Cilt Bakımı Ürünleri yüz maskesi önerileri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Bioderma'nın maskesini kullanıyorum -

Bioderma Sebium Mask ( Maske çok iyi haftada bir kez yapıyorum cildim ışıl ışıl parlıyor ve canlı duruyor.)

Arkadaşlar bu yoğurt limon maskesini göz altlarına da sürüyor musunuz?

arkadaşlar ilk önce yeni üye olduğumu belirtmek istiyorum ve yüz için maske önerilerinizi bekliyorum ama evde yapılan değil hazır maskelerden markayla belirtirseniz sevinirim.
ben de yeni üye oldum canım :) sadece kullandığım güzel bir maskeyi paylaşayım diye. 37 yaşındayım geçen hafta bir blogda gördüm ve aldım. spirulina maskesi. ilk yapışımda aynada sanki 10 sene öncesini gördüm gerçekten de. bundan sonra maske olarak başka birşey kullanmam. tamamen doğal katkısı olmayan bir içerik. gözüm arkada kalmadan tavsiye ederim. henüz 2 kere yaptım. planım haftada 1.
30 yaş üzeri tavsiye ederim

body shop himalayan charcoal maske birde kiehls'in kil maskesini beğeniyorum.

Jellian altın maske önerebilirim cilt düzeni konusunda gerçekten yararlı oluyor

Jellian altın maske önerebilirim cilt düzeni konusunda gerçekten yararlı oluyor
Kimyasaldan uzak duruyorum ya yanlış anlama da. Siyah maske dedikleri yapışkan maddeye elimi bile sürmedim. içinde petrol ürünü olan bu maddelere uzak durmayı tercih ediyorum. karbonat maske desen o olur denedim güzel. ama organik ve doğal ürünler bambaşka. Spirulina maske benim iin son 2 yılımın en iyi cilt ürünü.......... yanına 10 yıldızla tavsiy ederim herkese!!!! sevgiler. kullanım için zeytinyağıyla karıştıran olduğunu da izledim ama ben denedim o şekilde gayet mantıksız.. sadece su yeterli canlar. akııııp gidiyor. geriye pürüzssüz cillop gibi cilt kalıyor :))))

X