zevk suyuyla hamile kalınırmı ?

Zevk suyuyla hamile kalınabilir çünkü içerisinde sperm barındırır. Ama senin anlattığın olay da hamile kalabilme ihtimalin düşük gibi..

canımk
içe gelmediyse bişey olmaz hemen öyle kolaymı hamile kalmak
için rahat olsun
evliyim bu yüzden yazdım içe girmeyen şey seni nasıl hamile bıraksın

imkansız diye bir şey yoktur çoğunlukla ama zannetmiyorum hamile kalıcanı inşallah hamile kalmassın evlendikten sonra nasip olur inşallah rahat olur

Canım zevk suyu ile hamile kalma olasılığı, 200'de 1 ihtimal.

İçeri girmeden hamile kalma oranı da bir o kadar olsa...

Millet hamile kalmak için o kadar uğraşıyor... Sen bu kadar az bir ihtimalle hamile kalırsan, Meryem Ana ilan edilirsin valla :)

Sanmıyorum öyle bir şey olacağını korkma. Adetinin kaçıncı günündesin? Yani yumurtlama günlerini hesaplamaya çalışıyorum.

Ya şu zevk suyu ile hamile kaldığını sananlar bence yanılıyorlar ya , ne belli ?

Şimdi yanlış anlamyın, geri çekilme yöntemi ile korunanlar genellikle zevk suyu ile hamile kaldım diyor.

Ne belli belki tam çıkarken azıcık içeri kaçırıverdi ? Olamaz mı ? Neyse ya ben bekarım, her ne kadar çaktırmasam da:KK9:

Napim , bu KK beni çok bilgili yaptı. :KK8:

Hamile kalmak o kadar basit olsa herkezin bi sürü çocuğu olurdu. O şekilde hamile kalınmaz ama sanırım siz tam ilişkiye girdiniz insanlar ne der tepki alırmıyım diye soruyu birazcık değiştirmişsiniz ben öyle hissettim.

çok zor bir ihtimalde olsa böyle kaçamaklarda hamile kalınabiliyor:KK1:

bekarım ama kk bilgilerime dayanarak söylüyorumm çok düşük bir ihtmalde olsa olabilir sanırımm.Arkadaşların dediği gibi ertesi günü hapı alabilirsin eczaneden şuanda yapabileceğin tek şey o gibi gözüküyor.

Birde hanii hayat sizin hayatınız kesinlikle eleştirmiyorum eylemlerinizi yargılamak bana düşmez ama bir çift neden bu şekilde bir ilişkki tarzıını tercih eder anlam veremiyorummm bencee nişanlı veya sevgili vs. sürtünerek ilişki yaşanıyorsa karşılıklı iki tarafta sana güvenmiyorum ben her ihtimale karşı tedbirimi alayım yarın öbürgün ayrılırsak bakire kalmış olurum tarzında düşünülüyor sanırımm. Yanii aslında ha sürtünerek ilşki yaşamışsınız ha normalini yaşamışsınız ben bunda aa sürtnerek olmuş cinsel ilişki değil bu şeklinde bir fark göremiyorum.
Bilemiyorum yaa saçma iştee bencee.Bekarım büyük konuşmayayım ama bu tarzda bir ilşki yaşayacağıma o kadar güveniyorsam kendime normaliini yaşarım sürtünmekte neyin nesii :KK14: evlilik öncesii ilşkiye karşı bir insanım kişisel olarak , yapanları kınamam ama bu tarz ilşki saçma geliyor iştee :nazar:

Umarım mutsuz olacağınız bir sonuç oluşmaz.:KK31:

canım anlattığına göre hamile kalma ihtimalin çok çok çok düşük ama sen genede tedbirini al mutlaka hapı al ve iç

bekarım ama kk bilgilerime dayanarak söylüyorumm çok düşük bir ihtmalde olsa olabilir sanırımm.Arkadaşların dediği gibi ertesi günü hapı alabilirsin eczaneden şuanda yapabileceğin tek şey o gibi gözüküyor.

Birde hanii hayat sizin hayatınız kesinlikle eleştirmiyorum eylemlerinizi yargılamak bana düşmez ama bir çift neden bu şekilde bir ilişkki tarzıını tercih eder anlam veremiyorummm bencee nişanlı veya sevgili vs. sürtünerek ilişki yaşanıyorsa karşılıklı iki tarafta sana güvenmiyorum ben her ihtimale karşı tedbirimi alayım yarın öbürgün ayrılırsak bakire kalmış olurum tarzında düşünülüyor sanırımm. Yanii aslında ha sürtünerek ilşki yaşamışsınız ha normalini yaşamışsınız ben bunda aa sürtnerek olmuş cinsel ilişki değil bu şeklinde bir fark göremiyorum.
Bilemiyorum yaa saçma iştee bencee.Bekarım büyük konuşmayayım ama bu tarzda bir ilşki yaşayacağıma o kadar güveniyorsam kendime normaliini yaşarım sürtünmekte neyin nesii :KK14: evlilik öncesii ilşkiye karşı bir insanım kişisel olarak , yapanları kınamam ama bu tarz ilşki saçma geliyor iştee :nazar:

Umarım mutsuz olacağınız bir sonuç oluşmaz.:KK31:

düsüncelerine katiliyorum...
vAllahi bende birtürlü anlayamiyorum bu sürtünme isini.. artik moda oldu galiba...
Neyse, insAllah hamile degilsindir...

zevk suyu >>> zehir zemberek suyu olmasın sonra .... gelin ata binmiş ya nasip demişşşş :nazar:

İnsanlar ne yöntemler deniyor çocuk sahibi olabilmek için yanıp tutuşuyorlar. Gitmedikleri doktor denemedikleri yol kalmıyor. Sen zevk suyuyla hamile kalırsan dünyada bir ilk olursun sanırım:))Kalırsan da kıymetini bil bence:KK66:
Hiç öle şey olur mu kuzum rahat ol bizde yapıoz bişi çıkmadı bunca sene:)

Sorgulamak değil niyetim özellikle belirtmek istiyorum;

neden nişanlılık evresini gezip tozarak, evlilikte yaşanmayacak farklı heyecanlarla geçirmeye çalışmıyorsunuz ?

Bir daha gelmiyor inanın bu yıllar..

Boşverin, size yakınlaşma arzusunda kalsın, kolay ulaşamasın, o heyecanı yaşayın yaşayın ki evlendiğiniz gün çok farklı olsun.

Hem böyle telaşlarla geçmez hemde yarın ne olacağı belli olmayan bu hayatta tedbirli davranmış olursunuz.

Nasıl olsa evlenince herşey oluyor.

Neler duyuyoruz, Allah korusun ufacık kavgada tüm bağlar kopuyor, sonra iki tarafta ne büyük düşmanlıklar yaşıyorlar.

Tüm bu yaşananlar kadının suratına tokat gibi çarpıyor, çarptırıyorlar.

Tedbirli olmak gerekiyor ve herşeyi zamanında yaşamanın tadı bir başka oluyor.

Eleştirmek istemiyorum ama cinselliği ya yaşarsınız;yada beklersiniz.Sonradan ortaya çıkabilecek tatsız sonuçları göze alamıyorsunuz ki sürtünme yoluyla birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz.Sizinki kendinizi ve gelecekteki eşinizi kandırmak olmuyor mu?:KK19:
Artı henüz düğün hazırlıklarına girmemişsiniz.Nişanlıyken yaşanan ayrılıkların çoğu düğün zamanında yaşanıyor.Eşya alımı,para kavgaları,ailelerin tavırları...Nedenler uzayıp gidiyor.Tayin için nikah yapıp,düğüne günler kala ayrılan 2 bayan arkadaşım var benim.Arkadaşların yazdığı gibi gelin ata binmiş,ya nasip demiş.:KK34:

merhaba arkadaşlar çekinerek soruyorum ama nişanlımla(((((sürtünme yoluyla))))) ilişkiye girdik..boşalma gibi bir durum olmadı fakat içeriye temas etmeden yakınlarda zevk suyu bulaşmış olabilir ama vurguluyorum içeri bir temas olmadı sadece sürtünme yolu..cevaplarınızı bekliyorum..

Temas olmadan nasıl sürtünme olur. Sürtünme fiziken temasla mümkündür. Keşke araya yastık koysaydınız :KK14:

Çok düşük bir ihtimal olsa da olabilir tabii ki.

Olursa da hiç üzülme, o çocuğu alnından öp; bu kadar zorluğa rağmen yolunu bulup başardıysa ileride çoook büyük adam olacak demektir.

eğer hamile kalmaktan bu kadar korkup dert ediyorsanız nefsinize niye hakim olmuyorsunuz? zaten nişanlısınız,evlenene kadar sabretseniz ölmezsiniz değil mi? suyla falan hamile kalacağınızı sanmıyorum.

keşke bu kadar kolay olsa...
sanmıyorum hamile kalabileceğini bu durumda...
inşallah hamile değilsindir...

X