zekai tahir burak'a gitmeyin ne olur...

yazılanları okuyunca şok oldum .zekai tahirde gitme ankara tıpa gitme peki riskli gebeler ne yapacak özeller zaten almak istemiyor Allah yardımcımız olsun
riskli gebelik için tabiki zekai tahirden başka çare yok..benim kızdığım nokta riskli olmayan gebeliklere de aynı muameleyi uygulayıp strese sokmaları..benim hiç bir riskim yoktu son dakikaya kadar, herşey normal seyrinde gidiyordu. özel doktora gidiyordum, doktorumuz da bu hastanenin riskli gebeliklerinde hoca imiş. onun hastası olduğum için gözünün önünde olma bahanesiyle beni bu bölüme yatırdılar. sağımda solumda hep korku dolu hikayeler, kimse sancı çekmiyor resmen hep kötü bişey olacakmış gibi bekliyorlar. bana da sürekli böyle empoze edilince resmen bunalıma girdim :KK43:

büyük geçmiş olsun
Allah ım sağlıkla mutlulukla büyütmek nasip etsin

maalesef karşılarında bilgisiz hele bir de herşeye tamam diyen hasta ve yakınları oluyorsa özellerin devletten hiçbir farkı olmuyor her bakımda
ama özel muamele göreceğim diye heveslenip böyle travmatik olaylar yaşamanız gerçekten çok üzücü ve bu kadarı fazla dedirten cinsten Allah yardımcınız olsun

riskli gebelik için tabiki zekai tahirden başka çare yok..benim kızdığım nokta riskli olmayan gebeliklere de aynı muameleyi uygulayıp strese sokmaları..benim hiç bir riskim yoktu son dakikaya kadar, herşey normal seyrinde gidiyordu. özel doktora gidiyordum, doktorumuz da bu hastanenin riskli gebeliklerinde hoca imiş. onun hastası olduğum için gözünün önünde olma bahanesiyle beni bu bölüme yatırdılar. sağımda solumda hep korku dolu hikayeler, kimse sancı çekmiyor resmen hep kötü bişey olacakmış gibi bekliyorlar. bana da sürekli böyle empoze edilince resmen bunalıma girdim :KK43:

bende dün mecburen ilk defa gittim yüksek riskli gebelik polikliniğine zor ama dediğin gibi yapacak bişi yok şu durumda eğer tüm risklere rağmen sorunsuz geçerde 35 leri görürsek özelde doğum yaparım ama herhangi bi acil müdahale durumunda başkada yapıcak bişi yok.

nasıl üzüldüm okurken ilk doğumum geldi yine aklıma
hala öyle iğrenç demek ki zekai tahir lütfen şikayet edin
her türlü imkan var o hastanede ama vicdan yok işte
ben il doğumun travmasını atlatamadım hala
2. doğumu özelde yaptım sanki hiç doğum yapmamış gibi hissettim o kadar iyiydim
her sey psikolojikmiş

nasıl üzüldüm okurken ilk doğumum geldi yine aklıma
hala öyle iğrenç demek ki zekai tahir lütfen şikayet edin
her türlü imkan var o hastanede ama vicdan yok işte
ben il doğumun travmasını atlatamadım hala
2. doğumu özelde yaptım sanki hiç doğum yapmamış gibi hissettim o kadar iyiydim
her sey psikolojikmiş
zekai tahirde normal mi sezaryan mı olmuştunuz

sanırım gittiğin hoca nuri danışman 350 lira ücreti riskli gebelikte deyince anladım.ankaradaki bazı doktorlar o hocanın tecrübesine güvenip ona göndermek istiyor benim özeldeki doktorumda öyle(kendi doğuma girmediği için) demiştiki nuri hocanın muayenesine bir kaç sefer git zekai tahiri bu şekilde kullanabiliriz nuri hocada yardımcı olur bu okuduklarımdan sonra anladım ki nuri danışman ne doğuma giriyor ne yardımcı oluyor.en güzeli özel bi hastanede doğum yapmak

zekai tahirde normal mi sezaryan mı olmuştunuz
normal oldu canım 6cm acıklığa ragmen dunyanın dikişini attılar
sancı odası denilen iğrenc bır odada bır suru bagıran cıplak kadınla kaldım ilk doğumum korkuyorum
acılma var mı dıye gelen giden el atıyor
azarlamalar bagırmalar
işkence gıbıydı
doğum yapıp özel odaya gectim ama doğurana kadar ki o 5 saat hayatımın kabusuydu

normal oldu canım 6cm acıklığa ragmen dunyanın dikişini attılar
sancı odası denilen iğrenc bır odada bır suru bagıran cıplak kadınla kaldım ilk doğumum korkuyorum
acılma var mı dıye gelen giden el atıyor
azarlamalar bagırmalar
işkence gıbıydı
doğum yapıp özel odaya gectim ama doğurana kadar ki o 5 saat hayatımın kabusuydu
ay evet normal doğum yapanlar iyi şeyler anlatmıyor benim doğum büyük ihtimal sağlık sorunlarımdan dolayı sezaryan olacak ondan normal doğumdaki gibi bakmalar etmeler olmaz heralde

ay evet normal doğum yapanlar iyi şeyler anlatmıyor benim doğum büyük ihtimal sağlık sorunlarımdan dolayı sezaryan olacak ondan normal doğumdaki gibi bakmalar etmeler olmaz heralde
Cnm merhaba ben gecen hafta ztbde normal dogum yaptim ustelik vip sanci odasida secmedim herkezle ayni odada yaptimmm hicte anlattiklari gibi kotu muamele gormedimm aksine resmen prenses gibi davrandilarr orda dogumu zor olanlarda vardii tmm gitmeyin ustune esini cagirin bi gorsun dien dr bile vardii benn coook memnun kaldim cnm

Cnm merhaba ben gecen hafta ztbde normal dogum yaptim ustelik vip sanci odasida secmedim herkezle ayni odada yaptimmm hicte anlattiklari gibi kotu muamele gormedimm aksine resmen prenses gibi davrandilarr orda dogumu zor olanlarda vardii tmm gitmeyin ustune esini cagirin bi gorsun dien dr bile vardii benn coook memnun kaldim cnm
gözün aydın canım maşallah.bunu yazdığın çok iyi oldu sevindim çünkü mecburen oraya gitmem gerekli.

gözün aydın canım maşallah.bunu yazdığın çok iyi oldu sevindim çünkü mecburen oraya gitmem gerekli.
Saol cnm Allah sanada nasip eder inss bende giderken cok tereddutte kaldim ama inan hicbir sorun yasamadim dogumdan once sonrasi icin ozel oda tuttuk dogumdan sonra hemsirelerin drlarin biri gidip biri geliodu cocugumun isitme testi kalp kapakciklari testi topuk kani vs hersey odamiza gelip yapildi dikislerin bakimini bile gelip anlattilar lohusalik doneminde dikkat etmem gereken seyleri herseyi anlattilarr dogumdan oncede sanci cekerken basimda surekli bir dr vardi dolasiodum ben sanci cekerken surekli iyimisin yatiriyimmi seni istermisin die ilgilenioduu ben memnun kaldim inss sende mrmnun kalirsin cnmm Allah yardimcin olsunn :)

Saol cnm Allah sanada nasip eder inss bende giderken cok tereddutte kaldim ama inan hicbir sorun yasamadim dogumdan once sonrasi icin ozel oda tuttuk dogumdan sonra hemsirelerin drlarin biri gidip biri geliodu cocugumun isitme testi kalp kapakciklari testi topuk kani vs hersey odamiza gelip yapildi dikislerin bakimini bile gelip anlattilar lohusalik doneminde dikkat etmem gereken seyleri herseyi anlattilarr dogumdan oncede sanci cekerken basimda surekli bir dr vardi dolasiodum ben sanci cekerken surekli iyimisin yatiriyimmi seni istermisin die ilgilenioduu ben memnun kaldim inss sende mrmnun kalirsin cnmm Allah yardimcin olsunn :)
Allah razı olsun canım valla bu yazın ilaç gibi geldi bana inşallah bizde senin gibi memnun kalanlardan oluruz.
özel oda ücreti ne kadar acaba

Allah razı olsun canım valla bu yazın ilaç gibi geldi bana inşallah bizde senin gibi memnun kalanlardan oluruz.
özel oda ücreti ne kadar acaba
Cnm ben 1 gun kaldim ertesi gun yaburcuydum 90 tl verdik 1 gune sen sezeryan olursan 2 gun yatarsinn oda 180 tl fln odeyebilirsin cnm

Ay valla Can'ım çok sevındım bu özel oda işini Nasıl ne Zaman yaptınız bende yapmak istemiştim yok demişlerdi malesef :KK43: bu arada ne kadar sürede doğum yaptın :? Veeee Allah analı babalı büyütsün Can'ım Allah'a vatana millete hayırlı kul ve evlat olsun inşallah :) erkeğimiz mi oldu kızımız mı :)

X