Yumusak Eller icin

kesinlikle doğru Arzu58
bende avonun gliserin el kremini kullanıyorum hatta cantamdan hiç çıkarmıyorum. sürdükten sonra yağlı bir his ve görüntü bırakmıyo ama ellim yumusacık oluyo.hatta biraz yoğun surduğumde parafin etkisi yapıyo sanki.bende herkese tavsiye ederim.

Arkadaşlar bundan 1 ay önceki katalogtan avonun vito nutrish isimli el kremini ve vücut losyonunu aldım müthiş bir şey hem ellerinizi yumuşacık yapıyor hem besliyor hemde kokusu çok güzel olağanüstü tabi bana göre
El kremi almak isteyenlere tavsiye ederim.
Bu arada ben satıcı değilim sadece krem hoşuma gittiği için tavsiye ediyorum.

Avonun sadece el için olan bir kremi var. Özel günlere göre ambalajını da değiştiriyorlar. Sanırım aynı kremden bahsediyoruz.Sık sık promosyona girer. Ben de memnunum.

Canım senin söylediğin rich mousture üzerinde yaprak deseni var oda çok güzel amabenim söylediğim o değil galiba onun gibi mavi ambalajda üzerinde turuncu puanlar var

Arkadaşlar bundan 1 ay önceki katalogtan avonun vito nutrish isimli el kremini ve vücut losyonunu aldım müthiş bir şey hem ellerinizi yumuşacık yapıyor hem besliyor hemde kokusu çok güzel olağanüstü tabi bana göre
El kremi almak isteyenlere tavsiye ederim.
Bu arada ben satıcı değilim sadece krem hoşuma gittiği için tavsiye ediyorum.

paylaşım için sağol canım birde fiyatını yazarsan çok sevinirim

leydicim senin ilk mesajında yazdığın vitaminli olan el kremi
art-niyetli arkadaşımızın bahsettiği gliserinli el kremi
leydicim senin ikinci mesajında yazmış olduğunda yoğun nemlemdiricili el kremi
hepside avonun ürünü ve gayet iyi özellikle soğuk havalarda içerisindeki silikon sayesinde elinizin çatlamasına engel olurlar

buarada fiyatları ortalama 8-9 ytl arası değişiyor her kampanyada
indirime girdiğide oluyor %50 kadar daha fazla yılbaşı ürünü haricinde indirim olmuyo

leydicim senin ilk mesajında yazdığın vitaminli olan el kremi
art-niyetli arkadaşımızın bahsettiği gliserinli el kremi
leydicim senin ikinci mesajında yazmış olduğunda yoğun nemlemdiricili el kremi
hepside avonun ürünü ve gayet iyi özellikle soğuk havalarda içerisindeki silikon sayesinde elinizin çatlamasına engel olurlar

Canım verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ama gerçekten çok güzel bir krem

paylaşım için sağol canım birde fiyatını yazarsan çok sevinirim

canım ben bundan 2 önceki katalogdan vücut losyonu ile birlikte 10 YTL' ye aldım.

Ama galiba şimdiki katalogda el kremi, vücut losyonu ve yüz kremi 15 YTL olarak gördüm yanlış hatırlamıyorsam Kendim satıcı olmadığım için yanlışta hatırlıyor olabilirim.

arkadaşlar benimde ellerim veayaklarım çok kuruyup çatlıyor her türlü krem kullandım pek çare bulamadım vazelin kullanmaya başladım oda pek işe yaramıyor gibi geldi bana yinede kullanıyorum

kızlar aynı safa merhemini dışarıdan temin edemeyen arkadaşlar için evde yapımını buldum işinize yarar umarım

Bir tavanın veya tencerenin içinde kızdırılan 250 gr saf domuz yağına (kaz yağı veya tereyağı da olabilir) 2 avuç dolusu ince kıyılmış taze aynısafa bitkisi (çiçek, yaprak, sap) eklenir. Kızartma yapar gibi, 2-3 dakika boyunca kabın içindekiler karıştırılır ve ocaktan indirilerek, üstü kapalı biçimde ertesi güne kadar serin bir ortamda bekletilir. Ertesi gün kap yeniden ocağa koyulur ve yağ iyice akışkan hale gelene kadar ısıtılır, bir tülbentten geçirilerek süzülür ve kapaklı temiz merhem kaplarına aktarılıp, buzdolabında saklanır (doktordoga.com).

Benimde ellerim çok kurudur. Gece yatmadan önce ellerime biraz bolca vazelin alıp ellerime ve tırnaklarıma masaf yapıyorum. Sabak ellerim pamuk gibi uyanıyorum :)))

canım arkadaşlarım aynısefa kremi bana pek yaramadı ya benim aldığım bayat mı acaba tuhaf kokuyor istanbul bosphorus yazıyor markası

soğuktan heralde bide şu sıvı sabunlardan ellerim kurudu kullandığınız krem ne faydasını gördünüzmü teşekkürler

benım de ellerım ck kurur neutrogena nın el kremı ck gzl.yaglı hıssı bırakmıyor.el emeremmez yumusacık oluyor tavsıyemdir...

daha önce de yazmıştım;amwayin vücut nemlendiricisini el kremi olarak kullanıyorum çok memnunum :emir_bebek:

selam kızlar aynen benimde ellerim soguktan çok kuruyor ama geçen gün bir ürün gördüm içinde deniz tuzu var ürünü aldım ve sadece 1 kere kullandım ürün mükkemmel mutlaka alın çok pahalı birşey deyil
kesinlikle alın elleriniz yumuşacık olucak ürünün adı :MİSS NİTA mutlaka alın faydasını görüceksiniz :)

X