Aşılama Aşılama ile Hamile Kalan Var mı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba kızlarr
bende aranıza yeni katıldım. 5 yıllık evliyim ama çocuğum olmuyor doktor bi problem yok dedi önümüzdeki hafta aşılama yapılacak biraz tedirginim

SLM ARKADAŞLAR BENDE 7 YILLIK EVLİYİM OCAK AYINDA AŞILAMA YAPTIRACAĞIM....benneyaptımki.
1 KEZ SPERM YIKAMA İŞLEMİ OLMADAN YAPILDI YUMURTA HAZIR OLDUĞU İÇİN AMA OLMADI ......:emir_bebek:
ARA ARA DR GİTTİK BİR SORUN YOK DİYORLAR HERŞEY ALLAHTAN .
BAKALIM HEPİMİZ İÇİN ALLAH HAYIRLISINI VERSİN.....:emir_bebek:...
İNŞ.2008 HEPİMİZE TÜM BEBEK HASRETİ ÇEKENLER UĞURLU GELİR:emir_bebek
:

hadi o zaman 2008 gelsin ben anne olmayı çok istiyorum bekle bekle bir hal oldum yaaaa..... bende 5 yılımı bitirdim evlilikte kızlar ve hala anne olamayanlardanım :KK43:(((

hepimiz anne olmak istiyoruz .....hadi kızlar sıtart verelim ben ocak 15 te aşılama yaptırıyorum.....burdan hepinizin haberlerini alırım inş.herkes yazsın haberdar edelim birbirimizi................

alah hepinizin gönlüne göre versin kızlar bende 4 yıllık evliyim 2007 1 ekimde aşılama oldum 1.aşılamada tuttu çok şükür şimdi 6 aylık dünyalar tatlısı nazlı kaprisli :KK43: bir kızım var aslaa pes etmeyin

ah Canim Ya Allahim Banada Yaşatsin O Mutluluğu Bende Ocak 15 Te Yaptiracağim Aşilama Inş.tutar.

slm ben de yaptırdım 3 kez 1. tuttu ama 5 aylık sonucu düşük yaptım 2.tutmadı 3. de tutmadı şimdi kendimi dinlenmeye aldım hayırlısı sen ümitini kaybetme

arkadaşlar bana 2 gün sonra aşılama yapılacak korkuyorum ya tutmazsa diye yapılmadan strese girdim:emir_bebek:

asılaması tutan arkadaslar asılama sonrası ne yaptınız ne yapmadınız.benım cmrt.yapıldı .hareketlerimde kendımı cok kasıyorum.galıba abartıyorum.ayrıca sonrasında ilişki olmalımı.doktorunuz ne onerdı.bız asılamayla bıraktık bırsey olur dıye.

asılaması tutan arkadaslar asılama sonrası ne yaptınız ne yapmadınız.benım cmrt.yapıldı .hareketlerimde kendımı cok kasıyorum.galıba abartıyorum.ayrıca sonrasında ilişki olmalımı.doktorunuz ne onerdı.bız asılamayla bıraktık bırsey olur dıye.

Hayır bırakmayın gün aşırı birliktelik veriyor dr.lar sizinki demedi mi??
Valla biz hergün birlikte olduk.Bence bugünü değerlendirin.Cumartesi kaçıncı gündü.Benim aşılamam 12. gün yapılmıştı.Benim tutmadı malesef aşılamam.
Çok kasma kendini ama ağır kaldırma ve sıcak tut kendini.
Umarım gönlünden geçen olur..

kızlar benim aşılama yapılalı 9 gün oldu ve ağrılarım 2 gün ce yok denecek kadar azaldı ama midem bulanıyor sakın demeyin piskolojik olmaz böle bişey 2 gün oldu aynı durumdayım halsizim yorgun sanki hastaymışım gibi geliyor ne yesem midemde değil gibi boğzımda bekliyor gibi yani tam anlamıylada bulantı değil ama kusmaya niytelensem kusacağım iğnelerden olabilirmi acaba varmı böle bişeyyaşayan?

X