Nakış kendim yaptım sizlerle paylaşmak istedim ayrıca satışada sunuyorum :)

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.
CEYIZ-017.JPG
canım bunun fiyatı nedir

ben bunların hepsini daha önce başka bir sitede görmüştüm demekki sizin sitenizdi bindallılar harika ihtiyacım olduğunda sizinle grşücem :))

canım ya bunun fıyatı nekadar

canım meraba öncelikle hepsi çok güzel görünüyor,ellerinize sağlık.konuyu açalı uzunca zaman olmuş ama ben yine de şansımı denemek istedim,bu örnek dantelleri simli gümüş rengi,kumaşı siyah olacak şekilde yapılabilir mi aceba ve ne kadar zaman da bite konuyla ilgili cvp vermen bini çok mutlu eder.ya da siyah ve gri kombinli herhangi bir şekilde,sen daha iyi bilirsin.

teşekkür ederim daha devamı var paylaşıcam hepsini:)

dantel3.jpg

canım meraba öncelikle hepsi çok güzel görünüyor,ellerinize sağlık.konuyu açalı uzunca zaman olmuş ama ben yine de şansımı denemek istedim,bu örnek dantelleri simli gümüş rengi,kumaşı siyah olacak şekilde yapılabilir mi aceba ve ne kadar zaman da bite konuyla ilgili cvp vermen bini çok mutlu eder.ya da siyah ve gri kombinli herhangi bir şekilde,sen daha iyi bilirsin. .

X