Yüzdeki Benler yok edilebilir mi?

yaz kış güneş kremi kullanmakla en azından çıkmalarını önleyebilirsiniz.beyaz tenli oldugum için her yaz açık renkli benlerime bir yenisi ekleniyor ne yazıkki:KK43:doktora gittim bana hamiltonun güneş kremini önerdi.biraz pahalıydı bende vichyninkini aldım.açıkcası çok yararlıda olmadı yani.

suna dinç diye bir uzman buz terapisiyle cilt lekeleri,çatlaklar,ameliyat izleri,doğuştan lekeler,siğilleri yüzde 100 yok ettiğni söyledi tv de..
ben buz terapisinin methini daha önce duymuştum ve kadın çok iddaalı konuşuyor...
hemen niternetteki sayfasına girip mail attım ama cvp yok...

kızlar benim benlerim sonradan ortaya çıktı..önce açık rankli oluyorlar sonradan koyulaşıyorlar..şimdi yüzümde bir sürü ben var..çok rahatsızım..et beni değil..normal benler..suratımda koyulaşmayı bekleyen bi o kadar daha var..napacam ben yaaaa...ooffffffffffffff offfffffffffff...
yemin ederim kendime güvenimi kaybettim bu benlerden sebep.................

suna dinç diye bir uzman buz terapisiyle cilt lekeleri,çatlaklar,ameliyat izleri,doğuştan lekeler,siğilleri yüzde 100 yok ettiğni söyledi tv de..
ben buz terapisinin methini daha önce duymuştum ve kadın çok iddaalı konuşuyor...
hemen niternetteki sayfasına girip mail attım ama cvp yok...

kızlar benim benlerim sonradan ortaya çıktı..önce açık rankli oluyorlar sonradan koyulaşıyorlar..şimdi yüzümde bir sürü ben var..çok rahatsızım..et beni değil..normal benler..suratımda koyulaşmayı bekleyen bi o kadar daha var..napacam ben yaaaa...ooffffffffffffff offfffffffffff...
yemin ederim kendime güvenimi kaybettim bu benlerden sebep.................

Ya evet ben de duydum aynı sorun bende de var leke gibi sonradan ortaya çıkıyorlar. Baya koyu renk bildiğimiz ben işte. Ben de çok istiyorum onları yok etmeyi. Ama bunu üniversite hastaneleri de yapıyor sanırsam onları da araştırmak daha iyi gibi geliyor bana. Ben ücretini de çok merak ediyorum. Çok pahalı değilse çatlaklarıma da yaptırırım:Saruboceq:

arkadaşlar öncelikle cildiyeye mutlaka gidin,eğer alınması şart ise zaten
sizi yönlendiriyorlar,
ama keyfi bir ben aldırmak istiyorsanız,
lokal anesteziyle,plastik ya da estetik cerrahı,ya da
işini çok iyi bilen genel cerraha gidebilirsiniz...
sevgiler...

bendede vardı 3 tane gittim devlt hastanesinde aldırdım 8 ay önce hemde 1 tanesinin yerine 3 dikiş attılar düşünün ne kadar büyüktü izi kalacak gibiydi ama zamanla izlerde azalmaya başladı Bursada olan varsa devlet hastanesinde plastik cerrah Dr.Aydan AY var o aldım benim benleri

Demetcim benlerini aldırmışsın geçmiş olsun ben de de war aynı şey:KK43: we ben artık nefret ediyorum aldırmak istiyorum okudum yazıları hep dewlet hastanesine gitmişsin önce dermatolojiden mi sıra aldın? nasıl oldu aşamalar cok merak ediyorum ben en kısa zamanda gitmek istiyorum biraz anlatsan cok sewinirim

Leke gibi olan benler için kriyoterapi ( dondurma işlemi ) uygulandığını duymuştum. Ama sanırım bu büyük çaplı benler için geçerli değil.

canım benim burnumun hemen yanında vardı et beni ve açık kahverengindeydi. Ben ufak bir işlemle aldırdım... Ne izi kaldı ne de tekrar nüksetti... Genel cerrah yaptı benimkini

kızlar size etkisi kanıtlanmış benleri yok eden bir ilacı satabilirim tek seansta yok ediyor
isteyen olursa bildirsin

arkadaşlar ben aranızda yeniyim ve hemen işe yaramış denenip memnun kalınmış yöntemlerden bahsedeyim yanlız kendim denemedim yüzünde gözle görülür farklar olan kişilere sorduğumda aldığım cevapları size anlatacağım inşallah hepimiz memnun kalırız ilk yöntem elma sirkesi galiba işe yaramadğı yerleri saysak daha kolay olur.bir çorba kaşığı elma sirkesini iki çorba kaşığı suyla karıştıp yüzümüzü ciddi anlamda temizledikten sonnra yatmadan önce yüzümüze pamukla sürüyoruz on beş yirmi gün boyunca deniyoruz ikinci yöntem ise pırasanın beyaz kısımlarının suyunu ezerek çıkarıp yine yüzümüze gece yatmadan önce pamukla sürüyoruz.üçüncü yöntem gül yağı ve kolonya ile masaj yapinca güneş veya doğumdan sonra yüzde çıkan lekelere iyi geliyomuş.sonuncusu sarımsakla masaj yapmak bunu da bi kitapta okumuştum.ama önemli olan bu yöntemlerin hepsini gün ışığından uzak olduğunuz zamanlarda ve yüzünüz iyice temizlendikten sonra yapmak.

arkadaslar vucudumda son 1.5 yildir felaket bir sekilde ben cikiyor. 20-30 tane buyuklu kucuklu rahat var yani ve cikmaya da devam ediyor. doktorlara gittim cok ama 30 yasina kadar falan cikar bi de hamilelikte cikar, engelleyemeyiz diyorlar. 2 hafta once 5 adet benimi yaktirdim, ozel bir klinikte yaptirdim. 5 tanesi icin 475 kanada dolari odedim ama bu ogrenci indirimli fiyatiymis:) doktor benleri yakicaz, onlarin yaralari iyilestikce gecmeyen yerleri varsa tekrar yakicaz dedi ve bunlar icin ayri ucret almayacak. benlerin 3 tanesinin tekrar yakilmasi gerekiyor, 2 tanesi ise suan kirmizi iz halinde gun gectikce iz azaliyor umarim tekrar cikmazlar ve bu kirmizi izler de gecer. ama diger 3 ben neden tamamen gecmedi anlayamadim:kızgın: bu arada kanada'dayim, burada yaptirdim bu islemi. simdi ben aldiranlar bir sorum var, alt dudagimin hemen biten kisminda bir benim var, cok haraket eden bir yer orasi, eger kesme islemiyle aldirsam orda cok iz kalirmi arkadaslar?????? ben yakilinca ben simsiyah oluyor, suratimda oyle bisyle bir hafta nasil gezerim cok igrenc:1no2:

hamile kaldiktan sonra inanilmaz derecede irili ufakli et benim oldu.boynumda, ozelliklede sirtimda.yaklasik 20 tane et beni cikti.incirin sutunun bunlari yok ettigini biliorum( annemde yapti) ama inanilmaz agri yapiomus.bu yuzden cesaretim yok.dogumdan sonra aldirmayi dusunuorum bunlari ama iz kalmasindan korkuorum.

mrb aranızda yenıyım benımde yuzumde 2-3tane ama bı tanesı bellı belırsız et benı var.2tanesını aldırmak istıyorum.ıkısınnıde boyutu yarım cm den bıle kucukler cok hafıf kabarıklar koyu kahve renkteler sanırım et benı oluyorlar yıllardır var ve herhangı bı sıkayetım yok rahatsızlıklık anlamında sdc goruntu olarak ıstemıyorum.am korktuğum bısı var kansere donsebılceğı solentılerı duyuyorum ben aldırmanın.dermatolog baktı alablılırıs nokta kadar ufak ız kalır dedı ama cesaret edemedım o an nolur arkdslar istanbuldayım bıldığınız iyi bı estetık cerrah falan varsa tavsıye edermısınızsenağlama

benimde yuzumde cok war en az 6 tane wardir ama okadar sikayetci degilim cunku yuzumde daha buyugu wardi ce cok siyahti onu aldirdim Hollandada ..orda yasadigim icin ama cok iz kaldi doktor ilerde gecicek dedi.. ama iste kucukleri aldirmaktan korkuorum gene cok iz kalirsa diye bende hepiniz bosverin kalsin yuzunuzde benimki gibi buyuk yuvarlak degilse tabi kucukler zarar olmaz nolcak..
bide benle kucukken cok dalga gecerlerdi bide onun icin aldirdim ...

benimde çenemde var benim.. hatta ablamla anneminde aynı yerde var galiba genetik bizim benler:sositosositosositososito birde çenemdeki beni 3 yaşındaki yiğenim sinek sanıyor her seferinde vuruyor:):):) öldürcekmiş güya beni yemesin diye lülülülülülülülülülülülü

hanımlar ben 1-2 gün önce dermatoloğa gittim yüzdeki küçük benlerin bir zararı yokmuş aldırmaya da gerek yokmuş.benim boynumda küçük bir et beni vardı onun için doktor " plastik cerrahiye gitsen bunu almak istemezler" dedi

çünkü bende aldırdım ve gördüm :) kaşımın üstünde bir et ben çıktı ve giderek büyümeye başladı doktora gittim iğneyle beni uyuşturup bir alet yardımıyla beni yaktı ve kuruyan ben anında düştü ve hiç acı hissetmedim gerçekten çok rahat oldu :KK70: ama benm yüzümde birkaç kahverengi ben var ve onlardan kurtulmak istiyorum onlardan nasıl kurtulabilirim bir bilgsi olan varsa yardım ederse sevinirim :KK66:

X