Rüya Yorumları Evlenmeden önce evleneceği kişiyi rüyasında gören var mı?

kızlar bende çok denemek istiyorum ama yasin kitabında yok yusuf süresi,nasıl bulabişlirim internetten bu akşam denemek istiyrum çok meak ediyorum

kızlar bende çok denemek istiyorum ama yasin kitabında yok yusuf süresi,nasıl bulabişlirim internetten bu akşam denemek istiyrum çok meak ediyorum

Yusuf, Yusuf Suresi, Yusuf oku, Yusuf dinle, sure, süre, Yusuf suresi oku, kuran, kuran oku, kuran dinle, kurani kerim, kerim, kuran kerim / TÜRKÇE KURAN-I KERİM DİYANET MEALİ / KURAN.Gen.Tr, Kuran, Kur'an, Kuran-i Kerim, kuranikerim, Quran, qur'an, bak canım burada sesli,arapçası ve türkçe meali de var ...
Allah nasip etsin dilediklerini inşallahEki Görüntüle 304354

Ben bir kaç kere evlendiğimi görmüştüm rüyamda. Ama biri arkadaşımdı. Onları saymıyorum o yüzden. Hem daha yaşım küçük. :KK37: Ben hep sevdiğim kişiyi rüyamda görüyorum artık. Gelecekle ilgili hayal ettiklerimi. Çok görüyorum hem de. Çocuğumuzu da gördüm. Onun annesini de gördüm. Ve her gün hayırlısıyla onunla birlikte ömrümün sonuna kadar mutlu olmayı dilerim Rabbimden. Sizce bunlar bilinç altımdan dolayı mıdır yoksa ben de evleneceğim kişiyi mi görüyorum? :KK9:

Kızlar,hani yastığın altına anahtar koyarak uyunuyormuş ya ben de öyle yaptım;ama rüyamda sevdiğim kişiyi başkasıyla evlenirken gördüm.:))Bu ne demek ki acaba?:KK43:

arkadaşlar bu dediğinizi dün yaptım anahtarı yastığımın altına koydum,rüyamda bilin bakalım kimi gördüm? hey allahım,hani elm sokağı kabusu filminde freddy kruger vardır ya,eldiveni vardır bıcaklı,kazağı var siyah kırmızı çizgili onu gördüm sırnaşık şey bana şakalr yapıyordu yüreğim ağzıma geliyordu sürekli...ama inanın rüyamda bile çok korktum ondan....şimdi öyle bi adamla evlenirim diye aklım çıkıyor evlenmiyim daha iyi vallayasakkelime

ayy ilahi gülcek halim yoktu güldürdün ben hep yani daha evlenmeden önce johnny deppin sleepy hollow filmindeki tipi gibi biriyle evleneceğimi düüşünürdüm daha doğrusu düşünmezdim keşke öyle biri olsa derdim ve evlendiğim kişi bu kadarmı benzer herşeyi benim hoşuma giden kişilikte biiri çok seviyorum aşkımı yaaa :KK76:

kızlar ya baslık cok dıkkatımı cektı bısey sormak ıstıyorum sımdı evlencenız kısıyı ruyanızda goruyosunuz dıyelım sacı bası gozu mozu net gorunuyo mu yanı saka gıbı :) ben de duymustum bı dua vardı onu okuyomussun goruyomussun ama hatırlamıyorum hangı dua bı de yıldıza mı ne bakıyomussun ole bısey

tuhaf ama eğlenceli olaylar yinede yusuf suresiydi sanırım o :) ayy yerim aşkımı yaa <3 <3 <3

uyurken yastıgın altına nahtar koymak sacma degıl mı kızlar ya duası var da mı anahtar koyuyosunuz yoksa ona gore ben de denıcem :)

Kızlar,hani yastığın altına anahtar koyarak uyunuyormuş ya ben de öyle yaptım;ama rüyamda sevdiğim kişiyi başkasıyla evlenirken gördüm.:))Bu ne demek ki acaba?:KK43:

evet ama o anahtar olayında başkasının evinde yatarken gece yastığının altına koyman gerek diye biliyorum kendi evinde değil!

Evleneceğim kişi mi daha orasını bilmiyorum ama şuanki sevgilimi görmüştüm
o zaman başkasıyla nişanlıydım ve çok rahatsız etmişti beni bu rüyalar
ve 2 rüya peşpeşeydi ikisini de defalarca kere gördüm ve 1-1,5 sene sonra sevgilimle tanıştık :KK53:
gördüğüm rüyada böyle bekarım daha kendi yatağımda yatıorum bi kalkıorum başucumda bir resim var ama ışıll ışıll :KK69: o kadar güzel ki anlatamam
sonra sanki aynı rüyanın devamı gibi doğumhanenin kapısındaym elimi tutuyor ben yanındayım korkma diyor :KK1: bakalım gerçek olacak mı ?

ayyyy ben varım bennn. Ben gördüm. 2 bucuk üç yıl kadar oldu göreli. O zamanlar sadece bir kere görmüştüm kocamı. Çok tuhaf olmuştum. Böyle bir yere hazırlanıyorduk bu kotunu giy bence diyordu bir tuhaf olmuştum. Uyandığımda onane ya benım giyeceğim kottan demiştim :KK70: :KK70:

Şimdi 5 aylık evliyiz çok çok çok seviyorum kocamıııı :)

ayyyy ben varım bennn. Ben gördüm. 2 bucuk üç yıl kadar oldu göreli. O zamanlar sadece bir kere görmüştüm kocamı. Çok tuhaf olmuştum. Böyle bir yere hazırlanıyorduk bu kotunu giy bence diyordu bir tuhaf olmuştum. Uyandığımda onane ya benım giyeceğim kottan demiştim :KK70: :KK70:

Şimdi 5 aylık evliyiz çok çok çok seviyorum kocamıııı :)

ya nasıl goruyosunuz ben de denemek ıstıyorum :KK43:

"Bazen ilk bakışta anlarsın o senin kaderindir, bazen bir ömür ararsın bulunmaz.."

Ben kaderim olduğuna inandığım adamı gördüm rüyamda ,üstelik varlığından haberdar bile değildim ve sevgilim vardı üstelik de evlenme planları yapılıyordu.Yüzük takmıştık aramızda...Rüyamda bi kadın bana boşuna çabalama onunla evlenmeyeceksin senin kaderin bu diyerek resim gösterdi bana. Resimdeki adamı gördüm parmağımdaki yüzük çatladı...Uyandığımda parmağımdaki yüzük de çatlamıştı... Ve o gün sevgilimle ayrıldık...

Bi süre etkisinde gezdim rüyamın ama baktım gelen yok giden yok umudumu bastırdım...
Ummadığım anda ummadığım yerde karşıma çıktı o rüyamdaki adam :)
Şimdi ise yeniden biraraya gelmeye çabalayan iki sevgiliyiz..Atlattığımız çok şey var.. Ben böyle şeylerin mümkün olduğuna çok inanıyorum ...

Kuşum ben özel birşey yapmadım ya. Sadece onu çok kafaya takmıştım. Gözümün önünden gitmiyordu uyudum birde rüyamda ne göreyim evliyiz :KK70:
sızınkı psıkolojık bısey demekkı ama burdakı arkadaslar dua edıp anahtar mı ne koymuslar ben tam anlamadım acık bı sekılde yapan ve goren varsa yazsın lutfen :KK43:

ben gördüm walla.eşim kuzenim olur hemde rüyama girince çoook şaşırmıştım tabi dikkate almadım.
o tabi başka yerde görev yapıyordu.ben o görev yaptığı yeri rüyamda görmüştüm.sonra birbuçuk yıl sonra gerçekten o yere gidince çok korkmuştum :18:

Peki sevdiği insanla evlendiğini rüyasında görüp de gerçekten evlenen oldu mu? Psikolojik mi değil mi merak ediyorum. :KK52:

sızınkı psıkolojık bısey demekkı ama burdakı arkadaslar dua edıp anahtar mı ne koymuslar ben tam anlamadım acık bı sekılde yapan ve goren varsa yazsın lutfen :KK43:

Ben denemedim ama Yusuf Suresinden bahsediyorlardı. Gece okuyup yatınca görülüyormuş. Ama dua et uyu sen belki görürsün. Sonuçta önemli olan niyet burada. Yürekten dua edersen Allah sana gösterir belki. :KK34:

Ben denemedim ama Yusuf Suresinden bahsediyorlardı. Gece okuyup yatınca görülüyormuş. Ama dua et uyu sen belki görürsün. Sonuçta önemli olan niyet burada. Yürekten dua edersen Allah sana gösterir belki. :KK34:

denıcem bu gece tesekkurler :) merak edıyorum cıdden :)

X