Rüya Yorumları Evlenmeden önce evleneceği kişiyi rüyasında gören var mı?

Ben gördüm nişanlımı tanışmadan bi kaç ay önce... çok güzel bi rüyaydı... yaşanmış aşk hikayeleri'nde açılmış konu var orda anlatmıştım... Allah nasip etti bu güzelliği, şükürler olsun...

benimkide şöyleydi anlatıyım hemen.
liseye başlamıştım.bizimki bana asılmaya başlamıştı ben hiç ilgilenmiyordum.bir kaç gün sonra onu rüyamda gördüm.okulda sırada benim saçıma dokunuyordu.bende etkileniyordum. ve sabah kalktıgımda ne oluyor ya dedim.bu çoçugun benim rüyamda ne işi var dedim.şaşırdım.

sonra bariz hep asılmaya başladı 4 ay peşimde koştu ilgimi çeker oldu.ve çıkmaya başladık.3 ay çıktık ayrıldım ben.sonra hiç taki o zamana kadar hiç hayatımdan çıkmadı.hep peşimde ve telefonumdaydı.ayrıl barış vs.tam7 yıl çıktık.ve sonra evlendik.1 buçuk yıldır evliyiz.:)))

rüyalar bir haberci ya resmen:emir_bebek:

Son düzenleme:
Geçenlerde yusuf suresini okudum aslında yasin suresini de okucaktım da yusuf suresi biraz uzun geldi saatte geç olmuştu okuyamadım bir saat sonra yattım rüyamda tanımadığım iki kişiyi gördüm duraktaydık. yanımda 3 arkadaşımda vardı. bi arkadaşım o duraktaki gençlerden biri hakkında bana imalarda bulunuyodu falan filan ama yüzünü hatırlamıyorum her gecede rüyamda tanımadıklarımı görmediğime göre bi iş var. :KK70: tekrar okucam bakalım görcek miyim yine?

ben gördüm. lise birde gördüm. lise ikiye geçtim tanıştık. iki yıl arkadaştık. sonra sevgili olduk . şu an evliyiz:KK16:

Geçenlerde yusuf suresini okudum aslında yasin suresini de okucaktım da yusuf suresi biraz uzun geldi saatte geç olmuştu okuyamadım bir saat sonra yattım rüyamda tanımadığım iki kişiyi gördüm duraktaydık. yanımda 3 arkadaşımda vardı. bi arkadaşım o duraktaki gençlerden biri hakkında bana imalarda bulunuyodu falan filan ama yüzünü hatırlamıyorum her gecede rüyamda tanımadıklarımı görmediğime göre bi iş var. :KK70: tekrar okucam bakalım görcek miyim yine?

cnm yusuf suresı bıraz uzun demıssın ben de yusuf suresını okudum yattım bı kac kez ama uzun degıldı kısacıktı aksıne acaba ya sen yasın mı dıcektın yoksa yusuf suresının devamı var da ben mı bılmıyorum anlamadım:KK43:

hızır orucu vardır bilirmisiniz. hızır orucu tutanların çoğu görürüler ilerde eşleri olacak kişiyi. inanırmısınız bilemem ben çevremde çok gördüm kii ben de öyle gördüm zaten. bilmeyenler için anlatayım hızır günlerinde (bu yıl 13-15 şubat) üç gün oruç tutar bekar kişi. üçüncü gün orucunu açtığında su içmez tatlı tuzlu şeyler yer bol bol içi yanar ama su içmez hiç ve gecede niyet edip allaha dua edip uyur. o gece kişi rüyasında gelin gideceği yeri, kişiyi, aileyi, evi görebilir.

birkaç örnek vereyim: rahmetli annem bu şekilde tutmuş.bursalı kendisi. rüyasında yanında zayıf uzun boylu bir adam, üzerinde gelinlikle boğaz köprüsünden geçtiğini görmüş. aynen gördüğü şekilde istanbula gelin gelmiş sonra..... yengem amcamın yanında büyüklerimizden biriyle ellerinde çiçekle yaklaştıklarını görmüş gördüğü kişi amcammış ve aynen öyle gitmişler istemeye....

ben üniversite niyetiyle oruç tutmuştum eş için değil. ama yine de gördüm. rüyam şöyleydi: ellerimde kitap çok büyük bir binadan çıkıyorum. bahçenin kapısında bir erkek bekliyor beni çekinerek yaklaşıyorum bana sarılıyo bi anda. sonra bi evde buluyorum kendimi ferah temiz güzel bir ev ve rüyamda benim evim orası. aynen buşekilde oldu. o bina üniversitem eşim askerden dönünce geldi okulumun önünde bana sarıldı ve beni sevdiğini söyledi ki biz sadece arkadaştık o zamana kadar. o ferah güzel ev şuan benim evim:)))

herkes görmüyo biliyorum ama yine de söylemek istedim denemek isteyen olur diye

cnm yusuf suresı bıraz uzun demıssın ben de yusuf suresını okudum yattım bı kac kez ama uzun degıldı kısacıktı aksıne acaba ya sen yasın mı dıcektın yoksa yusuf suresının devamı var da ben mı bılmıyorum anlamadım:KK43:

Yasin suresi Yusuf suresinden daha kısa canım. Okuduğum kitapta ayetlerin altında Türkçe meailini de veriyodu 13 sayfaydı belki bundan uzun gelmiştir bana.Ama sen muhtemelen yarısını falan okudun çünkü o kadar kısa bir dua değil... 111 ayet.

Yasin suresi Yusuf suresinden daha kısa canım. Okuduğum kitapta ayetlerin altında Türkçe meailini de veriyodu 13 sayfaydı belki bundan uzun gelmiştir bana.Ama sen muhtemelen yarısını falan okudun çünkü o kadar kısa bir dua değil... 111 ayet.

alla alla benım dua kıtabım vardı ondan okumustum azıcık bı kısmını koymuslar demekkı cnm cok sagol ya ben bı bakarım kıtaplara yıne

1 yıl önce sınıfımdan biriyle cıkıordum çok kısa bi süre cıktıktan sonra bizimle ilgili ancak bizim dışımızda gelişen olaylardan dolayı kötü bi şeklde ayrıldık ayrıldıktan sonra rüyamda gidip annesine ağladıgımı gördüm(gercek hayatta annesini hiç görmedim) ayrıca sürekli olarak onu annem ve babamla görüyordum ve hiç bi şekilde ne annem ne babamla bi araya gelmediler şimdiye kadar hatta ne adını bilirler ne öyle bi arkadasım oldugunu. bilinçaltı diyecem ama ben hiç onları bi arada düşünmedim. sonra tekrar barıstık barıstıktan sonra da yine ailemle görüyordum. aynı sebeplerden dolayı cok olmmadan tekrar ayrıldık ve ben yine onu ailemle bi arada görüyorum. buraya kadar hersey normal. gelelim asıl konuya iki gn önce halam bi rüya görmüş beni aradı birileri beni istemeye geliyormus tarif ettiği kişi eski sevilimle bire bir uyuyor ayrıca gelen kişiler bize uzakmıs bu bölgeden degilmiş ve gercekten de o adana lı ben doğuluyum. şaşırdım kaldım utanmasam halama onn fotografını gösterip rüyandaki kişi bu mu diyecem :KK53:

geçen rüyamda arabamla gidiyorum, çok fazla araba olduğu için zorlanıyorum. sonra birden boş bir yola çıkıyorum etrafı yeşillik. yoldan çıkıp yeşil alana girip duruyorum. birden kendimin direksiyonda değilde sağ tarfata oturduğumu direksiyonda sarışın bir erkek görüyorum , daha önce hiç görmediğim. ve diyorum Allah allah geçen sene bu insanla bu sene evli olacağım hiç aklıma gelmezdi diyorum.
o rüyadan 2 gün sonra bir kadın geldi bize oğlu varmış.bende görüşeyim tamam dedim. ama oğlu başka şehirde, tel de konuşuk 2-3 defa.. face adresini verdi baktım sarışın ama o rüyamdaki kişi mi bilmiyorum çünkü rüyamdaki yola baktığı için yan profilden gördüm.

ama ben bu çocuktan pek elekktrik alamadım ,yüzyüze görüşmedik daha.. konuşmalarını sevmedim. bu hafta görüşmeye gelcek.

bu işler ne zor yaaa:KK50:

allah allah amma insan varmış bununla ilgili rüya gören baştan sona okudum :))) valla ben şimdiye kadar evlilikle ilgili rüya görmemiştim.hayal edip edip görmezdim hatta.hiç aklımda yokken evlenmedim ama garip bi rüyaydı gördüğüm.biri var yaklaşık 5 senedir tanıdığım.hemde bi beraberliğim varken çalıştığım iş yerine eğitim vermek için geliyordu ve beğeniyordum onu.sonrada kendime kızıyordum. sevgilimide çok seviyordum hiç aldatmadım.ilk kez ona öyle bi garip baktım baktım baktım o da öyle.hiçte samimiyetimiz yoktu.kısa süre sonra evleniceğini öğrendim.çok ani geldi.ve hiç mutlu olarak evlenmediğini öğrendim.hatta çalıştığım yere bi akrabası geldi ailecek kızı hiç sevmediklerini söyledi.bende mutlu olmasını istediğimi onu tüm çalışanlar olarak sevdiğimizi söyledim.keşke senle olsaydı der gibi bişey söyledi anlam veremedim.üzerinden biraz zaman geçtikten sonra yaklaşık 7-8 ay sonra falan sevgilimle ayrıldık.yazın evlendiğini söylediğim kişiyle bi kaç kez görüştüm ve yanlış yaptığımı düşünüp onada kızıp bir daha görüşmemeye karar verdim.yine üstünden hayli zaman geçti tabi.mesaj atmaya başladı.mesajlarını hep resmi bi şekilde cevapladım1.5 sene evli kaldıktan sonra ayrıldılar bunun haberini verdi.yine resmi resmi mesajlaşırken hiç bir buluşma teklifini kabul etmezken bi süre sonra görüşmeye başladım tekrar.tabi benim geçmiş zaman içerisinde uzun bi ilişkim daha oldu :S konuyu bağlıcam.ardı ardına rüyalar görmeye başladım.his olarak öyle kuvvetli bişey yoktu bu kişiye karşı ama sürekli rüyamda görüyordum.bir kere yanyana sandalyelerde öylece oturduğumuzu gördüm.bi rüyamda bahçeli bir yerlerdeydik.sonraki rüyamda evlilikle ilgili eski erkek arkadaşımla planlar yaparken sanki kime niyet kime kısmet der gibi birden bire bembeyaz bi yatakta bahsettiğim kişiye benzer biriyleyim.o evlenceğimiz günü belirlemiş,yüzükleri almış,mutluyuz.ve takıldığım şey ne biliyormusunuz.rüyamda göbeğinde ameliyat izi vardı.ve bahsettiğim kişininde öyleymiş.bilemiyorum.zaten onu ilk zamanla gördüğümde bile aramızda bişey olmamasına rağmen evlenicekmiş gibi hissetmiştim hayal meyal anımsıyorum.gerçi saçma gelmişti sonra.yani hayırlısı olsun tabi.sadece çok şaşırıyorum bu tip şeylere.anlatmak istedim.sonucu nolur bilemem.:KK1:

insan rüyasında gördüğü yüzü hatırlarmı. ben dün gördüğüm yüzü unutuyorum :S

Tamam canım okuyup görürsen haberdar et. :KK70:

cnm ya bulamadım uzun yusuf suresnı bende kısayı tekrar okudum yattım sabaha karsı bı ruya gordum ama bu sefer o derı cekeltlı adam degıldı cok karısıktı tanımadıgım acık saclı bı kadını gorsum sacları kuttu ve yası buyuktu ruyamdakı gordugum adamın annesıydı annesıyle oturduk konusuyoruz dertlesıyoruz ben sevıyorum bu adamı ama o benı sevmıyo ve de o da ogrencı benım gıbı adam da yıne uzun boyuluydu ama tıpsızdı sankı ben ole hıssedıyorum :)) ya cok karısıktı dıger gordugum ruyadakı adamla bırbırlerıne bensedıklkerı yerleı uzun boylu olmaları ve de sac rengının koyu olmasıydı belkı de oydu gormeyelı degısmıs olabılır :KK1: Allah ım ya tıp tıp ınsanlar gırıyo ruyama bunlar da kım anlamıs degılım bı adam goruyorum sonra baska bı adam ve annesı ıkı kere mı evlencemkı tobe tobe :)))

bende birşey biliyorum bu konuda elmayı kabuğunu kırmadan soy yarsını ye elmanın yarısını bir aynayı bide bir poşete koy gece onla yat bu işlem yaparken kimseyle konuşmayacaksınız ama sonra niyet et dua et iki sure oku herkesin bildiği sureler sonra uyu bunu cuma gecesi yapmak gerekiyor beni birini gördüm de adam çok taştı sanırım bilinçaltım devreye girmişti .:KK1:

Karar verdim ya ben de yusuf suresini okuyup yatıcam. :KK52: Ben ne zaman sevdiğim kişi (eski sevgilim) benim hakkımda hayırlı mı diye dua edip yatsam hep onu görüyorum rüyamda. Ama şu an ayrıyız. Ben de soğumaya çalışıyorum. Kendim için en iyisi kimse o gelsin diyorum. Ama birden rüyama giriyor yeniden aşık oluyorum. :KK31:

ben bir kişiyi sık sık rüyamda görüyorum.Hoşlandığım kişi oluyor kendisi

Bu evleneceğimiz anlamına mı geliyor acaba:KK54:

bende ekim ayında arkadaşta ilk kez kaldığımda anahtarı koymuştum yastığımın altına.4 kişi görmüştüm,2sini tanımıyorum,biri burdaki markette çalışanlardan biri,diğeri de bir öğretmen arkadaş.o güne kadar merhaba dışında konuşmamız yoktu ama ben hoş çocuk diye düşünürdüm.sonra konuşmaya başladık,muhabbet ilerledi falan ve bu ara sık sık onu görüyorum rüyamda tekrar.hayırlısı bakalım ama olur inş :)

ben istiareye yatmıştım. sevgilimle evlenmem hayırlı mı değil mi diye
yemyeşil kırlarda bembeyaz tülden bir elbiseyle 32 dişim gözükcek şekilde sırıtarak dolaşıyodum :KK1:
yeşil ve beyaz görmek hayırlıya yoruluyomuş
rabbim hayırlısını versin
daha sevgiliyiz, evlenmedik, soruna yanıt veremicem ama yine de paylaşmak istedim canım :KK19:

X