Zumba dansı.... kilo vermek isteyenler ... eğlenerek kilo verin

Cancan Tony ve Karen'in o yeni çıkan dvd sini izlemedim ama bu işin pirlerindendirler kendileri. Karen aynı zamanda bütünsel beslenme uzmanıdır. Kıvanç Tatlıtuğ'un baklavaları onların eseridir mesela. Bu arada Karen 2 kitap yazdı, 2.sinde tek tek harekleri de resimlemiş çizim yoluyla, o kitabı da incele derim. Alttaki linki tıkla ve izle, fikir edinirsin haklarında. :KK34:

http://tvarsivi.com/tony-hillden-sa...-geliyor-08-06-2014-izle-i_2014060252619.html

Sağol yavrusu.yazdıklarını biliyorum. Pilates 1 ayda göbeğimi küçülttü.diğer taraflarımda bir şey hissedemedim.tabi eminim birkaç ay daha devam etsem bütünsel bir incelme olacaktır. Ben o kadar sıkıntı çekerken tamamen zayıflayayım diyorum. Bu sitede birisi diyetsiz 3 ayda pilatesle 8 kilo vermiş.bende böyle bir şey istiyorum. :KK1:bakarım linke.sen neler yapıyorsun bugünlerde canım? :nazar:

Sağol yavrusu.yazdıklarını biliyorum. Pilates 1 ayda göbeğimi küçülttü.diğer taraflarımda bir şey hissedemedim.tabi eminim birkaç ay daha devam etsem bütünsel bir incelme olacaktır. Ben o kadar sıkıntı çekerken tamamen zayıflayayım diyorum. Bu sitede birisi diyetsiz 3 ayda pilatesle 8 kilo vermiş.bende böyle bir şey istiyorum. :KK1:bakarım linke.sen neler yapıyorsun bugünlerde canım? :nazar:

Nolsun bildiğin gibi canım. :KK31: E pilatese devam o halde, birazda boğazını tut. :KK76:

Merhaba canım. Son dvd seti şu internetteki mi?? Rizerle birlikte 90 dolar demişsin.rizer ne? Kaç kilo zayıfladın? Gormuşsündür belki tony karen hill var.onlar hakkında ne düşünüyorsun?

hayır canım ben beto perezin dvd setini aldım zaten kendisi de bu işi çıkaran be patentini alan kişi internetten amazon.com dan aldım

Nasil, güvenli mi amazondan alışveriş yapmak? Normal kredi kartı ile mi aldın? Kaç günde geldi? Nasıl yaptın anlatsana biraz?

Evet canim ben cok yoğun bi arastirma yaptım tanidik biri vardi yabancı siteler hakkinda bilgisi var ona danistim...hani alsam herhangi bi kargo veya vergi ucreti odermiyim diye ama yok sadece urunun parasini odedim ve kredi kartiyla aldim yalniz kredi kartinin yurt disi harcamalarina acik olmasi gerek

Et tabi canım, bu arada Hill'in hareketleri nasıl, çok zorluyor mu?

Merhaba canım. Bu sabah yaptım tony hill ın dvdsini.yapılmayacak hareket yok.ancak çok hızlı bir ritmi var.nefes nefese kalıyor ve çabuk yoruluyorsun.dolayısıyla her gün spor yapan, vücudu spora alışık olan kişilerin zorlanmayacağı bir dvd.ama bana ağır geldi.bu tempoda spor yapmak istemiyorum.dolayısıyla pilatese, ebru şallıya (umay villanın genç yetiskinler dvdsini uygulayıp beğenmezsem) dönüs yaptım.dönüşümlü olarak ebru ve umayı uygulayabilirim.belki arada tony ye geçerim.ama sporu bırakmıcam artık. Günde bir saate kadar zaman ayırabilirim.durum bu cancan.:KK31:

Merhaba canım. Bu sabah yaptım tony hill ın dvdsini.yapılmayacak hareket yok.ancak çok hızlı bir ritmi var.nefes nefese kalıyor ve çabuk yoruluyorsun.dolayısıyla her gün spor yapan, vücudu spora alışık olan kişilerin zorlanmayacağı bir dvd.ama bana ağır geldi.bu tempoda spor yapmak istemiyorum.dolayısıyla pilatese, ebru şallıya (umay villanın genç yetiskinler dvdsini uygulayıp beğenmezsem) dönüs yaptım.dönüşümlü olarak ebru ve umayı uygulayabilirim.belki arada tony ye geçerim.ama sporu bırakmıcam artık. Günde bir saate kadar zaman ayırabilirim.durum bu cancan.:KK31:

Güzel bir karar vermişsin canımcım böyle devam. :KK9:

Arkadaşlar benim zumba ile tanışma videom..

Herkese merhaba.
Ben bayramdan yapıyorum. Kendime liste yaptım hergün yapamasam da en az 30 dk en fazla 60 dk yapıyorum. Çok dinç enerjik ve aktif hissediyorum.

Çok fazla tartıya çıkmıyorum 2 haftada bir tartılmayı planlıyorum. Çünkü bayanların vücudu ödem yapıyor o yüzden tartı moral bozuyor. Her hafta istediğiniz gibi beslenseniz geri dönüşümsüz en az 200-500 gr verirsiniz. Bu verdiğiniz kilo kalıcıdır. Benim kilo vermem ilk başta hızlıydı ama sürekli yaptığım için alışkındır vücudum ama benim sıkıntım yok. Kendimi iyi hissediyorum. İdelim var elbet ama yaşam şeklimden kısıtlama yapmıyorum. Çünkü neyi kendime kısıtlarsam o bende aşırıya kaçıyor.
az ve öz yemek hem kendimi mutlu ediyor hemde metabolizma hızım düşmüyor.

Önemli olan insanın kendisini iyi ve güzel hissetmesidir. Bir anda 5-10-15 kilo verdiren mucizler zararlıdır. yavaş veren ama senelerdir aynı kiloyu koruyan biriyim.

Zumbalı günler :KK70:

Faydasını gördün değil mi? Dvd mi satın aldın? Ben baktım internete 150 tl civarı. :26:

ben netten indirdim haftanın 6 günü yaptım. spor , azimle ve tekrarla olur. sabırla zevk alarak hedefe kitlenirsen olur. Ter atmak ve eğlenmek hem zihnen rahatlamana hemde zinde kalmana faydalı olacaktır. Vermemen mucize olur. Ölçülü ye sadece. Metabolizma hızını artıracak ve hem ödem atacaksın yağ desen gitmemesi mümkün değil. çok fazla zumba dans videosu var. siteye attığım benzer videolar var. aralarda dinlene dinlene yap yada her gün 15dk. yavaş yavaş artır. Ağır kardio hareketleri var. yapamıyorsan bile içinden geldiği gibi dans et. ritim seni dans ettirir.

ben başta yazdım. 61 kilo olunca ne oldum ben dedim. zumba dansını keşfettim. en son 52 kiloya kadar düştüm. o arada kan hapı ve b vitamini de kullandım. rejim de yapmadım. bir sene içinde zaman sınırım yok.

Ben de 57 ye düşmek istiyorum forumdaşım :)

bende 52 olmak için çabalıyorum. şu anda 55-54 arasıyım bir türlü azalmıyor mübarek :KK30:

Hafta içi 6 gün 30-60 dk arası yapıyorum. haftada 200-300 gr anca. benim fazla kilom olmayınca vücutta artık sporu normal görünce gitmiyor fazlalıklar.

Ama göze batan kilom yok çok şükür buda gidecek inşallah. :KK49:

bende 52 olmak için çabalıyorum. şu anda 55-54 arasıyım bir türlü azalmıyor mübarek :KK30:

Hafta içi 6 gün 30-60 dk arası yapıyorum. haftada 200-300 gr anca. benim fazla kilom olmayınca vücutta artık sporu normal görünce gitmiyor fazlalıklar.

Sen süpersin canım maşallah, benim 5 fazlam var net :)

yaptığınız videoyu paylaşmanız mümkün mü ben de denemek istiyorum

Arkadaşlar benim zumba ile tanışma videom..

Herkese merhaba.
Ben bayramdan yapıyorum. Kendime liste yaptım hergün yapamasam da en az 30 dk en fazla 60 dk yapıyorum. Çok dinç enerjik ve aktif hissediyorum.

Çok fazla tartıya çıkmıyorum 2 haftada bir tartılmayı planlıyorum. Çünkü bayanların vücudu ödem yapıyor o yüzden tartı moral bozuyor. Her hafta istediğiniz gibi beslenseniz geri dönüşümsüz en az 200-500 gr verirsiniz. Bu verdiğiniz kilo kalıcıdır. Benim kilo vermem ilk başta hızlıydı ama sürekli yaptığım için alışkındır vücudum ama benim sıkıntım yok. Kendimi iyi hissediyorum. İdelim var elbet ama yaşam şeklimden kısıtlama yapmıyorum. Çünkü neyi kendime kısıtlarsam o bende aşırıya kaçıyor.
az ve öz yemek hem kendimi mutlu ediyor hemde metabolizma hızım düşmüyor.

Önemli olan insanın kendisini iyi ve güzel hissetmesidir. Bir anda 5-10-15 kilo verdiren mucizler zararlıdır. yavaş veren ama senelerdir aynı kiloyu koruyan biriyim.

Zumbalı günler :KK70:

oo tamam gördüm : ))) bunu deneyeyim ben de..

X