Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

Ya zaten yaklaşık 2 haftadır kahverengi leke gelip duruyordu,sigortaya gittik bi problem yok dediler.Eşim randevuyu dün almış,gece işten gelince söyledi.Kan geldiğinide dün gece gördüm bende zaten.Şimdi bugünkü duruma bakıcam.eğer yine kan gelirse o zaman gideriim heralde acile..Bilmiyorum ya..

canım erkan beyin hemşiresi nazan var sen ona gidip böyle böyle acil durumum var dersen seni araya alır.

Şimdiye kadar hiç gitmedik ama,ilk defa gidicez,yinede alır mı ki?

bak şimdi sen telefon aç sekreter çıkar ayşenur. anlat durumunu randevu aldım ama böyle böyle de. o sana bir yol gösterir acilden giriş yapar erkan beye çıkarsın sanırım. ama durumunun acil olduğunu kanaman olduğunu söyle.

bak şimdi sen telefon aç sekreter çıkar ayşenur. anlat durumunu randevu aldım ama böyle böyle de. o sana bir yol gösterir acilden giriş yapar erkan beye çıkarsın sanırım. ama durumunun acil olduğunu kanaman olduğunu söyle.

Cnm çok teşekkür ederim ya,eşim gelsinde bi arayalım o zaman.Bakalım nolcak..Saolasın..

arkadaşlar şu anda 29.haftamdayım ve hep üniversite hastanesine gittim,bir kez konak gülçin hanıma gittim ama beklentilerimi karşılamadı,şimdi doğum yaklaştıkça bir takım endişeler başladı.Üniversitede her zaman özel oda olmuyor maalesef ve hiç tanımadığım insanlarla aynı odada kalmak istemiyorum,bir de konak hastanesi doğum fiyatları uygun geldi bana acaba erkan beye gitsem bu safhadan sonra ilgilenir mi?Erkan beyde doğum yapan arkadaşlar,ilgi ve hastaneden memnun kaldılar mı acaba?

arkadaşlar şu anda 29.haftamdayım ve hep üniversite hastanesine gittim,bir kez konak gülçin hanıma gittim ama beklentilerimi karşılamadı,şimdi doğum yaklaştıkça bir takım endişeler başladı.Üniversitede her zaman özel oda olmuyor maalesef ve hiç tanımadığım insanlarla aynı odada kalmak istemiyorum,bir de konak hastanesi doğum fiyatları uygun geldi bana acaba erkan beye gitsem bu safhadan sonra ilgilenir mi?Erkan beyde doğum yapan arkadaşlar,ilgi ve hastaneden memnun kaldılar mı acaba?

ben de Erkan bey uzmanı oldum :)))
canım ben memnun kaldım. burada bir arkadaş 10 gün kala gitmişti aldı. devlet hastanesi bilemiyorum bana pek cazip gelmiyor. tuvaletler falan pek iç açıcı olmuyormuş bir de ortak olması çok kötü. hele de sezeryan olursan tuvalet o nedenle çok önemli.

ben de Erkan bey uzmanı oldum :)))
canım ben memnun kaldım. burada bir arkadaş 10 gün kala gitmişti aldı. devlet hastanesi bilemiyorum bana pek cazip gelmiyor. tuvaletler falan pek iç açıcı olmuyormuş bir de ortak olması çok kötü. hele de sezeryan olursan tuvalet o nedenle çok önemli.

:)) ne güzel işte, sayende rahatladım biraz hemen randevu alma girişimine bulunacağım canım sağol.Peki senin normal doğum muydu?Erken bey daha çok hangisine yönlendiriyor?

bende akademıde nuri beye gidiyorum tek sorun gecen ayki kontrolde bebeğimi görememem oldu ultrason aletı arızalıydı nuri bey istediğini görüyodu ama ben bebeği göremiyodum 3 önce yine aradım hala arızalıydı.ayın 14 kontrolum var yıne kendısıne gıdıcem ama bebeğimide görmeyi çok istiyorum allah herkeze hayırlı doğumlar nasip etsin

:)) ne güzel işte, sayende rahatladım biraz hemen randevu alma girişimine bulunacağım canım sağol.Peki senin normal doğum muydu?Erken bey daha çok hangisine yönlendiriyor?

canım Erkan bey daha çok senin tercihine bırakıyor bana sen normal doğurursun demişti ben de öyle istiyorum demiştim ama benim bebek tersti o nedenle sezeryan oldu.

konakta FUNDA SALİH SARACOĞLU süper bi dr ben hamilelgimin 6 ayıda ona gitiitm onun öncesi funda doğana gidiyordum ne yazıkki okadar para harcadım o bayana gece kanamam olducebini aradım umuttepeye git dedisanki ben bilmiyorum oraya gitmeyi neyseki iş arkadaşım konakta funda hanımı tavsiye etti iyikide gitmişim böyle bir doktorla tanıştıgım için cok memnunum ben sezaryan oldum kontrollerde yanıma geldiginde annem bile bende bu dr gelirim artık dedi o bile kadar memnun kaldıki

Merhaba arkadaşlar. Bende Konak Hastanesi'nde Gülçin Aydar'a gidiyorum. Erkan Bey gibi çok konuşkan biri değil ama ihtiyaçlarımı karşılıyor. Bayan doktor arayanlara tavsiye ederim. Ben şuan 30 haftalık hamileyim. İlk haftalarda ultrasonda çok tutmadığından şikayet ediyordum ama bebek büyüdükçe ultrasonda kalma süremizde uzadı. Güler yüzlü ve sorulara cevap veren bir bayan. Arkadaşlarımın bir çoğu Erkan Bey'e gidiyor ve herkes bir kere daha doğursam yine onu seçerim diyor. Ama bana görede kendini beğenmiş biri olarak görüyorum. Hepimizi Allah kurtarsın ve bebeklerimizi hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

Funda salihoğlu sarıcalı bence mükemmel bir doktor. hem ilgili alakalı hemde seni aydınlatıp bilgi veriyor. karşındada somurtmuyor.tavsiye ederim.

canım Erkan bey daha çok senin tercihine bırakıyor bana sen normal doğurursun demişti ben de öyle istiyorum demiştim ama benim bebek tersti o nedenle sezeryan oldu.

tamam canım çok teşekkür ederim en kısa zamanda gitme niyetindeyim,çok ama çok sağol

Merhaba arkadaşlar. Bende Konak Hastanesi'nde Gülçin Aydar'a gidiyorum. Erkan Bey gibi çok konuşkan biri değil ama ihtiyaçlarımı karşılıyor. Bayan doktor arayanlara tavsiye ederim. Ben şuan 30 haftalık hamileyim. İlk haftalarda ultrasonda çok tutmadığından şikayet ediyordum ama bebek büyüdükçe ultrasonda kalma süremizde uzadı. Güler yüzlü ve sorulara cevap veren bir bayan. Arkadaşlarımın bir çoğu Erkan Bey'e gidiyor ve herkes bir kere daha doğursam yine onu seçerim diyor. Ama bana görede kendini beğenmiş biri olarak görüyorum. Hepimizi Allah kurtarsın ve bebeklerimizi hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

ben de gülçin hanımla aynı problemi yaşadım 13,haftamdı yanılmıyorsam ve toplam bütün işlemlerim 5 dk civarı sürdü,peki sen erkan beye gittin mi hiç?

Ben bundan yaklaşık 6 ay önce Cengiz Çoral'a muayene olmuştum. Muayeneden gayet memnun kaldım. Ancak o zaman bebiş için erken diyorduk. Şimdi ise zamanı geldi. :) (inşallah) Hayırlısı ile ufak bir operasyon geçirdikten sonra yine Cengiz Bey'e gidip çalışmalara ve folik asite başlamayı düşünüyorum. Cengiz Bey'i tavsiye ederim. Özel muayenehanesine gidiyorum. 100 tl idi 6 ay önce. Şu anki fiyatı bilmiyorum ancak gittikten sonra yazarım. Cengiz Bey doğumu Alikahya'da yaptırıyor. Zaten tavsiye üzerine gitmiştim. Memnun da kaldım. Çok bilgili ve tecrübeli bir doktor ve insanı çok rahatlatıyor. İnşallah hamile kalırsam doğuma kadar tek doktorla devam etmek istiyorum. Bu arada Alikahya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinin web sitesi açılmış. izmitdogumcocuk.gov.tr/index.php
Allah isteyen herkese bebek sahibi olmayı nasip etsin...

Bende bugün ilk randevuma gittim Erkan Beye.Eşim biraz gönülsüzdü ama oda çok memnun kaldı.Şimdilik bende memnunum.ınşallah böyle devam eder..

Bende bugün ilk randevuma gittim Erkan Beye.Eşim biraz gönülsüzdü ama oda çok memnun kaldı.Şimdilik bende memnunum.İnşallah böyle devam eder..

ben bugün randevu almaya gittim ama 2 hafta boşluk yokmuş,senin kaçıncı haftan ve sorularına yanıt alabildin mi?

X