecek biri yokmu bende daha yeni üye oldum ben bu konuda cok sıkılıyorum acaba olmicakmı bebegim dıye allahım isteyenlere versn bebek

valla cnm bunda en onemli olcu duzenli adet olup olmamaktir duzenli adet goruyorsan eger psikolojik olabilir bak ben hicbir problemim olmadigi halde tam 1yil sonra hamile kaldim buyuk ogluma kucugumse olmaz diye dusundugum tek gecelik bi kacamakta oldu ve insanlarinda olmaz dedigi adetimin bittigi ilk gundu
ayricaa bazilari inanmasada ben takviye gerektiginede inaniyorum ornegin findik bal kabak cekirdegi felan esinde sende bol bol tuketin o anda bebek olurmu diye dusunmemeye calis kafana takma bide hemen ayagi kalkma yarim saat yat , ortam sicak olsun banyonuda mumkunse oturarak yap
belki ilgisi olmaybilir ama oladabilir dimi ki olmasa doktorlarda tavsiye etmez bunlari bi dene derim ayrica sormak istediginde olursa ozelden mesaj atabilirsin
ayaklarini sicak tut devamli
mesajim gizem2861 e

merhaba.öncelikle verdiğiniz yararlı bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim.söylediklerinizi uygulamaya çalışacağım.yine sizin bildiğiniz püf noktalar varsa öğrenmek isterim.

bunlar aklıma gelenler sormak ıstedıgın varsa sorabılırsın cnm bırde eger hamıle kalırsan haber ver olur mu merak ederım ben sımdı

1.5 senelik evliyım 6 aydır korunmuyoruz daha oncede eşim korundu düzenli adet göruyorım ama adetımın 14 16 gunlerı arası cok sıddetlı kasık agrısı cekıyorum bekarkende yasadım gıttigım doktorlar herseyın yolunda oldugunu yumurtalarımın catlama olgunlasma doneminde olabılır denildi ne olur bilgısı olan yazsın

mrb arkadaşlar aranızda yeniyim henüz 5 aylık evliyim ve bebegimiz olsun istiyoruz 21 ağustos da hasta oldum ve 26 agustos da bitti adetim adet düzenim ise 30 ve 35 arası degişiyor sizce yumurtlama dönemim hangin gündür yardım edermisiniz lütfennn

Merhaba. Yumurtlama doneminden sonra gun asiri iliski mi her gun iliski mi gerekiyor bilgi verebilir misiniz?

X