Görücü usulü evlilik mi? Tanışarak evlilik mi?

Hayirlisi olsunda sevgiyle,huzurla olsunda nasil tanisildigi onemli degill

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aşık olarak evlenip düşman olarak ayrılan çok çift var mesele ruhen uyum bence ve olgunluk
Görücü usülü tanışıp ayrılıp;severek evlenen bi çiftiz fikrime grlecek olursak severek harcadığınız 10 yılı görücü usülü tanışıp ömüre yayabiliyosunuz..her gün başka bi huyunu,başka bi iyiliğini gördükçe hayranlığınız artıyo. Ama severek evlenip hala çözümleyemedik birbirimizi diyen çift görmedim ben

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bence tanışarak evlilik ama öyle 4 5yil hatta daha fazla cikip uzatarak değil iki uç yılda evlenmek gerek uzadıkça isin şeyi çıkıyor :)

Bence görücü usulü mantık evliliği olmalı ne kadar seçerseniz görüşürseniz tanıyamadımmı tanıyamıyosunuz bazi insanlari

açıkcası tanışma ile evlilik bu gün artık çok zor gibi geliyor bana.. artık kimseye güvenemez haldeyiz baksanızza.. sanki en iyisi görücü usulu ile tanışıp bir süre görüşüp karar vermek.. ama nerede o eski araya giren yuva yapan teyzeler :)

Hangi evlilik daha uzun ömürlü bunu size kimse cevaplayamaz..
Nice aşk evlilikleri yapanlar vardır çok mutsuz olan
Nice tanışmadan evlenenler vardır bir ömür mutlu olan..
Bunun aşık olup olmamakla bence hiç bir alakası yok önemli olan
o insanı sevebilmek o insana güvenebilmek anlaşabilmektir..

bende severek evlendim arkadaşlar ama severek olan evlilikler de çok fazla hayal beklenti içine giriyorsunuz.. görücü usulü evlilikler ise eskisi gibi değil artık görücü usulü olsa bile beğenmediğiniz yada elektrik alamadığınızda vazgeçebiliyorsunuz ama severek evlendiğinizde hayal kırıklığı çok fazla olabiliyor herkesin fikri hayatı farklı bana sorarsanız severek değil de görücü usulü ya da birisi vasıtasıyla tanışarak evlenmek daha makul :)

Aslinfa sorun gorucu yaa severek evlenmek degl sorun ana kuzusu olmalari en iyisi yetmhaneden alcaksn kocayi yaa anasi babasi yurtdisinda olcak

Görüşerek ailelrin onay verdiği kişi aşkla ailelere karşı çıkılarak yapılan evlilikler sorunlu boşanmayla sonuçlanıyor ve de mantık evliliği yapılsın körkütük aşık da olsan bir hareket ve davranışıyla soğuyorsun olmasa da en çok 2 yıl sonra bitiyor aşk....

hangi evlilik daha uzun ömürlü görüçü usülü'mü:uhm:yoksa serek'mi:uhm:bu konuyla şunları buldum 65%100 görüçü usülü daha uzun omürlü oluyomuş. sizlerinde yorumlarını bekliyoruzzzz :enbuyukkk:
E tabiki tanışarak canım kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz sanki görücü usulu mu kaldı ayol

hangi evlilik daha uzun ömürlü görüçü usülü'mü:uhm:yoksa serek'mi:uhm:bu konuyla şunları buldum 65%100 görüçü usülü daha uzun omürlü oluyomuş. sizlerinde yorumlarını bekliyoruzzzz :enbuyukkk:
benimki ikisinin ortasındaydı ama bugün anladım ki ikisi de b.k. niye evlendim ki lan ben :KK43:

Bence kesinlikle tanıyarak.
Yiyeceğim yemeği bile seçmek isterim ben
Kaldı ki evleneceğim adam çocuklarımın babası e yani .

evlilik çağındaki her kadın yada erkeğin aklından bu soru geçiyordur eminim. görücü usulü mü yoksa severek mi? gönül ister ki sevdiğin kişiyle evlen bir ömür mutlu ol. fakat evlilik biraz da kumar gibidir. ister görücü usulü olsun ister severek, evlenmeden bir insanı tam anlamıyla tanıyamıyor sun. biraz şans, biraz sarraf, biraz da cin fikirli olmak lazım, fakat aşıksanız bunlardan birini bile bulamazsınız kendinizde. bol şanslar.... :KK61:

İstanbulda Gelinlik Bulmak Çok Kolay...

Ahh çok karışık ,ne desem ..Severek evlenen çok az.keşke severek evlenilse hiç sorun olmasa mutlu mesut olunsa ayirt etmek çok zor bence herşey kismet .;-)

X