Eşim napmaya çalışıyor?

Amazon gibi yaşama ,steğimi tekrarlıyorum yıldım artık bu işlerden ama bazı kadınlarda sinir olunası
eşimin işyerinden bayan arkadaşları bu öğlen bendelerdi, kapıdan girer girmez öyle bi ortam yarattılarki sanki ben eşimi kıskanıyorumda bunlar benim içimi rahatlatmaya gelmişler hey Allahım yaa, yok efendim bazı arkadaşlarının eşleri bunları görmeye geliyolarmış güzellermi diye, ilk kez gördüler beni, bunları anlatmaya başladılar sinirim bozuldu

Sizi görünce içleri rahatlamıştır o halde ( güzel olmadıkları için :KK53: ) deseydin :KK1: Boşver ya var öyleleri

akşam bi konuşun bakalım zaten kendi dökülür diyosun, neler anlatıcak ne dicek, bide sen bi buluşma ayarlasana, tesadüfen olmuş gibi, sen o kız bide eşin olsun bi gözlemle bakalım

Ayyy Egem abla biz de senin gibi evliliğimizde 20 küsur yılları görebilecekmiyiz ne diyosun bu işlere, paranoyak olduk valla

akşam bi konuşun bakalım zaten kendi dökülür diyosun, neler anlatıcak ne dicek, bide sen bi buluşma ayarlasana, tesadüfen olmuş gibi, sen o kız bide eşin olsun bi gözlemle bakalım

konu sahibinin süphelendiğini biliyorlar ya sanmam ki karsı karsıya denk gelsinler.o özleyen kız bahane bulur kesin

aynen kızı boş olursan gel oturalım diye davet ettim demiştim ya hafta sonu napıp edip getirticem onu evime boş olucağı zamanı bekleyemiycem.kocama tabi büyük bir süpriz olucak bu kız tabi söylemezse. Hafta sonu hesaplaşıcaz. Yüzleşicekler.

aynen kızı boş olursan gel oturalım diye davet ettim demiştim ya hafta sonu napıp edip getirticem onu evime boş olucağı zamanı bekleyemiycem.kocama tabi büyük bir süpriz olucak bu kız tabi söylemezse. Hafta sonu hesaplaşıcaz. Yüzleşicekler.

Allah feraha çıkarsın ne diyim ki canım, bizler bile okurken geriliyoruz böyle katakulleli konuları, adamlar gamsız

Aksam esin geldiginde sakin ol. Hersey yanlis anlasilmadan da ibaret olabilir. Ya da gayet masum bi durum olabilir ortada, biz abartmis gaza gelmis olabiliriz. Dinle iyice dusun oyle ver tepkini vereceksen de. Bosuna araniz bozulmasin. Boyle seyler birikip birikip iliskiyi yipratiyor, gerek yok.

Ayyy Egem abla biz de senin gibi evliliğimizde 20 küsur yılları görebilecekmiyiz ne diyosun bu işlere, paranoyak olduk valla

inşallah canım görürsünüz.ben de ömrümün sonuna kadar kocamla olurum inşallah:KK16:

allah kocalarımızı ve evlatlarımızı şeytana uydurmasın inşallah:KK50::18:

eşine bağırıp çağırmakla eline birşey geçmez..
erkekler zora gelemez..

Bana kalırsa ortada bir yanlış anlama var..:44:
yani kocanın tek hatasının boş bulunup kendi numarasını vermek olduğunu düşünüyorum nedense???:44:

erkekler kendilerini şeytan zanneden salaklar bana göre.hani varya cin olmadan şeytan çarpmaya çalışıyorlar.ama bizlerde aşırı merhametliyiz.hemen en basta iyiyi düşünürüz.yalnız ben artık en baş kötüyü düşünüyorum.yeter dedim ben mi çkicem dünya kahrını.merhamet ve iyilik abideleri eşlerimiz el alemin kadınlarına da aşırı hoşgörüden hiç geri durmazlar.e ateşle barut durmaz yanyana illaki bi yerde patlak verir.sonra dersin ben demiştim sana bu lafıda duymaktan nefret eder kuş beyinli yaratıklar.kendi faceleri olur onu bunu ekler aaa ne zaman ekledin sen onu ay ben miiii hiç farkında değilim falan olur.sen yapınca aynısını faceni iptal eder yüzüne tükürür falan.istemeye istemeye onun iş arkadaşları kız olanları dahi bazen evinde agırlama iğrençliğine nail olursun.işte erkekler anltmakla bitmez bu iğrenç mahlukları.Allah sana da yürek serinliği versin kardeşim.umarım kimse için kendini yıpratmazsın.

eşine bağırıp çağırmakla eline birşey geçmez..
Erkekler zora gelemez..

Bana kalırsa ortada bir yanlış anlama var..:44:
Yani kocanın tek hatasının boş bulunup kendi numarasını vermek olduğunu düşünüyorum nedense???:44:

bağırıp çağırmayı düşünmüyorum ona zaten. Yüreğimde aynı senin söylediğin şeye inanmak istiyor. Inş. Yanlış bir anlaşılma vardır.buna o kadar çok inanmak istiyorum ki. Ama aklım gerçeği öğrenmek için uğraşıcak.hafta sonu çıkıcak herşey ortaya.inş. Senin dediin gibidir.

X