Aşılama Aşilama Sonrasi?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
desene bize hep birilerinin arkasın dan bakmak kalıyor onlara özenmek kalıyor allahım bizede versin ben şimdi birde eleleme ne anlatacam diye düşünüyorum zaten o el alemin lafı daha çok beni üzüyor:bbo:

Allahım isteyen herkese versin o arkadaşımda 1-5 senedir istiyodu ççok sevindim elbetteki.. dediğin gibi millete söylemek daha zor ve milleti dinlemek.. inşallah hepimiz tez zamanda anne oluruz

üzgünüm canım ben de bugün hasta oluyorum malesef bu da tutmadı.. bizim sorunumuz eşimde varikosel vardı ameliyat oldu ama sperm sayımızda ve kalitemizde bi düzelme olmadı ben de de pco var. bu ikinci aşılamamdı .. 4 senedir uğraşıp duruyoruz ama sonuç hep negatiff... :KK43:(senağlama

bizimkide 4,5 yıl oldu benim eşim aynısı benimde küçüken gecidigim ameliyat dolasıyla yumurtamın biri tıkanmış şimdi neyapmayı düşüyorsun bize tüp bebek dedi ama yaptırmak istemiyorum şimdi allahım ona muhtaç etmeden sanada banada versin umarım sana benden önce verir:emir_bebek: böy tatlı bebeyimiz olur

bizimkide 4,5 yıl oldu benim eşim aynısı benimde küçüken gecidigim ameliyat dolasıyla yumurtamın biri tıkanmış şimdi neyapmayı düşüyorsun bize tüp bebek dedi ama yaptırmak istemiyorum şimdi allahım ona muhtaç etmeden sanada banada versin umarım sana benden önce verir:emir_bebek: böy tatlı bebeyimiz olur

bilmiyorum ki canım napıcam bize de tüp bebek diyorlar ama içim istemiyo hiç ya o da olmazsa diye korkuyorum en azından şimdi o bi ümüt gibi.. bizim son aşılamada 11 milyon sperm vardı ama bi kısmı ölü ya da kalitesizdi.. olmadı yine ve artık madden de tükendik.. bu ay aşılama deneyemeyeceğizzz

bitanem arada bir böyle görüşülelim ancak biz bizimgibi arkadaşlar anlarız bibirimizi öpüyorum artık dualarım senin içinde :1hug:

evet vallahi aynen katılıyorum ancak böyle çekiliyoo ssenin durumun nasıl sayılarınız nasıl eşin bişe kullanıyo mu.?

bilmiyorum ki canım napıcam bize de tüp bebek diyorlar ama içim istemiyo hiç ya o da olmazsa diye korkuyorum en azından şimdi o bi ümüt gibi.. bizim son aşılamada 11 milyon sperm vardı ama bi kısmı ölü ya da kalitesizdi.. olmadı yine ve artık madden de tükendik.. bu ay aşılama deneyemeyeceğizzz

maddi konuyamı yanıcaksın olmadıgınamı arkandan benim gibi desdekçin yoksada zor vallhi

evet vallahi aynen katılıyorum ancak böyle çekiliyoo ssenin durumun nasıl sayılarınız nasıl eşin bişe kullanıyo mu.?

vallahi artık ilaç tedavisi yokta şey diyarlar keçi boynuzu kürü yapıp onu içmeliymiş onu herkes söylüyo gecen tevizyonda uzman da söylüyordu sizde deneyin 2,3 aysonra sonuç veriyormuş ben onu deniycemCADIARZU

Son düzenleme:
komşum geldi de iki dakka kusura bakma canım.. burdayımm. keçi boynuzunu denedik biz ama pek bi işe yartamadı nedense. sizin sayınız kaç?

bizimki 10,11 civarı bide onu deneyelim deik nebilim vallahi kafama yatmıyor birşey allah acısın artık cümlemize:sm_confused:

arkadaşlar merhaba yazdıklarınızı okudum.ben pazar günü aşılama yaptırdım.p.tesiden itibaren göğüslerim sızlamaya başladı.özellikle göğüs uçlarına dokunamıyorum.daha önce böyle birşey olmamıştı.belimdede hafif sancı var.aşılama 16.gün yapıldı yani bugün 19.gün.adetim 28 gün sürüyor.bu kadar erken belirti olabilirmi.lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız

arkadaşlar merhaba yazdıklarınızı okudum.ben pazar günü aşılama yaptırdım.p.tesiden itibaren göğüslerim sızlamaya başladı.özellikle göğüs uçlarına dokunamıyorum.daha önce böyle birşey olmamıştı.belimdede hafif sancı var.aşılama 16.gün yapıldı yani bugün 19.gün.adetim 28 gün sürüyor.bu kadar erken belirti olabilirmi.lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız

yok o kadar erken belirti vermez canım.çok istediğin için devamlı onları düşündüğün için de olabilir.bekle ve güzel şeyler düşün.çünkü ben 2 aylıkken göğüslerim acımaya başlamıştı.belki senin farklı olabilir ama bu kadar erken olması çok zor ihtimal

kendini dinleme bitanem kendini dinledikce daha çok olur aynı şeyi bu ay bende yaşadım aşıla yaptırdım ama tutmadı işallah seninki tutar bende kendimi dinledikce aynı şeyleri yaşıyordum aklımdan çıkardığım an sancılarda kesiliyordu işallah hamile haberini alırız:CüvCüv:

inşallah semacım.bende diyorum kendimimi kandırıyorum yani psikolojikmi diye.ama artık bugün 23.gün oldu.sol kasığımda baya ağrı oldu.bacaklarımsa romatizmalı gibi ağrı yapıyo.ama öyle şiddetli kasık ağrım yok bütününde.yani adet sancısı gibi bir sancım yok.son 1 hafta.belli olacak zaten.umarım hayal kırıklığına uğramam

inşallah semacım.bende diyorum kendimimi kandırıyorum yani psikolojikmi diye.ama artık bugün 23.gün oldu.sol kasığımda baya ağrı oldu.bacaklarımsa romatizmalı gibi ağrı yapıyo.ama öyle şiddetli kasık ağrım yok bütününde.yani adet sancısı gibi bir sancım yok.son 1 hafta.belli olacak zaten.umarım hayal kırıklığına uğramam

bitanem hepsi birer delil yeterki rabbim ol desinde olsun bizimde olcak bir vaktimiz var ama gör bakalım nezaman allah yinede herşeyin hayırlısını versin insan sabreder sabretmesine ama elin dili seni derdine bırakmıyor ben eliden geldiği kadar kimseye söylemedim aşılama oldumu çünkü tutmuycaktı buseferde onu dinle niye olmadı falan gibi sorular arkadaş cevren söylemez söylerse akraba söyler zaten allaha sıgın bitanem ben artık dertleşmek istediğim an senin gibi arkadaşları seciyorum çünkü birbirimizi ancak bizim gibi arkadaşlar anlarız :teselli:

arkadaşlar, aşılama sonrası cinsel ilişki yasak mıdır, doktorum bu konuda bir şey söylemedi, ben de sormadım, eşim çok tedirgin davranıyor, bana kalırsa problem yok, size sorayım dedim?

arkadaşlar, aşılama sonrası cinsel ilişki yasak mıdır, doktorum bu konuda bir şey söylemedi, ben de sormadım, eşim çok tedirgin davranıyor, bana kalırsa problem yok, size sorayım dedim?
aşılama yapılan gün yasak, ama ertesi günden itibaren bir yasak duymadım ben...bize aşılamadan sonraki 3 gün ilişki verdi doktor...hem aşılamanın normalden farkı ne ki

merhabalar ben de yeniyim şubat 20 21 de aşılama oldum.Kaç gündür benim de adetim gelecekmiş gibi sancı oluyo ve bugün kırmızı akıntı oldu ve sanırım aılama tutmadı inşallah sizinkiler tutar.
Moralim çok bozuluyo nereye kadar böyle devam edecek...

allah yardımcın olsun.daha doğrusu hepimizin.beklemek çok zor.bende ilk aşılamamı yaptırdım ama tutmadı malesef.şimdi 2.için ilaç kullanıyorum.bir kızım var 2.çocuk için tedavi görüyorum.kızımdan öncede tedavi gördüm.1 defada aşılama yapıldı ama tutmadı.daha sonra başka sağlık problemlerim çıktı.onlara kafam takılıp bebeği unutunca kızıma kendiliğinden hamile kaldım.moral ve düşünmemek şart.tabi bunu yapabilmekte mucize gibi birşey.

canım benim dr aşılamadan birgün sonra ilişki ve bir gün ara sonra yine ilişki verdi sonra teste kadar yasakladı.yani aşılamadan sonra 2 kez...:uhm:..her doktor ve hastaya göre değişiyor galiba....

X