Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Evet Şubat ın öncesi ve sonrası inanılmaz değişim olmuş.Şuanda sadece ödemleri var.o da çok normal.Onlar da indimi oooo süper olacak.Dİkişi çok düzgün.:KK8:

bende geçekten karın fazla mesela pantolon alırken belime göre alıyorum 3çocuk doğurdum ayrıca kalça bacak bel lipoda yaptıracağım

Evet Şubat ın öncesi ve sonrası inanılmaz değişim olmuş.Şuanda sadece ödemleri var.o da çok normal.Onlar da indimi oooo süper olacak.Dİkişi çok düzgün.:KK8:

İnan bu yorumları okuyunca birkez daha iyiki bunu yapmışım diyorum kendi kendime hele o aml.öncesi resimleri gördükçe,ödem buradan hep duyuyordum ama bende varmı yokmu bilemiyordum yani pantolonlarım dahada dar geliyodu ama ben korsedendir diye düşünüyordum yani bu halinden daha iyi olacağını duymak çok güzel

mesajı yeni gördüm döndüğün için teşekkür ederim benim 3 tane çocuğum varda takipte zorlanıyorum tatlım kilo fazlasına gelince boy 1 70 kilo 102 ama hormon bozukluğu var veremiyorum:KK14:

Şimdi sizin hormon bozukluğunuz var madem şunu çok iyi düşünmeniz lazım eğer operasyondan sonra kilo alırsanız çok can sıkıcı olur ve yanlış anlamayın ama o kadar kilo ile ameliyata girmek risk getirir tedavisi yok mu önce biraz kilo verseniz

Yolladım sanada canım şimdi sende yaz buraya yorum şubat merak ediyor :)

Çok teşekkürler bestecim.

Şubat
Öncesi ve sonrası bence güzel olmuş.Zamanla ödem gidince hatlar belirginleşir.Göbek deliğini tam anlamadım şişmi içinde bir şeymi var.Böyle bile eskisinden daha güzel.
Sanırım şiş herhalde,bilemiyorum ama kuş parmağım dahi girmiyo ve içerisinde kurumuş kan parçaları var.Bu üzerindeki bantlardan dolayı pek birşey anlayamıyorum ama o bantlar ne zaman düşer acaba

Arkadaşlar ben arkadaş olduğum kişilerin fotoğraflarını profillerine sonrada fortoğraflar kısmına girerekmi görebilirim,eğer öyleyse bir tuhaflık var hiç bir fotoğrafı göremiyorumm:KK19:

Arkadaşlar ben arkadaş olduğum kişilerin fotoğraflarını profillerine sonrada fortoğraflar kısmına girerekmi görebilirim,eğer öyleyse bir tuhaflık var hiç bir fotoğrafı göremiyorumm:KK19:

Arkadaş oldugunuz kişinin profiline girdiğinizde solda onun arkadaşlarının alt kısmında albümler diye bir bölüm var oradan tabi kişinin oluşturduğu bir albümü varsa :)

Sanırım şiş herhalde,bilemiyorum ama kuş parmağım dahi girmiyo ve içerisinde kurumuş kan parçaları var.Bu üzerindeki bantlardan dolayı pek birşey anlayamıyorum ama o bantlar ne zaman düşer acaba

Canım oturması için zamana ihtiyacın var.Benim göbekte bant falan yoktu.Sadece gazlı bezi kıvırıp içine koyuyordum üstünede gazlı bez kapatıyordum ilk yaptığım pansumanlarda.
Kontrole gittiğinde temizler doktor onları içinin şiş olması da normal.İlk ayda farkı güzelliği görmeye başlıyorsun.Tam oturması 6 ay bence.En azından bende öyle oldu.
Ben beğendim açıkçası. :nazar:

kızlarrr henüz dr a kontrole gitmeme daha 15 gün var.onada sorucam ama önce size sorayım istedim nede olsa tecrübelisiniz :KK1: cinsel ilişki ye geçme süresi nedirr acaba?

Canım oturması için zamana ihtiyacın var.Benim göbekte bant falan yoktu.Sadece gazlı bezi kıvırıp içine koyuyordum üstünede gazlı bez kapatıyordum ilk yaptığım pansumanlarda.
Kontrole gittiğinde temizler doktor onları içinin şiş olması da normal.İlk ayda farkı güzelliği görmeye başlıyorsun.Tam oturması 6 ay bence.En azından bende öyle oldu.
Ben beğendim açıkçası. :nazar:
Evet hastaneden çıkarken Benimde göbeğimde küçük gazlı bez vardı sonra düştüğünü farkettim doktor ilk kontrolde sordu gazlı bez ne oldu diye düştü dedim ve araya laf karıştı unuttum,eve gelince hemen yapıp yerleştirdim ama sanırım delikte bi derinlik olmadığından sürekli çıkıyordu ve daha fazla zorlamadım ama iyimi ettim kötümü bilmiyorum.bu arada beğenmene çok sevindim.

kızlarrr henüz dr a kontrole gitmeme daha 15 gün var.onada sorucam ama önce size sorayım istedim nede olsa tecrübelisiniz :KK1: cinsel ilişki ye geçme süresi nedirr acaba?

Merhaba egeli geçmiş olsun,sanırım bir gün arayla aml.olduk benimde ikinci kontrolüm 12 gün sonra anladığım kadarıyla sen daha rahat atlatmışşın ama benim halâ ufak tefek özellikle göbek çevremde ağrılarım oluyo ve dik yürüyemiyorum,yani çabalıyorum ama göbek çevrem aşırı geriliyor.Yukarıda sorduğun sorunun cevabını açıkçası eşimde çok merak ediyor ama bende doktora soramıyorum,sayfayı net hatırlıyamıyorum ama burada bir arkadaş üçüncü haftadan sonra diye yazmıştı ama bilemiyorum kendi tecrübesimi,doktorumu söyledi.

Merhaba egeli geçmiş olsun,sanırım bir gün arayla aml.olduk benimde ikinci kontrolüm 12 gün sonra anladığım kadarıyla sen daha rahat atlatmışşın ama benim halâ ufak tefek özellikle göbek çevremde ağrılarım oluyo ve dik yürüyemiyorum,yani çabalıyorum ama göbek çevrem aşırı geriliyor.Yukarıda sorduğun sorunun cevabını açıkçası eşimde çok merak ediyor ama bende doktora soramıyorum,sayfayı net hatırlıyamıyorum ama burada bir arkadaş üçüncü haftadan sonra diye yazmıştı ama bilemiyorum kendi tecrübesimi,doktorumu söyledi.

sanada çok geçmiş olsun canımm ben dik yürüyorum herhangi bi ağrım yok sadece karnımın için acıoo ara ara ve kaşinioommm :) başka bi sorunum yok bide şu sargı beziyle korse çıksa daha ii olucam :) bu arada 3.haftadan sonra denilmiş cinsel ilişki için çok erken değilmi kızlar yaaa ben en az 2 ay diodum kafamdan :KK1:

kızlar bugun hastaneye yatısım yapıldı yarın aksılık olmazsa 9da amelıyat olcam amabugun yasadıklarım acıkcası bır kac defa amelıyat olmaktan vazgecme asamasına getırdı..bunları tektek yazıcam bana fıkrınızı soleyın lutfen
1 normalde heyetten gecmıs oldugum ıcın tek kurus odememem gerekıyorken doktor bırden ben malzeme alıcam eger almazsanız ben bu amelıyatı yapmam dedı sok olduk nerden bulcaz parayı dedık esım gıttı bankadan cektı getırdı 1200 lıra.
2 adam bırden karın ıcınız cok genıs tamolarak duz olmaz bıraz oval kalcak arka tarafa mudahale edemıycez hastanede lıposaksın aletımız yok bılmem neyle cekmeye calıscaz aa bılmem neden dolayı tam olarak alınmaz dedı..
ya kafam allak bullak tam vazgectım ama ordakı bırkac temızlıkcıyle konustum bence vazgecme aslında ıyı doktor ama ole sacmalar arada dedıler..hem baska sansımda yokkı bole yasayamıyorum dolasamıyorum karnım cıdden hamıle gb cunku baska yerde kılom yok yanı bıldıgınız bır kılo yada sarkma deıl..saglıksal acıudan anormal bır durum moralım cok bozuk herseye ragmen amelıyat olucam ama ıcım huzursuz..basta bole demıyordu korkmasın dıyordu sımdı allahım moralım cok bozuk lutfen bana dua edın lutfen ben cok kotu hıssedıyorum..

X