Zayıflamak İsteyenlerin Paylaşım Alanı ( Yöntemlerimiz ve Deneyimlerimiz )

arkadaslar bana cvp verecek yokmu:KK43:(( reglimin ikinci gunu ve 64 kilo ciktim ne kadar kilo fazlaligi cikio regl iken?

ben de mens döneminde en az 1 kilo fazla görünüyorum tartıda.. 1.200 civarında da olabiliyor... sanırım bazılarında (bizim gibi) ödem fazla oluyor.. zaten kendimi bazan patlayacak gibi şiş hissediyorum.. kotun falan düğmesi zor kapanıyor... telaş edilecek bişi yoktur meraklanma.. senelerdir benim öyle..

basenlerim ve bacalarim incelsin istiorum malesef yuruyus yapamiorum sporla hic aram yok anca evde bisiklet ceviriorum bi saat yerine iki saate cikarsam yuruyusun yerine gecermi canim?
bide diyet baslamak icin beyinde bitio diolar ya kafama yerlestirip bi baslasam senelerdir 55 kiloydum sonra birden 64 oldum antidepresan sayesinde simdi icmiorum ama kilo vermek icin bi turlu diyete baslayamiorum buda beni cok ama cok gerioooo

kilolari cok kafana takarsan ac kalsanda veremezsin ustune ustuk alirsin..sen rejimini ve yapabildigin kadar sporunu yap ve haftada sadece bir kez tartil bak nasil veriyorsun..sadece basaklarin incelsin istiyorsan bisiklette yeterli olabilir...

sonunda kendimi yendiğime inanamıyorummm :dance: akşam yemeği için annemler balık yaptılar, vejeteryan olan benim için ölüm gibi bir şey kafamçokkarıştı annem ne yapacaksın kendine dedi, aklıma ilk gelen makarna oldu cokacimcoook sonra dedim ki makarnanın ne faydası olacak sana, daha dün aylardan sonra ilk defa dışarı çıktın ve koca bir sandviç yedin :mymeka: attım kendimi bahçeyeee ve kabak ve brokoli haşlayarak yedim. önce dedim ki ben bununla doymam, ama yanına yarım kase de yoğurt ekleyince o kadar mutlu oldum ki yediklerimi artık düzenleyebiliyorum diye. gerçekten benim için önemli ve büyük şeyler bunlar, dışarıdan küçük görünüyor ama benim için büyük adımlar. mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim :eek:

basenlerim ve bacalarim incelsin istiorum malesef yuruyus yapamiorum sporla hic aram yok anca evde bisiklet ceviriorum bi saat yerine iki saate cikarsam yuruyusun yerine gecermi canim?
bide diyet baslamak icin beyinde bitio diolar ya kafama yerlestirip bi baslasam senelerdir 55 kiloydum sonra birden 64 oldum antidepresan sayesinde simdi icmiorum ama kilo vermek icin bi turlu diyete baslayamiorum buda beni cok ama cok gerioooo

selam prenses arkadaşım......basen bacak inan spor yapmadan geçmiyor.kendimden bilirimde:eek:ben yazın yürüyüş yaparım.kışında eliptik bisiklet yapıyorum.bisikletten daha çok kalori yakıyor die eliptik bisiklet aldım.önceleri işe yaramıyor gibi gelsede inan işe yarıyor.verilen kilonun her eyrden gitmesi için sağlıksız bir görüntünün olmaması için spordan yanayım bende canım....bide:regl zamanı ben çook şişerim..dr şöle dedi:"bünyeden bünyeye değişmekle beraber 1-4kg arası su toplarsın"ben 3kg şişiorum inan.ama regl bitince geçio...diet içinde şunu söyelemek istiyorum:diet yapmayın diet kilo aldırıo şunu yicem bunu yemicem dedikçe,yarın başlarım bu gün yumulayım dedikçe şiştim ben.ama bi gün şunu dedim:az sık ve sağlıklı yicem ben şişko değilimki kilo fazlam var nie sıkıyım kendimiiii....ve inan işe yarıo..sevgilerkaydirigubbakcemile3

tsk ederim aciklamalarin icin canim benim normal bisiklet eliptik deil yinede faydasi olurmu gunde bisaaat ceviriorum iki saatemi cikarsam cunku baska spor yapmiorumda bide kilo cizegesini yapistirdim ama cikmiooosenağlama

canım selam rica ederim:1rolleyes:normal bisikletinde faydası olur tabikiii.1saat bence yeterli 2 saat çok fazla.azı kadar çoğuda zarar sporun.başta bi heevs başlarsında sonradan 2 st fazla gelir sıkılırsın.sürekli yapabileceğin sti sen kendine göre ayarlamalısın ama 1 st uygun.daha fazlası kalbini yorar vücut strese girer noluo ya bu kadar spor ne der....önemli olan sporda her zaman aynı gün ve stte yapılması.haftada 3 günmü 5 günmü neyse sen belirle ama aynı stte olsun aynı günde olsun.mesela pzt çarş cum 18:00 da yap.bide şöle bişey var sabah 06:00-09:00,akşam 18:00-21:00 arası daha çok yağ yakılıyormuş.ağarlık çalışmanı şiddetle öneriyorum.dambıl al.spor mağazalarında satılan ince küçüklerin fiatı fahalı.ama içi kum dolu olan klasik görünümlüler daha uygun fiat.1-2kg luk al.az ağarlık çok tekrar yağ yakar sıkılaştırır.tuz dökerken artık kolum sallanmıyo meselahihoyyyt.dambıl alamıyorsan 1ltlik 2tane boş su şişesine kum doldur.sabah kahvaltıdan önce esneme 1-2 yer hareketi yap...sonrada ağarlık çalış.daha dik göğüslere daha dik bi duruşa sahip olacaksın.ağarlık çalışması ayrıca kadınlarda kalp sağlığı içinde faydalıymış.ama önemli olan ağarlık çalışırken nefes almak.zorlandığında nefesini vericeksin....ağarlık çalışmalarında doru alınmayan nefes kalp büyümesi yapıyormuş..15dk ağarlık çalışsan,bıraktığında bile yani:sen uyurken,dinlenirken bile kasların çalışıo ve yağ yakıo.a.s.

arkadaslar bırsey anlatmak ıstıyorum bugun yasadıgımız annem ben ablamm carsıda tum magzaları gezdık ablam cok sısman olmamasına ragmen ona uygun takım bulamadık hatta satıs elemanlarından bırı ablamı suzerek sıze gore yok sanırım tum bedenler cıtırrrr...sonra karar verdık terzıyee gıttıkkkk...terzıde dort yaslarındaa bır cocuk malum terzıdekı herkesss sısmannn:KK70: ayyy bunların hepsııı sısmısssssss.... baksanaaaa dıyee herkesın ıcınde bagırdıı....bu da yetmezmıs gıbı nıye boylee sısmıs karınları dedı....olaya bakınn cok ıgrenc bır durumduu.... ya sısman olunca sosyal hayatımdada bır cokus yasadıgımı hıssedıyorumm....ama hala nereden baslıyacagımı bılmıorummmm...

canım selam hoş olmayan birşey yaşamışsın ama bence takma:eek:klava:ben 1,78 boyundayım 60 kiloyum.üst olarak M altta 38 giyorum.LTB de aynı şeyi ben yaaşdım.bana şöle bir bakıp M olan elbisenin bana olmıycağnı söledi tezgahtar.tüm tezgahtar arkadaşalrıma da selam alınmasınlar...ama hatlerini aşıyorlar bazen.bende almıycam ama kıza inat giydim çıktım gayette oldu.ben şişko değilim şişkoda hissetmiyorum.aam 0 bedene uymuyorum.kendimimi atıyım.34 beden die bunalımamı giriyim.modacıların ve sektörün bayanalr üzerindeki bu baskısını anlamıyorum.gerçekten can sıkıcı.resmen biz bu benden üretiyoruz sığabiliyorsanız alın sığamıyorsanız bunalıma girin diyorlar.saçmalık.ayrıca ciddet adını vermiyim bi markanın kalıpları inanılamz küçük.M yerine L alıyorum.insan noldu ya L mı oldum dio.hiç takılmamak lazım bunlara.tutki ciddi kilo sorunum var ben güzel olamıyacakmıyım?benim şık olmaya hakkım yokmu?normal kilo sağlıklıdır arkadaşlar aşırısı kadar azıda bence zararlı.ve inanın hiç bir şey yakışmıyor çook zayıflara.ne çıtırı yaa.bence çıtırt die kopacaklar:dance:

başlangıç için 2 saatin fazla olduğunu düşünüyorum, sonradan arttıra arttıra devam et bence. ben spor falan yapmadım açıkçası, bir ara çok kilo aldım aşırı düzensiz beslenme ve hareketsizlikten, şimdi yavaş yavaş yeme düzenimi ayarlıyorum, egzersizlere başlayacağım ramazan bitsin diye bekliyordum, bitti artık daha düzenli olacak her şey inşallah.

Aman kızlar, sakın ilaçları doktor vermeden kafanıza göre şuna iyi gelmiş bana da iyi gelir diye kullanmayın. Allah korusun kilo vereceğiz diye sağlığımızdan olmayalım yerimseniben Yeme ve hareket düzenlerimizi değiştirdiğimizde ben olacağına inanıyorum. Vücudumuzun çalışma sistemi belli çünkü. Yediğini eritmezsen ve yeterli miktarda yemezsen biriktirir, biriktikçe de yakması zorlaşır. Önce yediklerimizi düzenleyelim, egzersizlere başlayalım, sonra gerisi alışkanlık haline gelip kilolar çorap söküğü gibi gidecek inşallah kaydirigubbakcemile5

Canım kilo cetvelini, birkaç adres var, sitede yazmak yasak mı bilmiyorum ondan yazmayayım. Oradan hazırladıktan sonra sana bir kod verecek. Http:// ile başlayan kısmından .gif olan kısma kadarını kopyala, kullanıcı panelinde kilo ve doğum takip kısmına yapıştır, olur a.s

prensesfb canım 3. ve son kez uyarmak istiyorum seni sonra bir şey söylemeyeceğim, açlık krizini bastırsın diye krom hapı alacağından bahsediyorsun, ama vücudunda krom eksikliği yoksa kendi başına böyle bir ilaç kullanma. fayda değil zarar görürsün. pirinç lapası diyeti de zaten adet dönemindeki şişkinliği azaltmada faydalı, ödem attırıcı özelliği var sanırım. kullananlar adet dönemlerindeki şişkinliklerinin azaldığını söylemişler çünkü.

arkadaşlar ya aranızda termal sauna şort kullanan var mı
bazıları streç film sarıp öle giyiyomuş soşrtu bazıları sadece tuzu sürüp şortu giyiyomuş bazıları tuzun içine susam,biberiye,portalak yağı da ekleyip öle sürüp giyiyomuş
hangisi işe yarıyo ve kullananlar nerelerden aldılar
ayrıca sürekli kullandığınız ve önerebileceğiniz bir msaj aleti var mı acaba?**
sesimi duyun nooolluuurrrr.......:uhm::uhm::uhm::uhm::

ben yaklasin 5 6 sene once kullanmistim normal termal shorttu tuzsiuz olan ozellikle spor yaptiktan sonra epey islaniodu memnun kaldim sonucta adet gunlerindede tanga giyiyodum icine yoksa giymek mumkun olmuyo normal gunlerdede mantar olusmasin die gunluk ped takiodum

arkadaşlar ya aranızda termal sauna şort kullanan var mı
bazıları streç film sarıp öle giyiyomuş soşrtu bazıları sadece tuzu sürüp şortu giyiyomuş bazıları tuzun içine susam,biberiye,portalak yağı da ekleyip öle sürüp giyiyomuş
hangisi işe yarıyo ve kullananlar nerelerden aldılar
ayrıca sürekli kullandığınız ve önerebileceğiniz bir msaj aleti var mı acaba?**

kızlar merak edenler için lapa tarifini yazıyorum. gerçi diyet listelerinde de var ama hadi siz üşengeçlere yazayım kaydirigubbakcemile3

Her öğün için 1 çay bardağı pirinci 3 çay bardağı su ile haşlıyorsunuz. Üzerine istediğiniz baharatı ve yeşilliği ekleyerek yiyorsunuz. Bazı arkadaşlar yoğurt ekleyerek yiyor ama diyetin aslında et ve süt ürünlerinin tamamı yasak. Bu lapayı yiyorsunuz bütün gün. Aralarda meyve ya da şekersiz içecekleri tüketebiliyorsunuz. Ve tabi bol bol su içiyoruz. Bu diyeti ayda en fazla 1 kere yapın diyorlar ama her hafta 1 gün yapan arkadaşlar da var. Tavsiye edilen 2 günden fazla arka arkaya yapmamak. Yanlışım varsa düzeltin lütfen. İyi kilo vermeler a.s.

olsun canim yinede bozma aksam lapana devam et...su kaynana corbasi ise yariyormu gercekten yaa???

ewet cnm gecen tam rmazan oncesı sevımle yapmıstık bız o baya bı uzun yaptı ama ben 3.gune dayanamadım 2gun yaptım gecmıs gun hatırlamıyorum 2_2,5kılo arası vermıstım gerıde almadım bak hala dun aksmdan ıslasaydım yrn yapardım ama bgn ıslarım yrn okuldan gelınce hazırlarımsalı carsamba yaparım ınsallah bı aksılık olmazsa :KK66:

kizlar gözüme bi kaç diet kestirdim.
size sorayim dedim hangisini önerirsiniz. Biri amerikan dieti, biri lapadieti, biri de ekonomik diet.

hangisini öneriyorsunuz ona göre yarin başlicam.

kizlar gözüme bi kaç diet kestirdim.
size sorayim dedim hangisini önerirsiniz. Biri amerikan dieti, biri lapadieti, biri de ekonomik diet.

hangisini öneriyorsunuz ona göre yarin başlicam.

bence oncelikle iki gunlik lapa diyetiyle baslayabilirsin ama diger diyetler sagliksiz gorunuyor icinde daha cok sebze ve beyaz et bulunan diyetler sec kendine...yoksa yag degil saglikli kas dokularini kaybedersin...

arkadaslar en fazla dort cay bardagi yencektu ben sabah bir ogle iki caybardagi yedim simdi bi haakkim kaldi acaba yeticekmi yetmezse ne yesem acaba

canim bir buyuk kaseye bol marul domates dogra limon sik icine princleride kat bak nasil yetiyor..yinde yetmesse elma ye sisiriyor elma tikiyor insani...

kızlar ölçülerimi vereyim size bi bakın ümit var mı ya...

basen 95
göbüşş 81

nasıl verebilirmiyim sizcee

Kızlar ya az önce çok güzel bi rüya gördüm..Gece mece demedim hemen sizede anlatayım istedim..Sabaha kadar çatlarım uykularım kaçarkaydirigubbakcemile3
Rüyamda eski halime dönmüştüm(56 kilo-ilaç almadan önceki halim:nazar:)Ve dolabımı açıyorum içi yeni kıyafetlerle dolu..İlk önce boynumu büküyorum bunlar bana olmaz falan diye,yanımda biri varmış kimse artık rüya iştekaydirigubbakcemile3yanımda ki bir dene ne kaybedersin diyo..Bayaaa daracık bi elbise seçtim denedim ve olduuuuu:teytey:O kadar güzel bi rüyaydı ki gene göeceğimi bilsem hemen geri yatarım:eek:
Uzun lafın kısası çok pis gaza geldiiiimm hemen sabah olsun lapamı yiceeemmmcokacimcoook

Merhaba arkadaşlar bende zayıflamak istiyorum :a015: 29 yaşındayım üç çocugum var kızım 7 oğlanlarsa biri 3digeri 1,5 yaşında afacanmı afacan gün içinde yapmadıkları kalmıyor. sanırım metabolizmam çok yavaş :a015:
söylemeye utanıyorum ama 95 kiloyum::eek:105de görmüştüm bi ara tartılardan iyice uzaklaştım kilolarım aklıma geldikce yiyordum sıkıntıdan Ağustostan beri aç geziyorum neredeyse kızımda okula başlayınca hareket biraz daha arttı çok sııkını kilo vermek istiyorum buradaki dietler, iksirlere,çorbalara baktım kafam iyice karıştı bişiler yapıcam ama bakalım ne :Saruboceq::Saruboceq: umarım bende kilo verebilirim

bide 65 olupta diet yapanlar var yarabbim ya delircem sizdeki kilo mu yahu
kilo almak isteyen tüm arkadaşlarada dua edicem :lepi:Allahım bendeki fazla kiloları alsın onlara versin sırnaşık şeysırnaşık şey

X