zevk suyuyla hamile kalınırmı ?

çok geç olmaz mı yaa 1 hafta olmadan doktora gitsem anlaşılmaz mı ????

Insanlar hamile kalabilmek için aylarca hatta yıllırca uğraşıyor. Sen ilişki bile yaşamadan nasıl hamile kalacaksın??? Meryem ana felan mısın?

Insanlar hamile kalabilmek için aylarca hatta yıllırca uğraşıyor. Sen ilişki bile yaşamadan nasıl hamile kalacaksın??? Meryem ana felan mısın?

:)))) doğru söylüyorsun valla.bizler aylar yıllar verdik ve vermeye devam ediyoruz bu kadar kolay olamaz.amaaa Allah bilir tabi..ben evlenmeden bu şekilde birlikteliği hiç onermiyorum. Insanlara güvenmek bu kadar ucuz olmamalı

bu arada özelden denedim ama yeteri kadar mesaj sayısını dolduramadığım için cevap yazamadım

kızlar noluuuur :KK14: bizde bu şekilde ilişkiye girdik bakireyim,vajinaya boşalma oldu uzun süre..nolur çok korkuyorum hamile kalmış olmaktan...hap falan almadım,önlem almadık ne zaman test yaptırmalıyım???? :18:

bilmiyorum ki tam cnm..anlaşılır herhalde ama değilsin ya bakire olupta hamile olunmaz ki

bakırelıkle ılgısı yok bunun tabıkı hamıle kalabılır
bekaret dedıgınız sey kızlık zarı oluyo sanırım doguumda kızlık zarı yırtılan var (esnek yada gerıde oldugu ıcın)
kısaca hamıle kalabılırsınız zevk suyuyla cok dusuk ıhtımalle ama bosalmada bu oran artar

bakırelıkle ılgısı yok bunun tabıkı hamıle kalabılır
bekaret dedıgınız sey kızlık zarı oluyo sanırım doguumda kızlık zarı yırtılan var (esnek yada gerıde oldugu ıcın)
kısaca hamıle kalabılırsınız zevk suyuyla cok dusuk ıhtımalle ama bosalmada bu oran artar

offf çok korkuyorum bi an önce teste gitmeliyim bunu önceden kendim de anlayabilirmiyim????:18::18:

madem korkarsınız neden yaparsınız ? madem yaparsınız neden önlem almazsınız? ayrıca kişisel fikrim ilk gece o heyecanı yaşamak varken niye böyle saçma sapan şeylerle uğraşıyorsunuz ?

offf çok korkuyorum bi an önce teste gitmeliyim bunu önceden kendim de anlayabilirmiyim????:18::18:

Bildiğim kadarıyla idrarda kum tanesi gibi tanecikler,mide bulantısı,daha fazla uykuya ihtiyaç,fazla akıntı..internetten araştırabilirsin daha fazla belirti için..

Bildiğim kadarıyla idrarda kum tanesi gibi tanecikler,mide bulantısı,daha fazla uykuya ihtiyaç,fazla akıntı..internetten araştırabilirsin daha fazla belirti için..

bugün bir kadın doğum doktoruyla konuştum bana tam olarak ve ucu girmediyse bir problem yoktur ama sen adetini bekle dedi olmazsan test yaptırırsın dedi off yaa çoook korkuyorum kafayı yicemm :18::18:

Kızlar gerçekten anlayamıyorum bazı arkadaşlarımızı. Biri zor durumda ve yardım bekleyerek bir konu açıyor. Kimi yok ne ayıplıyor kimi de neredeyse azarlama derecesine ulaşıyor. Herkesin kendi yaşantısı kendi hayat görüşü. Olan olmuş bu saatten sonra "tüh rezil neden yaptın" tarzında şeyler demek kadar saçma bir şey yok.

Tabi ki de dostane tavsiyelerde bulunmak gerek ama karşımızdakini rencide etmeden. Lütfen buna dikkat edelim.

lütfen bir sağlık kuruluşuna gidin. durumunuzu açıklayın. zaten 1 ay sonra test yaparsan ne olduğunu anlarsın. Ama bu tarz şeylere pek yanaşmayın. Neden biliyormusunuz ? Ahlaki açıdan değil ancak farzedinki hayat bu nişanlınız evlenmeden öldü. Olur ya hayat bu. Hiç bir şeyin garantisi yok.Belki 2. kere evlenceğiniz kişi bekarete çok ama çok önem veriyor. O zaman ne yapacaksınız ? Kendinizi eşinize saklayın derim ben.En garantisi bu.

Sürtünme yoluyla hamile kalınabilir. Sürtünme yoluyla, vajinaya sperm bulaşması sonucu hamile kaldım...ve hamile olma ihtimalini bile düşünmemiştim, adet gecikmesini hep başka şeylere yormuştum. Şok olmuştum resmen hamile olduğumu duyunca.

zevk suyu hamile bırakmaz ancak spermse vajina girişine temas halinde süpürge gibi çeker spermlerde hareketli olduğundan yolunu bulur bakire dahi olsanız kızlık zarı adet kanaması olsun diye deliklidir tam kapatmamıştır vajinayı yani olabilir.:KK49: ertesi gün hapları 3 gün içinde tesirini gösterir ancak ilk gün yüzde 98 etkili diğer günler etkisi kademeli olarak azalır bu da demektirki ilk gün ertesi gün hapı alan 100 kadından 2 si yinede hamilelik riski taşır... hap alındıktan sonra miğde bulantısı yapar kusarsanız tekrar alıp kullanmanız gerekmektedir. en iyisi akıllı olun tehlikeli işler yapmayın.

Son düzenleme:
bırı bışey danışmış herkes yargılamış yargıya açık bır mekanmı burası bunun ıcınmı yazmış neyse ne bılıyorsan yardım et ayrıcada okadar korkutmak ıcın bırseyler yazılmışkı zevk suyuyla olur felan fılan bu sıtede daha once bırsuru bukonu açıldı kalan oldumu bu konuda hayırr sperm bulaşmada bıle bukadar azken kalma oranı daha bunun yumurtlama gunu var onun ıcerı gırmesı var ne bunlar bırıncı sınıf koşucumu zevk suyu aadına konuşuyrum bu kız neden ertesı gun hapı ıcıp hormonlarını bozsun bıyolojık olarak mumkun degıl bılmıyosun bari korkutma ınsanları bunca hamıle kalmak ıcın uğraşan varken bu şekilde hamıle olunsaydı herkesın 5 10 cocugu olurdu tamam dersını alır yapmaz bıdahada kendını doktor sanıp yargılamak saçma ya ayrıcada o hap herşeye alınıcak bır hap değildir..

ertesı gunu hapının kullanımı zaten kondom yırtılması boşalma durumlarda cıddı durumlarda kullanılmasıdır boşuna hormon dengelerini bozdurup ınsanları hapa yonlendırmeyın.. şeker degıl bu haplar

konunun basında sürtünme diyor 1 ilişki olmadan hamile kalma ihtimali milyonda 1 2 zevk suyu dısa aktıgı için sperm içeri boşalmazsa görevini yerine getirmez
3 korkma korkuyla adetin gecikir paniklersin panige gerek yok
ilişki düzeyin anladıgım kadarıyla ciddi nişanlinla böyle seyler yaşaman normal onun için kendini sıkmana ve utanmana gerek yok böyle seyler evlilik öncesi olur ama ileriye gitme çünkü evleneceginin garantisi yok
:)

ertesı gunu hapının kullanımı zaten kondom yırtılması boşalma durumlarda cıddı durumlarda kullanılmasıdır boşuna hormon dengelerini bozdurup ınsanları hapa yonlendırmeyın.. şeker degıl bu haplar

ertesi gün hapı 1 tanesi 20 tane dogum kontrol hapına eşit etken maddelerden olusmustur
bu ilaç vajina duvarına kayganlık vererek yumurtanın duvarda durmasını engelliyor hormonal yapıda zaten bu işlem adet yaklasımında ve adetliyken oluyor zararlımı zararlı ama yinede fazla kullanmak zararlı

bırı bışey danışmış herkes yargılamış yargıya açık bır mekanmı burası bunun ıcınmı yazmış neyse ne bılıyorsan yardım et ayrıcada okadar korkutmak ıcın bırseyler yazılmışkı zevk suyuyla olur felan fılan bu sıtede daha once bırsuru bukonu açıldı kalan oldumu bu konuda hayırr sperm bulaşmada bıle bukadar azken kalma oranı daha bunun yumurtlama gunu var onun ıcerı gırmesı var ne bunlar bırıncı sınıf koşucumu zevk suyu aadına konuşuyrum bu kız neden ertesı gun hapı ıcıp hormonlarını bozsun bıyolojık olarak mumkun degıl bılmıyosun bari korkutma ınsanları bunca hamıle kalmak ıcın uğraşan varken bu şekilde hamıle olunsaydı herkesın 5 10 cocugu olurdu tamam dersını alır yapmaz bıdahada kendını doktor sanıp yargılamak saçma ya ayrıcada o hap herşeye alınıcak bır hap değildir..

çok haklısın canım aynı durumu bende yaşıyorum şu an ben sana kısaca bahsediyim sen daha bilgilisin bu konuda ben 10 martda bi ilişki yaşadım sürtünerek ve içeri temas boşalma olmadı asla
18 şubat da adet oldum 23 subat da bitti adetim şimdi ne zaman adet olmam gerekiyor 20 güne bir adet oluyorum galiba ve yumurtlama dönemi degil demi ?

X