Cilt Bakımı Ürünleri Elleza Salyangoz özlü krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
canım çoktandır giremedim cevap yazmadım sana benim sivilce izlerim vardı hemde çok kötü ben ayda 1 kere dermatoloğa gidiyorum kimyasal peeling yaptırıyorum şimdi cildim yine eskisi gibi çok güzel eğer istanbulda oturuyorsan sanada tavsiye edebilirim bana mutlaka ulaş...

ben şu anda roaccutane tedavisi görüyorum 4. ayımdayım.. tedavim bittikten sonra peeling yaptırmayı düşünüyorum. yüzümde lekeler ve izler var. kimyasal peelingi nerde yaptırıyosun ögrenebilir miyim?

:eek: :eek: :eek:

Geçensene bu kremden kullandım hiç faydasını görmedim ayrıca bi dünya para vermiş oldum.

arkadaslar kımyasal peelıngi yaptırıp memnun kalanlar var mı baska benmde sivilce izlerim var ve çukurlar bile var kimyasal peelıng düşünüyorum bna yardımcı olan biriler var mı:))

ellezayı sakın kullanmayın hiç ama hiç tavsiye etmem! ilk çıktığında 125YTL'ye aldım para boşa değil bomboşa gitti :kızgın: her ciltte aynı olmaz gibi şeylere de bu krem için inanmak da saçma olur bence..

"""kesinlikte kullanmayın, paranıza yazık!!"""""

merhaba
sizinle aynı durumdayız.benim kızım da 2 yaşında,birkaç hafta önce su çiçeği çıkardı ve yüzünde izler var ben de bunun için bir arayış içindeydim.sizin yazınızı da görünce ellezzadan vazgeçtim.ağzının ve burnunun etrafında 5-6 tane iz var.şu an kırmızılar ve içlerinde küçük küçük çukurlar var.aktardan isveç şurubu kremi diye bir şey aldım.onu sürüp duruyorum çocuğun yüzüne.o minik izlere bakıp bakıp sinir oluyorum ve hala bir yol arıyorum.benimle iletişim kurmak isterseniz aynı çaresizliği paylaşabiliriz belki....
ayten

çocuk doktoru hocamız su çiçeğinde deriye hiçbirşey sürmemek gerektiğini bu sayede daha çabuk iyileşeceğini,sadece kaşımaması için çocuga dikkat etmek gerektiğini söylemişti.hiçbirşey sürmeyin çocugunuzun suratına o kendi iyileşicek.hele hele böyle bilinmedik sözde doğal şeyleri sakın sürmeyin ufacık bebenin suratına!!!

merhaba
benim kızım da 2 yaşında ve su çiçeği geçirdi.yüzünde 5-6 tane kırmızı içi küçük çukurlar olan iz var.ben de ellezayı düşünmüştüm ama mavişeker'in yazısı üzerine vazgeçtim.aynı endişeleri taşıyorum.yardımcı olabilecek arkadaşların özellikle mavişekerin cevaplarını bekliyorum.teşekkürler...

merhaba
sizinle aynı durumdayız.benim kızım da 2 yaşında,birkaç hafta önce su çiçeği çıkardı ve yüzünde izler var ben de bunun için bir arayış içindeydim.sizin yazınızı da görünce ellezzadan vazgeçtim.ağzının ve burnunun etrafında 5-6 tane iz var.şu an kırmızılar ve içlerinde küçük küçük çukurlar var.aktardan isveç şurubu kremi diye bir şey aldım.onu sürüp duruyorum çocuğun yüzüne.o minik izlere bakıp bakıp sinir oluyorum ve hala bir yol arıyorum.benimle iletişim kurmak isterseniz aynı çaresizliği paylaşabiliriz belki....
ayten

arkadaşım ne arayışındasın anlamadm yani cok ilginçsin 2 yasındakı cocuga ne kremı arıyosun onun izleri bir kac aya kalmaz ıyılesır nıye panık yapıyosunkı benm oğlumun yanağında 4 5 tane kanındakı mıkropdan herbırı kucuk 50 kurus kadar yaralar cıktı hemde pis pis 9 10 ay oldu tabı ve şimdi sankı hiç yara cıkmamıs gıbı ne ız ne belırtı hiç bişey yok sakın panık yapma onlar gecer kendını yenılıyo cılt zaten hiç kafaya takmaşutarafagitti

ama sunuda unutmakı vucudun her yapıtası için yenılenme için gereklı olan bişey varkı ıyı beslenmek cocukların bunyesı kendını daha cabuk yenılıycektır ama bunun için iyi sekılde vıtamınlerı alma beslenme sart ıyı beslenıp gıdasına dıkkat etmen yararlı yıyecekler yedrmen o kremlerden cok daha yararlı uzun vadede dönüşü olacak şeylerdir

merhaba
ayten

ya inanmıyorum ufacık çocuğa sürülürmü rast gele seyler..
bütün çocukların izleri olur sonra geçer..
hem bi dra gitmek varken :bbo::bbo:

merhaba
benim kızım da 2 yaşında ve su çiçeği geçirdi.yüzünde 5-6 tane kırmızı içi küçük çukurlar olan iz var.ben de ellezayı düşünmüştüm ama mavişeker'in yazısı üzerine vazgeçtim.aynı endişeleri taşıyorum.yardımcı olabilecek arkadaşların özellikle mavişekerin cevaplarını bekliyorum.teşekkürler...

hala cvp veklediğini söylüyosun
ben sana bir profesör çocuk doktorunun söylediklerini yazıyorum
sen hala ne sürsem 2 yaşındaki çocuga diye düşünüyosun
pess dogrusu
sürdüğün her abuk subuk şey o lekeleri daha da kalıcı yapar!!!

canım yaa sakın kullanma ben zamanında 125 ytl verdim salak gibi aldım hiç bi işe yaramadı!! kesinlikle 1 kuruş bile etmez!!!

Merhaba arkadaşım,
Ben siteye yeni üye oldum ve yazdıkların dikkatimi çekti.Ben daha önce proactıv setini 1 ay kullandım ama bir faydasını göremedim. Acaba yanlış mı kullandım? Benim de yüzümde sürekli çıkan ve izleri kalan sivilceler oluyor. Doktora gittim bana bir hap verdi 2 kutu oldu içiyorum ama inan aynaya bakmak istemiyorum.Bana da yardımcı olabilir misin?

X