Yumusak Eller icin

benimde ellerim kış gelince çatır çatır kuruyo hatta kuruyan yerler yer yer kanıyo.sık wc gittiğim içinde kremlemenınde pek faydası olmuyo açıkcası
ellerini sık yıkamak zararlıdır.mecbur kalmadıkça yıkamamaya çalış.ve her yıkadıktan sonra kremle.gece uyumadan öncede yukarıda yazmış olduğum bakımı uygula.benimde ellerim öyleydiler.ama şimdi yumşacıklar.çünkü bakıyorum.ne demişler bakarsan bağ,bakmazsan dağ olur.

body shop butter kullanıyorum çilek kokulusuna bayılıyorum,çok yoğun olduğundan topuklara da ellere de vücuda da uygulanabılıyor
sonuc her zaman mukemmel,kokusu da parfüm gibi ve cok kalıcı

canım nerde satılıyor bu krem marketlerde bulunurmu
:çok üzgünüm:

cnm bende bu akşam bi deniim en iisi..

burdaki çou tavsiyeyi deniyorum ve işime yarıyo..

aslında ellerimde srn yok ama ben böle yumuşacıkkk olsun istiyorum..aynı

işlemi yüzümede uygulayabilirmiimkie? :S
yüzüne kesinlikle uygulama.hafifte olsa fırçalama yöntemi yüz için çok fazla gelir.yüz için en iyi gözenek açıcı banyo lifidir.tabi yumuşak ve dairesel hareketlerle yapıldığı taktirde.yoksa sert şekilde yapıldığı zaman lifte zarar verir.vazelin yüz için uygun bir nemlendirici değildir.vazelinin kullanılacağı yerler;el,diz,dirsek'tir.cilt tipine uygun bir yüz kremi alabilirsin.

slm arkadaslar aym
nı sorun bendede vardı buda çok etkili ama ben yarım limon suyuyla 2 3damka zeytinyağını karıştırıp her aklıma geldiğinde kullanıyorum oda güzel oluyo isteyenler bbunuda deneyebilir ayrıca arkadasa da sonsuz tşkler

Stresten , özellikle vize final dönemlerinde ders çalışırken farkında olmadan tırnak diplerimle çok oynuorm yara oluyor :S bana yardımmmmm ne yapsam iyi gelir Ya da yapmamam için doğal bişeyler fln ??? :1no2:

evet bunu duymustum fakat sivi ve kokulu sabunlarin cogu bende alarji yapiyor ellerim soyuluyor o yuzden genelde beyaz sabun kullanirim

arkadaşlar, vazelin iyi güzel hoşta elleri karartmaz mı??

ben ellerimi yumuşatacak ve beyazlatacak tavsiyeler istiyorum :-)

kızlar aynı safa merhemini dışarıdan temin edemeyen arkadaşlar için evde yapımını buldum işinize yarar umarım

Bir tavanın veya tencerenin içinde kızdırılan 250 gr saf domuz yağına (kaz yağı veya tereyağı da olabilir) 2 avuç dolusu ince kıyılmış taze aynısafa bitkisi (çiçek, yaprak, sap) eklenir. Kızartma yapar gibi, 2-3 dakika boyunca kabın içindekiler karıştırılır ve ocaktan indirilerek, üstü kapalı biçimde ertesi güne kadar serin bir ortamda bekletilir. Ertesi gün kap yeniden ocağa koyulur ve yağ iyice akışkan hale gelene kadar ısıtılır, bir tülbentten geçirilerek süzülür ve kapaklı temiz merhem kaplarına aktarılıp, buzdolabında saklanır (doktordoga.com).

Arkadasım verdıgın onerının dogal olanı nı tercıh ederım.Aynısafa kremını yanıı.

yoksa evde yapıcak oldugumuz karısımda dınımızce uygun olmayan bı hayvanın urununu kullanmak ne kadar dogru olur dusundurur.:1closedeyes:

tesekkurler

Daha güçlü, kırılmayan tırnaklar için ne yapmalısınız ?
Yaşla beraber tırnaklar da değişir. Tırnaklarımız, cildimizden daha farklı özelliklere sahiptir. Cilt zamanla daha çok neme ihtiyaç duyduğu için nemlendiriciler kullanırız ancak nemlendiriciler tırnaklar için uygun değildir.

Bu nedenle ellerinizle iş yaparken kimyasallardan ve diğer tahriş unsurlarından tırnaklarınızı korumak için eldiven giyin. Tırnaklarınızı korumayı ihmal ettiğiniz zamanlarda, tırnaklarınızı nemlendirmek için en azından tırnak yağını her gün sürün. Tırnaklarınız kuruduğu zaman, sağlıklı uzamaz ve parlak görünmezler. Özellikle su, kimyasal maddeler ve diğer zarar veren unsurlardan tırnaklarınızı korumak için mutlaka eldiven kullanın.

Canim Benimde Tirnaklarim Kisaydi Takma Tirnak Kullaniyorum Mükemmel Duruyor Bence Mutlaka Kullan Ama Kaliteli Olsun Biraz önden Takmaya çaliş Ben öle Yapiorum Alttanda Uzuyor Süper özellikle Frenchli Olanlar Ayaklarima Bile Takiyorum çok Bakimli Duruyor Bu Arada Onlarin Frenchli Seffafi Var Kesinlikle Onu Ben Onu Kullaniorum 2 Aydir :)

bende tırnak yiyorum.protez yaptırdım 2 ay kullandım ama her 15 günde dip yaptırmak zorunda kalınıyor ve zamanla protezlerde kırılıyor.en iyisi bu tırnak yeme illetinden kurtulmak ama nasıl:KK43:(((((((((((((((

Arkadasım verdıgın onerının dogal olanı nı tercıh ederım.Aynısafa kremını yanıı.

yoksa evde yapıcak oldugumuz karısımda dınımızce uygun olmayan bı hayvanın urununu kullanmak ne kadar dogru olur dusundurur.:1closedeyes:

tesekkurler

içinde domuz yağı olduğunu bilmiyordum ıyy
zaten kokusunu hiç sevmemiştim
ben artık hametan sürüyorum ellerime arkadaşlar durum iyi

kızlar bütün yazılanları okumadım ama bende yumuşak ellerimi vazeline borçluyum yatmadan önce bolca sürüyorum eldivenlerimi giyip yatıyorum sabahları yumuşacık oluyorlar 2 3 günde yapsanız olur hergün yapmak zorunda değilsiniz üstelik fiyatı en uygun üründe bu
ayrıca benim ellerimde kesinlikle kararma falan olmadı aksine bembeyazdır ellerim :)
deneyin derim kızlar yumuşacık eller için..

canımı ben yatmadan önce ellerimi vazeline bi güzel buluyorum sonra da giymediğim çorapları ellerime geçiriyorum.sabah kalktığımda pamuk gibi oluyo ellerim.deneyebilirsin bence.

aynen bende her zaman olmasa bile en az haftada bir uyguluyorum vazelini

X