Selülit Kabak Lifi Kullananların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

MUTLUYUM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
79
1
38
ya kızlar kabak lifini kullanan var mı selülit için faydası oluyor mu ? kullananlar lütfen cevap yazın teşekkürler

arkadaşlar geçen hafta for you marketten kendime bir kese alayım dedim selülit için meğer kabak lifiymiş üztünde yazmıyo yabancı bir marka internetten kabak lifi yazdım benim aldığım kese çıktı for you markette 3-4 tane çeşiti bulunuyo küçüğü büyüğü falan ben 1 haftadır hergün kullanıyorum farkı hissettim ama hergün üşenmiyorum değil duşa girip 5-10 dk masaj yapmak ama gerçekten faydası var a.s

fiyatını yazmayı unutmuşum ben en küçüüğünden aldım ele geçiriliyo 3,95 falan daha büyükleri daha pahalı 5,5 -7 falan hangisini beğenirseniz onu alın ben bu eskiyince eldiven şeklinde olan vardı ondan alıcam daha kullanışlı olur masaj yaprken

evet canım bende şimdi baktım da bu kabak lifi denen şey her yerde gördüğüm banyo lifi dur bende alayım bari

evet cnm ben devamlı kullanıyorum selülit melülit dıye hıc bırsey bırakmıyor tevsıye ederım

ben kabak lifini vucutyagı ıle kullanıyorm dustan snra bayagı işe yarıyor eger diyetle uygulanırsa...

kızlar bu kabak lifini yosun sabunuyla kullanmanızı tavsiye ediyorum.yosun sabununu her aktarda bulabilirsiniz.fiyatıda çok uygun...

Yaklasik 10 yildir kullaniyorum bu lifi. Ondecen de benzeri bir sey kullaniyordum. Yurtdisindayim ama TR den aliyorum surekli. 34 yasindayim. Selulitim cok fazla yok galiba. Derecesini bilemiyorum. Karsilastirmayi spor yaptigim yerdeki arkadaslarla dusunursem halimden cok memnunum.

Bu sunger mucize degil, yani tamamiyle seluliti kaldirmaz tabii ki. Ama kan dolasimini sagliyor bu bir, bir de ölü hucreler atildigi icin, cildiniz yumusacik oluyor. Bir nevi "peeling" iste :). Batik denilen sey de azaliyor bacaklarda. Sonrasinda da iyi bir kreminiz varsa gerekli tum bakimi da yapmissiniz demektir.

Spor yaptigim icin her gun dus aliyorum ve cildi cok fazla -zorlamadan- bununla masaj yapiyorum.

Tabii cok su icin. Birden bire degil, ama bol su icin. Baska sivi degil, su :) ve az abur cubur... (hatta sifir, ama yeniyor iste :))

bende kizartana kdr ovup bide soguk su soku yapiyorum haftada 3-4 gun cidden cok faydasi var bi kere cildi inanilmaz skilastiriyoo

ben de hemen denemeye başlıyorum,evde kabak lifim var,biz onu aktardan alıp kendimiz kesip şekillendiririz.neyse ki evde var ama ben pek kullanmazdım...
bilgi için teşekkürler kızlar :)

kızlar bu kabak lifini yosun sabunuyla kullanmanızı tavsiye ediyorum.yosun sabununu her aktarda bulabilirsiniz.fiyatıda çok uygun...

canım kabak lifini yosun sabunuyla nasıl kullanalım, sabunla köpürtükten sora mı lifliyoruz banyoda ???

tiramisucuğum, ben sana kendi yöntemimi söyliym (çok özel bişi keşfetmişim gibi:p) bacaklarını ıslat sonra sabunla güzelce daha sonra da ıslak lifle köpürt ben öyle yapıyorum acıkcası..ve memnunum da,yani pürüzleri de yok ediyor zamanla ama selülit için kesin konusamıyrum hala deneme asamasındayım:)

benim için selülitten çok (çünkü bariz fark görmedim) batıkları çok güzel çıkarıyo ve engelliyo,bu olayı seviyorum bu yüzden sengözlerimebaksanab

Yararları

Cildi temizler ve ölü hücrelerden arındırır, cilt gözeneklerini açar ve nefes almasını sağlar, kılcal damarlara masaj etkisi yapar ve kan dolaşımını düzenler. Düzenli olarak kullanıldığı zaman selülit oluşmasını engeller.

Kullanım Şekli

Lifi sıcak suda biraz beklettikten sonra, doğal sabunla kullanınız. Kullanım sonrası yıkayıp kurutunuz

mantıklı düşününce tabi ki faydası olur siz yeter ki selülitli bölgeleri unutmayın uğraşın onlarla masaj çok etkili, kanı harekete geçiren herşey faydalı

ya kızlar for you markete gittim satış görevlileri bilmiyo kabak lifinin ne olduğunu lif vardı ama kabak lifimi değilmi bilmediğim için almadım acaba alanlar bana küçük bi resim gönderebilirmi?
:):):)

X