Yumusak Eller icin

Neutrogena ve sebamed'in el kremleri çok güzel. Sebamed'in kokusu ve kıvamı daha ince, benim daha hoşuma gitti. Gerçekten ellerin çok kuruysa nerdeyse kuruluktan küçük yarıklar oluşuyosa, neutrogena daha etkili.

arkadaslar bende aynı arkadasım gibi ellerim çok kuru ve çok çirkin gözüküyorlar.hatta zaman zaman soguktan kararmalar bile oluyo.dediklerinizin hepsini okumadım ama okudugum kadarıyla hep akşamdan krem sürüp yatın diyorsunuz.evet dogru krem sürüp yatınca sabah yumusacık oluyo ama ya gün içinde ne yapmalıyız.malum ev hanımı olanlaar bilirler.yemekti temizlikti derken bayanların eli sudan hiç çıkmıyor.en azından ben öyleyim.yani her ele degen sudan sonra kremlenmekte ne kadar ugrastırır tahmin edersiniz.acaba daha uzun süren etkili bişeyler biliyormusunuz.çünkü ellerim gercekten kocakarı elleri gibi gözüküyo ve bazende çatlaklarda kanamalar bile oluyo.ne yapacagımı sasırdım dogrusu.

arkadaşım bu sorun hepimizde var anlaşılan ben yasemin yağı demişsiniz onu denedim bir faydası yok en iyi si vazelin sürmek ama uykuda kafamız yada bir yerimiz kaşınırsa ne olacak ben odaklanırım vazelinli ellere uyuyamam zaten doğru en güzeli gündüz yapılabilecek bakımlar ama iş güç yazılar çiziler ne yapcaz ben kremliyim 2 saat dokunmayın bana mı dicez
sabunumuzu kaliteli kullanabiliriz nemlendiricili sabunlar işe yarar sanırım

eczaneden glıserin ve vazelin alın,önce bir iki damla glıserin sürüp yedirin sonra vazelin sürün çok güzel oluyor.

Bende vazelin kullanıyorum ama eşim kokusunu sevmediği için herzaman yapamıyorum limon da olsa gene kokusu var. Bu aynısefa kötü kokmuyor değil mi kızlar.
hayatım bende ayaklarıma vazelin kullanıyorum şimdi vanilya kokulu olanlarıda varsengözlerimebaksanab

sırnaşık şeyBU VAZELİN HER DERDE DEVA SANKİ BENDE YATMADAN ÖNCE SÜRÜYORUM AMA DOVE EL KREMİYLE KARIŞTIRARAK İYİ GELİYOR TOPUKLARADA ÇOK İYİ :kahve:

body shop butter kullanıyorum çilek kokulusuna bayılıyorum,çok yoğun olduğundan topuklara da ellere de vücuda da uygulanabılıyor
sonuc her zaman mukemmel,kokusu da parfüm gibi ve cok kalıcı

slm,yaş mayayı sütle yumuşatıp ellerine sür 5 dak sonra yıka.inanamayacaksın yumuşaklığına.bunu yüzünede sürebilirsin.

imrenilecek ellere sahip olmak için;
eskimiş bir diş fırçasını sabunlayın sonra ellerinizi yumuşak yumuşak fırçalayın.bu arada çok güzel bir masaj etkisi ellerinizi büyülüyecek.asıl büyüleyici etki gece yatmadan önce sürdüğünüz vazelin sayesinde sabah uyandığınızda yumuşacık ellerle karşılaşmanızla sonuçlanacak.bu büyüleyici etkinin tadını çıkarmak için her gece ellerinize bu bakımı uygulamanız gerekiyor.

Arkadaşlar lütfen kendi sağlığımız için kaliteli ve güvenilir markalarda ki sıvı sabunları seçelim çünkü; kalıp sabunlar kullanılmaya başladıktan itibaren kendi kendilerine bakteri üretirler....

sabun derken el sabunundanmı bahsediyorsun. tahriş etmezmi?
vazelini haftada 1 yapıyorum. ellerimi vazeline bulayıp eldiven giyiyorum. yumuşacık ve pürüzsüz oluyor.
paylaşım için teşekkürler...

sabun derken el sabunundanmı bahsediyorsun. tahriş etmezmi?
vazelini haftada 1 yapıyorum. ellerimi vazeline bulayıp eldiven giyiyorum. yumuşacık ve pürüzsüz oluyor.
paylaşım için teşekkürler...
evet el sabunundan bahs ediyorum.ama yumuşak yumuşak fırçala ellerini eğer sert fırçalarsan zarar verirsin.masaj şeklinde bir fırçalama olsun.sadece gözeneklerin açılması yeterli.gözenekler açılsın ki vazelin iyice etki etsin.not;vazelinle bir kaç el kremi karıştırıpta sürebilirsin.sabunda yumuşatıcı bir sabun olabilir.

evet el sabunundan bahs ediyorum.ama yumuşak yumuşak fırçala ellerini eğer sert fırçalarsan zarar verirsin.masaj şeklinde bir fırçalama olsun.sadece gözeneklerin açılması yeterli.gözenekler açılsın ki vazelin iyice etki etsin.not;vazelinle bir kaç el kremi karıştırıpta sürebilirsin.sabunda yumuşatıcı bir sabun olabilir.

vazelin sürdükten sonra ellerinize eldiven geçirip öyle yatmanızı tavsiye ederim
sonuç çok daha mükemmel oluyor şakkıdı

imrenilecek bir el öncelikle manikürlü olmalıdır.. ve tırnak tipine uygun bir uzunluk çok mat olmayan cokta parlamayan bir oje yada parlatıcı... ellerin yumusak ve prüzsüz olmasıda en önemli kısmı.. bunun için eli devamlı yıkamak ve hijyenini saglayıp nemlendirmek.. eger avuclarda dısa dogru sertleşmeler varsa törpülemek.. gerekli zamanlarda kalem tutmaktan kaynaklanan o cıkıntıyı bile törpülemek cok daha güzel görünmesini saglar ellerinizin.. ama cok degil.. arada bir...

body shop butter kullanıyorum çilek kokulusuna bayılıyorum,çok yoğun olduğundan topuklara da ellere de vücuda da uygulanabılıyor
sonuc her zaman mukemmel,kokusu da parfüm gibi ve cok kalıcı

ben de body shop butter kullanıyorum çileklisinden ama ellerime ve ayaklarıma kullanmıyodum tüm vücuduma kullanıyorum banyodan sonra geçen aynısefa kremi almaya gittim kutusunun üzerinde içindekiler de birsürü kimyasal da vardı alıyodum tam oradaki görevli bayan onu niye alıyosunuz bilindik bişey alın diye sebamedin vücut losyonunu önerdi ellere çok iyi vücudunuza da sürersiniz dedi onu aldım aslında iyi gibi bi de el ve tırnak bakımı için de vardı ama sonradan geldi aklıma bakalım bu nasıl olcak fena değil gibi

dowe sabun kullanabiliriz canım hem nemlendirir kurutmazda...
vazelin hani şu gül kokulu jöle gibi seffaf renkli olann dimi?

benimde ellerim kış gelince çatır çatır kuruyo hatta kuruyan yerler yer yer kanıyo.sık wc gittiğim içinde kremlemenınde pek faydası olmuyo açıkcası

X