Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçları Kazıtmak Acayip iyi Geliyor

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
benım kuzenin saçLarı cok seyrekti defaLarca kazıttı hemde 20 yasından sonRa peruk taKıp gezdi dısarda ama yine aynı yine aynı . . ben ondn yasca baya kucuğum heveslendım bende kazıttım saçımı yine cok cok gür deiL yani bosuna oLanlarada yazık etmeyin küçük oLsak neyse sıcakta bide perukLada geziLmez keL keLde doLaşmak tuaf oLur (=

hiç alakası yok kızlar boşu boşuna yazık etmeyin saçlarınıza

cesaretim olsa kesinlikle kazıtırım annem keske küçükken kazıtsaydım sacını ama simdi olmaz diyo gezilmez kel kel simdi saclarım uzun omuzlarmda kestirmek istiyorum ama ona bile kıyamıyorum yine uclarından aldırcam heralde :KK43:

[COLOR="Purple"]arkadaşlar ben bu kazıtma işini doktota sormuştum kazıtılurken dikkat edilmesi gerekiyormuş çizik ve kanama olan yerlerden saç çıkmaz dedi ama düzgün yapılırsa ve arkasından sarmısak la bakım yapılıp güçlendirildiğinde %30 falan artış olur dedi[/COLOR]

arkadaşlar ben bu kazıtma işini doktora sormuştum kazıtılırken dikkat edilmesi gerekiyormus çizik ve kesiklerden saç çıkmazmış ama düzgün kazıtılırsa arkasındanda sarmısakla bakım yapılırsa %30 falan artış oluyomuş kazıtmayı düşünenlere duyurulur

çok küçükken annem de çook kısa kestirmişti saçlarımı şimdii ooof o kadar gür ki

Saçlarını kazıtmak isteyen arkadaşlar önce şunu sorsunlar kendilerine.Benim saçım normal seyrinde uzayan türdenmi,yoksa ayda yılsa 1 2 cm uzayan cinsinden mi?Eğer saçınızın uzamama gib bir durumu varsa kesinlikle ama kesinlikle denemeyin.Onun yerine kısa güzel birşey kestirin.Uzaması yada bakımı için daha iyi olur diye düşünüyorum.Ama kesinlikle kazıtmayın.Hani bir atasözü var. ya Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olduk gibi.iyi düşünün.ona göre karar verin.

valla nerden baksan 20 tane kuaförle konuştum ve saçları kazıtmak çokkk iiii geliyo dediler bende kazıttım gerçekten şu anda mükemmel saçlara sahibim herkeze tavsiyeee ederimm:teytey:teytey:

bacım en başta kocan ne dedi kazınmış haline .çok cesursun doğrusu.-tatlicadiarzu-

Diyelim saçım ince telli, yıpranmış, dökük vb. ne kadar meymeletsiz şey varsa benim kafamda...
Kazıtmam!
Para versinler üstüne - gene kazıtmam!

yasakkelime

şakkıdı

Kazıttıktan sonra herkesin daha iyi bir saça sahip olabileceği de, buradaki herkesin fikir belirtmesinden sonra kesin birşey değil demek ki...

Ya kötü çıkarsa?

Ya bi de tutarsa? fisfisfis

ya benimde saçım önlerden seyrek anlımın yan tarafları kışın kazıtıp kahküllerle kamufle ederim.. birde sarımsak sürdükmü bidahaki yaza at kuyruğu yaparım rahatlıkla :KK70:

arkadaslar ben bugun bir delilik yaptim ve kafami tras ettim.simdi guleyimmi aglayayimmi sasirdim.benimki birazdan eve gelicek.kafami nasil saklicam ondan.gulmesinden korkuyorum ay ne kotu.ama ne yapim saçlarim çok dokuluyordu.artik canima tak dedi.bende aldim makasi elime.sonrada tras.ama beceremedim.kafamin yarisinda saç var yarisinda yok.çok komok ya:roflol:hemen kendime peruk aldim.bakalim insallah kazitmanin faydasini gorurum.:Saruboceq:

arkadaslar ben bugun bir delilik yaptim ve kafami tras ettim.simdi guleyimmi aglayayimmi sasirdim.benimki birazdan eve gelicek.kafami nasil saklicam ondan.gulmesinden korkuyorum ay ne kotu.ama ne yapim saçlarim çok dokuluyordu.artik canima tak dedi.bende aldim makasi elime.sonrada tras.ama beceremedim.kafamin yarisinda saç var yarisinda yok.çok komok ya:roflol:hemen kendime peruk aldim.bakalim insallah kazitmanin faydasini gorurum.:Saruboceq:

canım saçının yarısı kazınmış halde nasıl peruk almaya gittin? eşin geldiğinde tum yerını duzeltsın artık sonrada vıtamın haplarıyla uzat saçını

o bebeklerde olmuyo mu onlarda işe yarıyo diye biliyorum

yalan yanlış bilgilerle beyin yıkamayın yaaa:mymeka:

saçların güçlenmesi bebekken kazıtıldığında olur diye biliyorum ben de :bbo:
yok ben cesaret edemem kazıtmaya

eğer saçların kuvvetlenmesini istiyorsanız,kuru karanfili suyun içine atıp koyu çay haline gelene kadar kaynatın
sonra suyu soğutup bu suyla saçlarınızı tarayın
dökülmeyi de önler aynı zamanda
her taradığınızda kullanabilirsiniz bu çayı,yan etkisi yoktur

canım saçının yarısı kazınmış halde nasıl peruk almaya gittin? eşin geldiğinde tum yerını duzeltsın artık sonrada vıtamın haplarıyla uzat saçını

canim esarp taktim oyle aldim.aceleyle bir afrika dukkanindan aldim.onlar peruk kullaniyor genelde.esime ordan aldigimi soylemedim tabi.ama çok çirkin olmadi ya imaj yapmis oldum:roflol:valla faydasi olurmu bilmem ama en azindan dokulmeyi durdurur.benim zaten saçlari gurlestirecek diye bir iddiam yok.deneyip gorucez artik.

Arkadaslar kazitmayi bilmemde saclari devamli 3 - 4 sene boyunca her 3 ayda kesmek kaydiyle kesmek gerekiyomus. Oyle bi kerede kesmek ise yaramiyo diye biliyorum ben. Kuaforlerin coguda soylemezmis bu gercegi.. saci devamli kesmek gerekiyo ama kisa bi sekilde :KK66:. Ben saclarimi kut kestirdim bundan sonrada boyle kestirmeye devam edicem.. bakalim bi faydasini gorucekmiyim.

X