Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri sutyen alırken utanıyorum:(

L

lolly_poop

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi lolly_poop
bn 14 yaşımdayım:KK43: ve kndmden nefret ediorum ya bn iç çamaşırcıya girip sutyen alcak cesareti gösteremiorum çok utanıorum yardım edin:eek::eek:

• Konu Sahibi lolly_poop
canım bende çamaşırı her yerden alamam ama kendine bi yer bul hep aynı yerden alış veriş yap hem satıcılar genelde bayan oluo bu kadar takma yani şakkıdı

• Konu Sahibi lolly_poop
ya hep dükkanların kapısını açık bırakıolar yha delircem :KK70: kapasnlar bnde rahat rahat alışweriş yapim

• Konu Sahibi lolly_poop
pazardan al canım hani böle erkekler falan satıo ya laelaelaelaelae alırken rica et kapıyı kapat yada arkanı dön yadaaaa amaaan boşver de utanmadan rahatça al

• Konu Sahibi lolly_poop
nie utanıyosunki
erkeklerde boxer alıyolar hemde çok rahat iç çamaşırı almak bence çok doğal
Ben iççamaşıcıda çalışıyodum bi zamanlar ve adamın biri bana demezmi ben sevgilime dantelli kırmızı sexsi güzel bi tanga almak istiyorum die adama bakışımı görmeniz lazımdı ama gülmekten alamamıştım kendimi ama adamın tek dediği ne var çok doğal bi şey sizinde başınıza gelebilirdi
yorum sizin yani

• Konu Sahibi lolly_poop
ay bende hala ped alamıyorum acaip utanıyorum ama sütyenimi gayette sosyete pazarından alıyorum renk renk ve 5 ytl sıkılınca atıyorum çöpe. fazla para vermekten sıkılmıştım. bunlar normal şeyler ama yaa herkes bir bayanın sütyen taktığını biliyo o yüzden rahat ol canım:)

• Konu Sahibi lolly_poop
ya sorun o deil bnim yaşım büyük olsa alırdımda :) şimdi 14 yaşındayım hni ne bilim ya keşke daha büyük olsaydm

• Konu Sahibi lolly_poop
canım benim bu utanılcak bir konu deil ki gayet normal cok sıkılıyosan pazardan falan bayan satıcılardan al pazar malı deyip ğeçme sakın cokkaliteli marka mallar da satıyolar

• Konu Sahibi lolly_poop
ya sorun o deil bnim yaşım büyük olsa alırdımda :) şimdi 14 yaşındayım hni ne bilim ya keşke daha büyük olsaydm

Ben de 18 yaşındayım üstelik üniversitede okuyorum ama ben dahi alırken utanıyorum.Çünkü çok mahrem geliyor bana.Bir defasında sütyen almak için bir yere gittim iki tane delikanlı benim yaşlarımda dikildilerde başıma.Almadım tabiki.Düşünsenize bana yardımcı olmak istiyor.Ben ona kalkıpta ben şu dantelli pembe olanı istiyorum mu diyim?O da bana pembe sizin tenize uygun olmaz diyormuş mesela :roflol:
Sütyenlerini büyük alış veriş merkezlerinden al böyle tekbaşına alışveriş yapacağın çamaşırcılar oluyor ya oralardan al.

benim bi arkadaşım vardı onla alışverişe gitmiştim. kız kendine sütyen alıyodu işte adamla konuşurken ayy benim göğüslerim çok büyük iyi tutması lazım falan diye anlatıyodu gayet sakin. sonra ordan çıktık kendine külot alırken ordaki bayan satıcıya da hafifi yumuşak olsun kumaşı erkek arkadaşım sert kumaşları beğenmiyo diye gayet sakin açıklıyodu. neler var yani şekerim sen hiç takma:):)

iç çamaşırı alırken utanmak mı:)) asla çekinmediğim konu satıcının erkek yada kadın olması hiç birşey farkettirmez benim için nihayetinde o malı satıyor bende alıyorum. bu bir alışveriş ve insan sütyen taktığı için utanırmı yahu kadınız tabikide takmamız gerekiyor.. hem bikinilerle denize girerken utanmıyorsanız eger neden iç çamaşırı alırken utanacaksınız:)) en sevdiğim şeydir renk renk almak insan dış giyimine gösterdiği önemi iç giyiminede göstermeli.. ve canım bunu zamanla aşarsın yaşın küçük olduğu için bu yaşadığın sıkıntı yani 14 yaşında sütyen almak sana garip gelebilir bu arada sütyen seçiminde dikkatli ol gelişme çağında taktığın sütyenler sayesinde gögüslerin formunu bulur unutma:)

ayy utandm ya:KK70:.................................................

ooo ben pazarda kıyafetinin üstüne tutup olumu olmuomu diye deneyenini bile gördüm..utanılcak bişi yok çok normal bişi bu cnm..evet yaşın biraz küçük olduğundan utanıyor olabilirsin ama zaten ben de senin yaşındayken kendim almazdım evde senden daha büyük olan bayanlardan(anne,abla..) rica edersen onlar sana alır..bunu dert etme bence

bu konuda cok rahattim valla...

Zaten genellikte internetten siparis verioyrum hem markali ve kaliteli oluyor..

kızımda 14 yaşında benim
daha hiç kendisi alışveriş yapmadı
hele iç çamaşırı alışverişini
bence sende bi büyüğünle yap bu tür alışverişlerini :-)
teyze tavsiyesii

bende o yaşlarda utanırdım zamanla alışırsın bu çok doğal canım üzülme bu yüzden lütfen

ayy canımm:teselli: ben de alamazdım ilk sütyenimi kız arkadaşıma aldırmıştım hatta (kendisi çok rahat bi kızdı) şimdilerde ise ne sütyen ne ped gayet rahat alırım çünkü çoook doğal bir şey! tavsiyem çamaşır satan büyük mağazalara git (çarşıbaşı falan gibi) her yer çamaşır zaten ve sırf bayan doludur o reyonlar rahat edersin sende ; küçük mağazalarda satıcıyla birebir olduğundan kasılabilirsin sonra yavaş yavaş alışırsın zaten. a.s.

birkaç sene önce bende çok utanırdım, annem alırdı banada sonra baktımaldıkları yıkayınca eciş büzüş oluyo mecbur ben kendim almaya başladım. pazardaqn alıyorum çokda kaliteli oluyolar.hep aynı tezgahdan alırım tezgahtarlarda erkek ama her gelen müsterinin aldıgı malı bunun üstünde nasıl durur acaba diye hayal kurmuyolardır heraldeyerimseniben birkaç seneye kadar alışırsın, o zamana kadar arkadaşınla filan yapabilirsin alışverişlerini varsa öyle rahat arkadaşınyerimseniben

canım yanında rahat edebileceğin biriyle(ki tavsiyem annenle) git.
ben de çok rahat olmuyorum açıkcası,ama rahatmışım gibi davranıyorum. normal bir şey gibi..
yani düşünsene o mağazalara binlerce bayan geliyor,alışveriş yapıyor..
utanılacak bir şey yok ki canım.

annene yada başka bir bayan büyüğüne aldırabilir veya onlardan biriyle almaya gidebilirsin..

hiç utanmam valla ne utancam.tamam ara sıra sapkın fikirli insanlar oluyor
tuhaf tuhaf bakıyor yada imalı sözler ediyor olabilir ama
insanlar "ticaret"derdinde..

yani mesele para kazanmak a.s her gün bir sürü insan alışveriş yapıyo
kimse senin utandığının derdine düşmez yada anlamaz :)
1 kez utanırsın sonra alışırsın

bizde böyleydik merak etme :roflol:

X