Göz Makyajı İyi Bir Eyeliner Almak İstiyorum! Ne Alayım?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ben Deborah 24 Ore Eyeliner Pen kullanıyorum . Kalıcılığı güzel. Memnunum

İyi bir eyeliner denince pahalı bi r marka geliyor akla.Ama öyle değil.Golden Rose çok iyi fiyatı da uygun renk tonu da çok iyi.Koyu ve dağılmıyor.

Herkese merhaba;

Ben 5 yıldrı body shop'un eyeliner'ını kulanıyorum. İlk aldığımda fırcasından çok memnun kalmıştım. Hem sert hem de ince.sürümü çok kolay. fakat ikinci aldığımda fırçanın ucu bazı yerleri iyi boyamıyordu ben de ilk fırçayı kullanmaya devam ettim. dün üçüncüyü aldım, ucu yine iyi sürmüyor. bu sorun dışında çok memnunum.

sayfayı takip edip golden rose a da baktım ama ucu çok ince(kıl fırça) ve sert değil ama sürebilen arkadaşlar için gerçekten güzel bi ürün.

ben essence liquid eyeliner'ın waterproff olanını kullanıyorum, sabah 7 de sürsem gece yarılarına kadar milim bozulmuyor ki elim hep gözümdedir normalde. üstelik 8,50 tl. ve pahalı olanlar eline su dökemez bunun. siyahı da güzel bi siyah üstelik. daha önce bir çok marka kullandım ama bundan sonra bunu değiştirmem. gratislerde var sanırım bi tek. ben henüz başka bi yerde görmedim.
$essence liquid eyeliner hand.jpg
resmi de bu.

Son 2 seferdir pastel kullanıyorum kolay dağılmıyor, kalıcı üstelik uygunda fiyatı ama aklımda mac denemek var bir dahakine parama kıyarsam alacağım:)

alix avienin eyelinerini cok tavsıye ediyorum 22 lira gibi bişey olması lazım fiyatıda...herkes eyelinerimi cok guzel surdugumu ve cok guzel oldugunu soyler...eyelinerin surulecek aparat ucu sert,bu yuzden bi ressam kalemini kullanırmıs gibi gözünüze istediğinzi çizebilirsiniz :)))

X