Zumba dansı.... kilo vermek isteyenler ... eğlenerek kilo verin

benimde hızlı bir şekilde kilo vermem lazım kararsız kaldım zumba mı ? yoksa spor salonunda agırlık çalışması mı ? sizce en kısa zamanda hangisi sonuç verir ??????

Canim ben doğumdan sonra zumba ile kisa surede 12 13 kilo verdim cok zevkli herseyden once spor yapicam diye stres yapmiyosun tak dvd yi her gun bir saat yap en az 500 cal yaktiriyo hizli tempo yuruyusle bile bu kadar yakamiyosun onun disinda spor salonu sıkıcı kosu bandina cikip duvarla bütünleşmek istiyorsan sen bilirsin tabi biraz once yaptim daha heryerim agriyo ama streste attiriyo;-)

Canim ben doğumdan sonra zumba ile kisa surede 12 13 kilo verdim cok zevkli herseyden once spor yapicam diye stres yapmiyosun tak dvd yi her gun bir saat yap en az 500 cal yaktiriyo hizli tempo yuruyusle bile bu kadar yakamiyosun onun disinda spor salonu sıkıcı kosu bandina cikip duvarla bütünleşmek istiyorsan sen bilirsin tabi biraz once yaptim daha heryerim agriyo ama streste attiriyo;-)

Canım nerden buldun, internetten mi izleyerek yapıyorsun? Biraz bilgi verir misin? :26:

Canim ben dvd setini almistim ama internetten torrent olarak da bulabilirsin. ..zumba exhilarate torrent diye arat iniyo o sekilde

Tamam bakarım ama dvd setini almayı tercih ederim.daha kaliteli olur diye görüntü, ses falan.nerden, kaça aldın? Tam adı ne? Kaç tane dvd vr içinde? :KK54:

merhba arkadaşalr bende ilk kılo verme cabama basladıgımda zumba ıle basladım gunde 45 dk yapıyordum ve cok eğlenyrdum tabı bı ayda sıkıldım ondanda sonra pılatese basladım oda sıktı :) şimdi acık havada 1 saatlık yuruyuşler yapıyorum ocak ayındna beri 78 den 69 a düştüm bakalım yuruyuşlerın etkısı ne olcek :)

Bende 1 haftadır diyetisyen kontrolünde diyete başladım.

Dünde evde zumba yapmaya başladım. 10 dk ısınma ve yer hareketleri yaptım. Yarım saatte zumba videosu eşliğinde zumba yaptım.

Kendimi çok iyi hissettim. Hem eğlenceli hem evde de yapılabiliyor :21:

Dünde evde zumba yapmaya başladım. 10 dk ısınma ve yer hareketleri yaptım. Yarım saatte zumba videosu eşliğinde zumba yaptım.

Rica etsem, zumba videosunu paylaşır mısınız? Hangi videoyu izleyerek yapıyorsunuz?

Nasıl gidiyor zumba? Dvd satın mı almıştın, internetten mi indirmiştin?

Merhaba ben bi zumba delisiyim son cikan dvd setini rizerle birlikte tam 90 $ amerikadan getirttim:-D

Merhaba canım. Son dvd seti şu internetteki mi?? Rizerle birlikte 90 dolar demişsin.rizer ne? Kaç kilo zayıfladın? Gormuşsündür belki tony karen hill var.onlar hakkında ne düşünüyorsun?

Merhaba canım. Son dvd seti şu internetteki mi?? Rizerle birlikte 90 dolar demişsin.rizer ne? Kaç kilo zayıfladın? Gormuşsündür belki tony karen hill var.onlar hakkında ne düşünüyorsun?

Cancan Tony ve Karen'in o yeni çıkan dvd sini izlemedim ama bu işin pirlerindendirler kendileri. Karen aynı zamanda bütünsel beslenme uzmanıdır. Kıvanç Tatlıtuğ'un baklavaları onların eseridir mesela. Bu arada Karen 2 kitap yazdı, 2.sinde tek tek harekleri de resimlemiş çizim yoluyla, o kitabı da incele derim. Alttaki linki tıkla ve izle, fikir edinirsin haklarında. :KK34:

http://tvarsivi.com/tony-hillden-sa...-geliyor-08-06-2014-izle-i_2014060252619.html

X